Amsterdam

Zlevněné letenky z Prahy do Eindhovenu nebo Amsterdamu z Katovic. Letenky od 985 Kč

0 komentářů
2017-10-05T13:44:11+02:00

O akci

S příjemnou podzimní nabídkou zlevněných letenek přichází holandská Transavia. Nejen na prodloužené víkendy láká do země sýrů, větrných mlýnů a dřeváků s cenou 985 Kč za zpáteční letenku z Prahy do holandského Eindhovenu. Severní Morava také nepřijde zkrátka, z Katovic můžeme cestovat do Amsterdamu za 1 140 Kč. Nutno potknout, že na lince do Eindhovenu momentálně konkuruje irský Ryanair, u něj však nenajdete toliko termínů.

Jarní pobyt v Amsterdamu můžete využít k návštěvě největší zahrady v Evropě, Kaukenhof, kde na 32 hektarech ve všech barvách kvetou nejen tulipány. Pokud zamíříte do Eindhovenu, můžete vyrazit na výlet do nedalekých Antverp v Belgii.

U cest do Nizozemí musíte zohlednit fakt, že letenky nebudou zdaleka tou nejdražší položkou, proto délku pobytu plánujte s rozmyslem a prověřte nejdříve možnosti ubytování. I tady platí, že ve velkém předstihu seženete nejlevnější nabídky. Vždy porovnejte nabídky klasických hotelů, tak i i ubytování v soukromí přes platformu Airbnb.

  • Ušetříš až 24 % oproti obvyklé ceně 1 300 Kč
  • Hledej v období listopad až březen, na další období o něco vyšší ceny
  • Poletíš s aeroliniemi Poletíte s nízkonákladovou leteckou společností Transavia
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Jedno příruční maximálních rozměrů 55 x 40 x 25 cm a hmotnosti do 10 kg, na palubě garantováno 45 x 40 x 25 cm
PRG/Praha
EIN/Eindhoven
Zpáteční letenky
1.5 hodin letu (přímý let)
KTW/Katovice
AMS/Amsterdam
Zpáteční letenky
1.5 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Eindhoven, letiště Katovice, letiště Amsterdam.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-10-05T13:00:46+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce