Mrtvé moře

Za teplem jižního Izraele z Prahy ještě v lednu. Letenky od 778 Kč

4 komentáře
2020-01-02T17:07:58+01:00

O akci

S novým rokem přicházejí opět zlevněné letenky Ryanairu na tradičně nejméně oblíbeném cestovatelské období, totiž leden. Mezi záplavou levných letenek z mnoha letišť především v okolí ČR vynikají zpáteční lety z Prahy do letoviska Ejlat v jižním Izraeli za 778 Kč, dostupné na dva termíny v lednu, vždy od pondělí do pátku (13.–17.1 a 27.–31.1.). Pokud nemusíte řešit dovolenou nebo si naopak musíte co nejrychleji vybrat přebytky z minulého roku, jižní Izrael je ideální volbou. Teploty očekávejte v rozmezí 19 a 25 °C, spíš než na koupání tak budete mít perfektní počasí k pořádání výletů za přírodními krásami okolí.

Vzhledem k brzkým termínům neváhejte a navazující služby rezervujte co nejdříve:

  • Ušetříš až 48 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období Leden
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy na letiště Ejlat Ramon
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malý batůžek velikosti 40x25x20 cm. Klasický příručák navíc skrz službu Priority za 300 Kč jedním směrem
PRG/Praha
ETM/Ejlat
Zpáteční letenky
4.5 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Ejlat Ramon.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2020-01-02T16:53:32+01:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele eremi
eremi
před 4 lety

Tak nestraš, situace v oblasti není růžová už roky, stát se tam může něco každou chvíli, ale zrovna současná eskalace nemá s Izraelem vůbec nic společného a nijak se ho netýká. Možná by stálo za to kouknout na mapu a zjistíš, že Irák je kousek dál.

Avatar uživatele Karel _1
Karel _1
před 4 lety

Tak snad to bude OK, jak jsem se teď dočetl, tak naposledy letěly 4 rakety na Eilat v r. 2017. Tři sestřeleny ještě ve vzduchu a čtvrtá dopadla někam do pouště. Před tím 2014. Stejně doufám, že se to tam snad uklidní.

Avatar uživatele eremi
eremi
před 4 lety

Pokud jedeš jen do Eilatu, tak tam bych se bál ještě míň. V Iráku si teď vyřizují účty USA a Írán a Izrael je v pohotovosti kvůli USA, kteří jsou jeho spojenci.

Avatar uživatele Karel _1
Karel _1
před 4 lety

Chystá se tam někdo? Nechci strašit, ale situace na Blízkém východě aktuálně není růžová. Izraelská armáda v pohotovosti, bůhví co se tam může stát.

Další akce