Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Za fajn cenu můžete s předstihem plánovat dovolenou na začátku sezóny u Černého moře. Zájezdy s cestovní kanceláří ČEDOK od 6 490 Kč s odletem z Prahy, Brna i Ostravy míří do letovisek Obzor a na Zlaté písky na severní riviéře nebo do Primorska a na Slunečné pobřeží na jižní riviéře. Pro všechna tato letoviska i desítku dalších máme pro vás zpracované praktické průvodce.

Zájezdy jsou s odletem první týden v červnu na 8 dní a všechny nabídky jsou minimálně se snídaní. Polopenzi najdete od 7 490 Kč a all-inclusive dokonce za 7 990 Kč. Všechny zájezdy najdete zde.

Vstupní podmínky

Aktuálně pro cestu tam budete potřebovat PCR test nebo lépe antigenní test 48 hodin před odletem, který je v ČR zdarma nebo prodělané onemocnění Covid-19 v uplynulém půl roce či dokončené očkování. Nepředpokládáme, že se podmínky budou zmírňovat, neboť jsou pro našince zcela bezproblémové.

Návrat je aktuálně podmíněn testem před odletem a PCR testem po příletu nebo zcela bez omezení pokud jste nemoc prodělali nebo jste očkovaní. Očekáváme, že se pravidla do června zmírní. Test by vám v každém případě zařídila cestovní kancelář na hotelu.

Podmínky pro vás budeme pravidelně aktualizovat na stránce koronavirus a cestování do Bulharska.

Sdílej akci s přáteli

Akční zájezd

Bulharsko
Bulharsko na týden v červnu
Bulharsko
Letecky 3 hvězdičky Snídaně

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Playa de Benijo
ušetříš až 42%
Hurá za zážitky!
Agios Georgios
ušetříš až 57%
Tam to bude krásný!
Gran Tarrajal
ušetříš až 32%
Tam jsi vždycky chtěl!
Ibiza
ušetříš až 87%
Všude dobře, co doma!
5465 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Bulharsko
Bulharsko

Země, která nabízí vše

Bulharsko se rozkládá v jihovýchodní části Evropy na Balkánském poloostrově.

Na severu země sousedí s Rumunskem, kde pomyslnou hranici tvoří řeka Dunaj. Západním sousedem je Srbsko a Makedonie, jižním Řecko a jihovýchodním Turecko. Na východě jsou hranice Bulharska lemovány Černým mořem.

Bulharsko je země, která každoročně otevírá brány tisícům turistů. Největším přírodním bohatstvím je Černé moře, jehož název není odvozen od barvy, ba naopak Černé moře patří mezi neprůzračnější, mnohdy s viditelností až 20 metrů. Podél 378 km dlouhého pobřeží na turisty čekají třpytivé písečné pláže, skalnaté zátoky, plážové duny, zalesněné stráně, hory a horská jezera. Bulhaři jsou známí svou pohostinností a není složité se domluvit vzhledem ke společnému jazykovému základu.

Oproti ČR je zde posun o 1 hodinu dopředu. 

Průvodce pro Bulharsko