Burgas

Během června z Ostravy na bulharskou Severní riviéru. Letenky od 2 990 Kč

4 komentáře
2018-05-30T19:45:00+02:00

O akci

Charterové letenky cestovní kanceláře Neckermann se po včera inzerovaných letech z Prahy a Brna na řecké ostrovy rozrostly o další variantu, a to z Ostravy do bulharské Varny ležící přímo u Černého moře. Varna vaší cílovou destinací být nemusí, protože po okolí je rozeseto několik přímořských letovisek od Balčiku, přes Albenu a Zlaté písky až po Svatý Konstantin.

Letenky na týdenní termíny stojí 2 990 Kč s odletem a návratem vždy v úterý. Letenky objednávejte skrze e–mail callcentrum@ckneckermann.cz.

Ubytování na týden pak s přehledem seženete do 4 000 Kč za pokoj a dvě osoby. Vybrat si ale můžete i all–inclusive variantu, třeba Hotel Elena na Zlatých píscích za 9 143 Kč na týden pro dvě osoby a klidně jedno dítě navíc. Nejlevnější all–inclusive hotely však začínají na 6 154 Kč.

Doporučuji vaši výslednou cenu zkontrolovat se zájezdy, nikdy byste se však neměli dostat přes hranici nejlevnějšího zájezdu od cestovky.

  • Ušetříš až 46 % oproti obvyklé ceně 5 500 Kč
  • Hledej v období Každé úterý na týden během června.
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Ostravy na letiště Varna.
  • Poletíš s aeroliniemi Smartwings
  • Čeká tě přímý let
OSR/Ostrava
VAR/Varna
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Ostrava, letiště Varna.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-05-30T17:40:52+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Tom
před 5 lety

Zrovna teď jsem v Bulharsku kousek od Varny. Letěl jsem z Bratislavy do Burgasu za 5 €. Samozřejmě člověk musí oželet zavazadlo. Ale normálnímu cestovateli stačí do 10 kilo.

Avatar uživatele
Jakub
před 5 lety

Nijak mne to nenadchlo, do Bulharska létá občas Ryanair z Bratislavy za 5 EUR... a za Vámi inzerovanou cenu pořídíte půl cesty do Karibiku.

Avatar uživatele
tonic
před 5 lety

z Bratislavy tak mimo sezony april/maj a za 2990 czk ano pol cesty do Karibiky ked je nejaky last minute z Mnichova ... na leto do Bulharska fajn cena

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

No nejedná se o lety z Bratislavy, nýbrž z Ostravy, kde je aktuální cena 5500,-

Jasně, někdo radši pojede do Bratislavy, jiný raději připlatí a letí z domoviny. Navíc jak píše tonic, není termín jako termín.

Další akce