Letní Bergamo

Bergamo a okolí na libovolný víkend po celý rok. Letenky od 879 Kč

8 komentářů
2018-08-14T16:41:00+02:00

O akci

S maximální flexibilitou nahrála letecká společnost Ryanair letenky mezi Prahou a italským Bergamem za fixní cenu 550 Kč v jednom směru téměř na každý den od října do března příštího roku.

Naplánujte si ideální víkend v Lombardii ať už ze soboty na neděli, kdy přiletíte v dopoledních hodinách a odletíte v odpoledních, nebo si víkend prodlužte od pátku až do pondělí. S výběrem termínu tentokrát trable rozhodně nebudou.

Na delší pobyt lze letět od čtvrtka do neděle též z Ostravy nebo od středy do neděle z Brna při ceně 439 Kč v jednom směru. Vybízí se též kombinace libovolného odletu z Prahy s návratem v neděli do Ostravy či Brna. Kupujte jako 2 jednosměrné letenky.

Krátký pobyt přes jednu noc doporučujeme setrvat v malebném městečku Bergamo, delší pobyty pak kombinujte s návštěvou Milána či nedalekých horských jezer. Regionální jízdenky na vlak zakoupíte na nádraží za 4,80 €.

V případě výběru ubytování v Bergamu buďte ostražití. Díky své popularitě ceny strmě stoupají a proto nejběžnější apartmány seženete od 1 200 Kč za pokoj a lepší hotely pak okolo 1 800 Kč za víkendovou noc. Případně se vrhněte na nabídky z Airbnb a využijte slevu pro první pobyt ve výši 725 Kč.

  • Ušetříš až 41 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období Od října do března příštího roku
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou 2 příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a menší na 35 x 20 x 20 cm.
OSR/Ostrava
BGY/Bergamo
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
BRQ/Brno
BGY/Bergamo
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
PRG/Praha
BGY/Bergamo
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)
1 100 Kč

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Ostrava, letiště Milán Bergamo, letiště Brno, letiště Praha.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-08-14T15:24:14+02:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
mikir
před 4 lety

Trosku bych rekl , ze si spis Ryanair zehli situaci po tom stavkovem silenstvi ., nerikam , ze to je obvykla cena , ale Bergamo byva z OV v zime i za lepsi ceny , takze pokud je tam limit do pulnoci tak bych to pres koleno nelamal ..urcite pujde najit v tom obdobi od rijna do bezna treba i za 500 Kc zpatecni a do 1000 Kc zcela jiste

Jinak i cena za noc v Bergamu lze najit do te 1000 Kc pro dva , vyhodna poloha od nadrazi kousek na obe strany , tak 5-10 minut slusny pokoj , spali jsme tam 4x pokazde jinde a v tom rozmezi 40-60 euro pro dva za noc si clovek vybere vzdycky

Avatar uživatele J0x
J0x
před 4 lety

Nezapomněli jste na Vídeň? ;)

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 4 lety

Ano, nebo také na Bratislavu, Vratislav, Krakov, Katovice, Norimberk atd. Myslím, že se v tomto případě nabídka zaměřuje primárně na odlety z ČR.

Avatar uživatele J0x
J0x
před 4 lety

Když to z Brna ani z Ostravy v sobotu prostě neletí a do Prahy nebo Brna to odlétá relativně brzo odpoledne, tak obyvatele přinejmenším jižní Moravy budou odlety z/přílety do Vídně za dosti podobnou cenu určitě zajímat. ;)

Avatar uživatele
Radek
před 4 lety

Ale no tak..zbytecne jebete!

Avatar uživatele Petr76
Petr76
před 4 lety

Jox: a pak tady zase můžete brečet že do OSR a BRQ nic nelétá ...

Avatar uživatele J0x
J0x
před 4 lety

OSR je mi celkem fuk a do BRQ skoro nic nelétá. :)

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 4 lety

Vyzdvihl bych silvestrovské termíny za tutéž akční cenu ze všech měst!

Další akce