Enna

Za přírodou i historií z Vídně na Sicílii. Letenky od 20 €

0 komentářů
2019-11-18T19:51:28+01:00

O akci

Přemýšlíte o místě, kde v zimě nebudete muset chodit v péřovce, ale zároveň se nebude pařit v úmorných vedrech? O místě, kde si dosytosti užijí milovníci přírodních krás – hor, moře, útesů, ale i nadšenci do historie? O místě, kam se dostanete za dvě hodinky letu a vaše peněženka nebude krvácet? Pak zamiřte na největší středomořský ostrov Sicílii. 

Zlevněné letenky společnosti Wizz Air z Vídně do města Catania stojí na mnoho zimních termínů pouhých 20 EUR při členství ve WDC. Nečlenové zaplatí 35 EUR, což znamená, že při cestě ve dvou lidech se vyplatí členství zakoupit už při prvním letu.

Na Sicílii se mimo sezonu nemusíte obávat drahého ubytování. V mnoha penzionech a malých hotýlcích se snadno ubytujete ve dvoulůžkovém pokoji za 1 000 Kč na noc. Podívejte se na seznam všech hotelů a penzionů na Sicílii. Na místě si ideálně půjčte auto a objeďte všechny horská městečka. Třídenní půjčení vychází zhruba na 1 500 Kč, srovnejte všechny nabídky autopůjčoven.

Pokud stále váháte nad koupí letenek, zcela jistě váš přesvědčí náš obsáhlý a detailní průvodce po Sicílii, ve kterém objevíte všechna zajímavá místa i další praktické tipy.

  • Ušetříš až 60 % oproti obvyklé ceně 50 €
  • Hledej v období Leden až začátek března
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Vídeň na letiště Catania
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 30 x 20 cm do 10 kg
VIE/Vídeň
CTA/Catania
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Catania.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-11-18T19:34:58+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce