Senegal

Exotický Senegal z Vídně. Letenky od 6 161 Kč

4 komentáře
2017-08-23T13:09:07+02:00

O akci

Kdo by nemohl znát slavný závod Rallye Paříž-Dakar a Karla Lopraise, ve kterém byla po několik ročníků cílová rampa právě v senegalském Dakaru. Senegal se v posledních letech stále více stává populární destinací v nabídkách cestovních kanceláří, neboť především v zimních měsících nabízí příjemné klima, úžasnou přírodu a také dobrou infrastrukturu v podobě četných letovisek, nicméně cenovky zájezdů do této země jsou stále omračující.

Není nic snadnějšího, než si výlet na černý kontinent naplánovat ve vlastní režii. Základem budou tradičně levné letenky, tentokráte v podání portugalských aerolinek. Ze snadno dostupného vídeňského letiště Schwechat se do Dakaru dopravíte za cenu začínající na částce 6 161 Kč.

Vyberete-li si o něco dražší - 6 767 Kč, nemusíte řešit nocování při přestupu, na cestě tam jen skočíte na pár hodin do Lisabonu a večer pak nastoupíte do letadla směr Dakar. Tarif však umožňuje prodloužit zastávku v Lisabonu až na 5 dní, tak proč nevytěžit z cesty ještě více. Takovou letenku si můžete navolit níže. Na závěr musíme připomenout, že letenky v nejnižší ceně zahrnují přepravu jen příručních zavazadel. Pokud z nějakého důvodu musíte cestovat s odbavenými zavazadly, letenky rezervujte skrze web dopravce.

  • Ušetříš až 38 % oproti obvyklé ceně 10 000 Kč
  • Hledej v období od října do června mimo období Vánoc a Nového roku, nejvíce termínů v roce 2018
  • Čeká tě přestup na letišti Lisabon
  • Poletíš s aeroliniemi TAP Air Portugal poskytuje během letů bezplatné občerstvení
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Dvě příruční 55×40×20 (8 kg) a 40×30×15 cm (2 kg)
VIE/Vídeň
DKR/Dakar
Zpáteční letenky
14 hodin letu (1 přestup)
VIE/Vídeň
LIS/Lisabon LIS/Lisabon
DKR/Dakar DKR/Dakar
VIE/Vídeň
3x letenky
8 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Dakar Leopold Senghor, letiště Lisabon.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-08-23T11:50:28+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele J0x
J0x
před 6 lety

Akce z Vídně do Senegalu je tu zas. Vypadá to, že na nejnižší cenu, 6000 Kč, se lze dostat pouze při odletu v pondělí.

Avatar uživatele
Hana
před 6 lety

Mam dotaz. Zakoupili jsme 2x tyto letenky,ale neplatili jsme to my ale nase blizka osoba,ktera neleti. A oni po nas chteji fotku predni strany platební karty kupujiciho. Prvnich 6 cisel a posledni 4. Plus fotku ID kupujiciho.. jinak nam nepotvrdí letenky. Stalo se to nekomu uz? Neni to trochu divne?

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 6 lety

Hano, nehledejte v tom nic podezřelého, dopravce potřebuje mít jistotu, že nebyly letenky placeny nějakou "kradenou" kartou. V dnešní době to není nic neobvyklého.

Kryštof Hájek
před 6 lety

Přesně tak, především u některých afrických destinací je to opravdu poměrně běžná praxe ;)

Další akce