Oděssa schody

Akční ceny z Katovic do ukrajinské Oděsy. Letenky od 895 Kč

47 komentářů
2019-08-02T10:13:00+02:00

O akci

Ryanair přichází s potěšující novinkou pro obyvatele Moravskoslezského kraje, které lákají méně tradiční destinace. Od zimního letového řádu mj. spouští novou linku z Katovic do největšího ukrajinského přístavního města Oděsa, přičemž ceny zpátečních letenek startují na 149 PLN na termíny od čtvrtka do soboty nebo od soboty do úterý. Delší týdenní nebo krátké termíny uprostřed týdne pak dokonce jen za 128 PLN.

Mimosezónní Oděsa sice nenabídne možnost koupání v Černém moři, o to víc si ale užijete město jako takové bez turistů. Oděsa je kromě letního letoviska i zajímavé historické město s množstvím památek v čele se slavnými "filmovými" Potěmkinovými schody nebo třeba nejrozsáhlejší komplex katakomb na světě. Město také poslouží jako výchozí bod pro výlety do podivného Podněstří, de facto nezávislého státu, který se odtrhl od Moldavska, nicméně není mezinárodně uznáván žádnou zemí světa.

O tom, že výlet do Oděsy budou levnou záležitostí se vším všudy, se přesvědčíte při hledání hotelů. Menší ubytovací zařízení vyjdou zhruba na 500 Kč za noc pro dvě osoby, velké hotely pak maximálně na 800 až 1.000 Kč pro dva na noc.

KTW/Katovice
ODS/Oděsa
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
  • Hledej v období Zatím nejlevněji v listopadu
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Katovice na letiště Oděsa
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 6 € jedním směrem.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Katovice, letiště Oděsa.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-10-05T13:16:02+02:00

47 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce