Psí spřežení ve finském Rovaniemi

Za Santa Clausem k Polárnímu kruhu v Rovaniemi přes Helsinki. Letenky od 3 390 Kč

5 komentářů
2018-08-31T13:14:39+02:00

O akci

Ideální kombinace letů společnosti Norwegian vám umožní se tuto zimu vydat do dětmi proslulé vesničky Santa Clause za Severním polárním kruhem ve finském Rovaniemi, kam doletíte ideálně po celodenní pauze v Helsinkách. Víkendové lety na sebe skvěle navazují – odleťte z Prahy v pátek v podvečer, v sobotu k večeru přeleťte do Rovaniemi a zpět leťte v pondělní odpoledne se svižným, ale dostačujícím přestupem znovu v Helsinkách.

K cestě budete potřebovat koupit dvě samostatné letenky Praha–Helsinki za 78.80 € a Helsinki–Rovaniemi za 51.80 €, celkem tedy asi 3 390 Kč.

Budete rezervovat 1 noc v Helsinkách a 2 noci v Rovaniemi. Počítejte s náklady 1 500 – 2 000 Kč za noc v dvoulůžkovém pokoji. Samozřejmě si termín můžete uzpůsobit i v jiné kombinace a dny.

  • Ušetříš až 48 % oproti obvyklé ceně 6 500 Kč
  • Hledej v období Od října do března příštího roku
  • Poletíš s aeroliniemi Norwegian
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou 2 příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 23 cm a menší na 33 x 25 x 20 cm.

Kde koupit

PRG/Praha
HEL/Helsinky
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
HEL/Helsinky
RVN/Rovaniemi
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Helsinky, letiště Rovaniemi.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-08-31T10:44:50+02:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Tonda 2
Tonda 2
před 5 lety

Tahle akce je každoročně v srpnu (teda cca poslední tři, čtyři roky se objevuje), každopádně podle mě to stojí zato, Laponsko není jen Rovaniemi..

Rozhodně doporučuji, my byli dvakrát, jednou Rovaniemi a jednou jsme letěli až do Ivala, jednou to byl listopad a jednou březen a hodně na to vzpomínáme. Srub, sníh, polární záře, mráz, lesy, sauna, zamrzlé řeky i jezera a bobování na bobařských sjezdovkách...všechno bylo. A v tom březnu, fakt hromady sněhu.

http://www.mojecesty.com/clanky/...onsko.html

Avatar uživatele Toimas
Toimas
před 5 lety

Jak píše Julie Rovaniemi je docela drahý, ale byl jsem tam v létě i v zimě a ta zima má fakt něco do sebe. Btw. návštěva Santy v Santa Claus Village je zdarma, zatímco přilehlý zábavní park SantaPark je placený jak píše Julie. Ale je tam toho mnohem víc, tady je pár zimních tipů: https://etabroad.com/cs/rovaniem...ve-finsku/

Julie Jakubův
před 5 lety

Právě jsem se tam odtud vrátila a pro mne Santa Claus - jenom útok na peněženku - běžné, velké zábavní centrum ve stylu Santy se vstupem 17,50 € a nejlevnější malinká hloupost pro radost dítěti stojí 5 €.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

K přihlédnutím k tomu. že se jedná o severskou zemi, ceny nikterak nezaskočí. Spíš řekněte, zda celkově celý trip a lokalita za to stály? :)

Avatar uživatele
Daniel
před 5 lety

Musím se přidat k Julii, v Santově vesnici jsem byl letos v půlce července při cestě na Nordkapp a není to nic než atrakce. Byli jsme na místě asi v 8 ráno a nikde jinde ve Finsku jsme neviděli takové množství lidí takhle brzy. :) Nejzajímavější je v místě všude označená rovnoběžka severního polárního kruhu. A úžasná je příroda v národních parcích severně od Rovaniemi na hranici s Ruskem.

Další akce