Tip na cestovatelsky batoh - prirucni zavazadlo do letadla

Napsal ortevor 2015-06-20T16:33:20+02:00 ve fóru Obecně o cestování letadlem

My jelikoz litame zatim vyhradne v sestave 2+2, tak mame 2 latkove kufriky, 1 CabinZero a 1 Deuter Alpine 32... a takto nam to staci i na 14dni😃. Ten Deuter pak pouzivame na miste klasicky jako turisticky. Co se tyka baleni veci, tak daleko nejlepsi je z nich CabinZero, vejde se to tam opravdu hodne a vzdy projde (kdyz nahodou sbiraji na gate zavazadla dolu) na palubu.

Takže nakonec jsem koupil Osprey Farpoint 40. S tím, že to bude takovej příručák a na výlety si budu brát druhej batoh. V březnu letím s Ryanair PMI - VIE, tak jsem si za dvě kila přikoupil to jejich priority...

Já můžu také jen doporučit CabinZero. Aktivně používám CabinZero Classic  již 2 roky, s tím že lítám cca 10x do roka - nikdy jsem s batohem neměla problém. Ať už s tím dostat ho na palubu (i když vážil v mnoha případech víc než měl) ani s tím, sbalit do něj hodně věci.

https://bagbag.cz/cabinzero-classic/ 

Kdybych se teďka rozhodovala, který batoh CabinZero, možná bych sáhla po CabinZero Military - měl by být pohodlnější, s bederními a hrudními popruhy.

https://bagbag.cz/cabinzero-military/

Vyhledávání

Přihlášení

Ještě nemáš účet? Zaregistruj se!