Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Charterové letenky cestovní kanceláře Neckermann se po včera inzerovaných letech z Prahy a Brna na řecké ostrovy rozrostly o další variantu, a to z Ostravy do bulharské Varny ležící přímo u Černého moře. Varna vaší cílovou destinací být nemusí, protože po okolí je rozeseto několik přímořských letovisek od Balčiku, přes Albenu a Zlaté písky až po Svatý Konstantin.

Letenky na týdenní termíny stojí 2 990 Kč s odletem a návratem vždy v úterý. Letenky objednávejte skrze e–mail callcentrum@ckneckermann.cz.

Ubytování na týden pak s přehledem seženete do 4 000 Kč za pokoj a dvě osoby. Vybrat si ale můžete i all–inclusive variantu, třeba Hotel Elena na Zlatých píscích za 9 143 Kč na týden pro dvě osoby a klidně jedno dítě navíc. Nejlevnější all–inclusive hotely však začínají na 6 154 Kč.

Doporučuji vaši výslednou cenu zkontrolovat se zájezdy, nikdy byste se však neměli dostat přes hranici nejlevnějšího zájezdu od cestovky.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

David facepalm
Už nejsou...
Letenky se už bohužel vyprodaly nebo společnost své ceny opravila. Více štěstí při dalším lovu - a nebo si nastav hlídače akčních letenek! :)
Ostrava
Ostrava OSR
Česká republika
VAR Varna
Bulharsko
Bulharsko
Zpáteční 1 hod letu (přímý let)

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 5 500 Kč . Ušetříš přibližně 46 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních cen.

Na jaké termíny jsou letenky?

Každé úterý na týden během června.

Jsou během letu přestupy?

Přímé lety z Ostravy na letiště Varna.

S kým poletím?

Smartwings

Co podniknu v destinaci?

Bulharsko

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Zrovna teď jsem v Bulharsku kousek od Varny. Letěl jsem z Bratislavy do Burgasu za 5 €. Samozřejmě člověk musí oželet zavazadlo. Ale normálnímu cestovateli stačí do 10 kilo.

Odpovědět
před 4 lety

Nijak mne to nenadchlo, do Bulharska létá občas Ryanair z Bratislavy za 5 EUR... a za Vámi inzerovanou cenu pořídíte půl cesty do Karibiku.

před 4 lety
Avatar uživatele
tonic

z Bratislavy tak mimo sezony april/maj a za 2990 czk ano pol cesty do Karibiky ked je nejaky last minute z Mnichova ... na leto do Bulharska fajn cena

před 4 lety
Avatar uživatele
David Eiselt
  • Přidal se před 10 lety
  • Napsal 11170 komentářů
  • Poslat zprávu
  • (upraveno 2018-05-30T22:31:45+02:00)

No nejedná se o lety z Bratislavy, nýbrž z Ostravy, kde je aktuální cena 5500,-

Jasně, někdo radši pojede do Bratislavy, jiný raději připlatí a letí z domoviny. Navíc jak píše tonic, není termín jako termín.

Přidat odpověď
před 4 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Playa de Benijo
ušetříš až 42%
Jedem!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Jedem!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
To budou fotky!
Ibiza
ušetříš až 87%
A už tam budem?
5465 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Ostrava
Česká republika Přílet na letiště Leoše Janáčka Ostrava

Do celého ostravského regionu se z letiště dostanete vlakem i autobusy. Nejrychlejším spojením s centrem Ostravy je železnice, vlaky linky S4 však bohužel jezdí ve 1 až 3hodinovém nepravidelném intervalu a většinou nenavazuje na letový řád. Cesta na hlavní nádraží zabere 23 minut při ceně 49 Kč. Spojení vyhledáte na webu cd.cz, stanice na letišti se jmenuje "Mošnov, Ostrava Airport". 

Levněji (37 až 45 Kč) se do Ostravy dostaneme autobusovými linkami, které mají většinou nepravidelný interval. Detailní informace o jízdních řádech naleznete na webu letiště. Jízdenky se vždy kupují u řidiče.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Leoše Janáčka Ostrava

Zavřít boční panel
Bulharsko
Bulharsko Přílet na letiště Varna

Autobus

Do centra Varny (autobusové nádraží, katedrála) a do letovisek Zlaté Písky, Svatý Konstantin nebo Helena jezdí přímá autobusová linka číslo 409. Interval činí 15–30 minut, první spoj jede v 5:45, poslední ve 23:00. Jízdenky zakoupíte v automatu na zastávce, kde lze platit i platební kartou. Zastávka autobusu na letišti se nachází cca 50 metrů vpravo od příletové haly.

  • Centrum Varny: 20 minut, 1 BGN
  • Zlaté Písky: 50 minut, 3 BGN

Hodi se bude odkaz na jízdní řád a trasu linky 409 na mapě.

Půjčení auta

Pokud byste rádi uspořádali road-trip po bulharském pobřeží či do vnitrozemí se zastávkami na několika různých místech, nejlepší volbou bude půjčení auta. Míříte-li sem v hlavní sezoně, vyplatí se auto rezervovat pro nejnižší cenu cca 2-3 měsíce před cestou. Běžné ceny se v sezoně pohybují od 950 Kč na den při týdenní půjčení, 4denní půjčení vyjde cca od 1 100 Kč na den. Přímo v příletové hale sídlí několik autopůjčoven, včetně většina nadnárodních. Nejvýhodnější nabídky srovnáte například na webu rentalcars.com, kde můžete rovnou auto i zarezervovat.

Průvodce pro Bulharsko
Průvodce pro letiště Varna