Exotický Senegal z Vídně. Letenky od 6 161 Kč

Zpáteční
Před 3 měs

Jak akci využít?

Kdo by nemohl znát slavný závod Rallye Paříž-Dakar a Karla Lopraise, ve kterém byla po několik ročníků cílová rampa právě v senegalském Dakaru. Senegal se v posledních letech stále více stává populární destinací v nabídkách cestovních kanceláří, neboť především v zimních měsících nabízí příjemné klima, úžasnou přírodu a také dobrou infrastrukturu v podobě četných letovisek, nicméně cenovky zájezdů do této země jsou stále omračující.

Není nic snadnějšího, než si výlet na černý kontinent naplánovat ve vlastní režii. Základem budou tradičně levné letenky, tentokráte v podání portugalských aerolinek. Ze snadno dostupného vídeňského letiště Schwechat se do Dakaru dopravíte za cenu začínající na částce 6 161 Kč.

Vyberete-li si o něco dražší - 6 767 Kč, nemusíte řešit nocování při přestupu, na cestě tam jen skočíte na pár hodin do Lisabonu a večer pak nastoupíte do letadla směr Dakar. Tarif však umožňuje prodloužit zastávku v Lisabonu až na 5 dní, tak proč nevytěžit z cesty ještě více. Takovou letenku si můžete navolit níže. Na závěr musíme připomenout, že letenky v nejnižší ceně zahrnují přepravu jen příručních zavazadel. Pokud z nějakého důvodu musíte cestovat s odbavenými zavazadly, letenky rezervujte skrze web dopravce.

Letenky

Běžná cena: 10 000 Kč
 • Vídeň - Dakar
Odkud Vídeň Vídeň
Kam Dakar Dakar
 • Zpáteční letenka
 • Na
 • 1 přestup
 • 14 hodin letu

Cena od 6 161 Kč 

Vyhledej letenky od 6 161 Kč

cestujlevne.com

+4
 • Vídeň - Lisabon
 • Lisabon - Dakar
 • Dakar - Vídeň
Letenka 1
VIE - LIS
Letenka 2
LIS - DKR
Letenka 3
DKR - VIE
 • 3x letenka
 • Na
 • 1 přestup
 • 8 hodin letu

Cena od 6 116 Kč 

Vyhledej letenky od 6 116 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 23. 08. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 10 000 Kč. Ušetříš přibližně 38 %.

Platnost

Bez tarifního omezení, platní do vyprodání míst nejlevnějších míst v dané rezervační třídě "O"

Termíny

od října do června mimo období Vánoc a Nového roku, nejvíce termínů v roce 2018

Přestup

Dopravce

TAP Portugal poskytuje během letů bezplatné občerstvení

Zavazadla

Dvě příruční 55×40×20 (8 kg) a 40×30×15 cm (2 kg)

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele J0x

Akce z Vídně do Senegalu je tu zas. Vypadá to, že na nejnižší cenu, 6000 Kč, se lze dostat pouze při odletu v pondělí.

Avatar uživatele

Mam dotaz. Zakoupili jsme 2x tyto letenky,ale neplatili jsme to my ale nase blizka osoba,ktera neleti. A oni po nas chteji fotku predni strany platební karty kupujiciho. Prvnich 6 cisel a posledni 4. Plus fotku ID kupujiciho.. jinak nam nepotvrdí letenky. Stalo se to nekomu uz? Neni to trochu divne?

Hano, nehledejte v tom nic podezřelého, dopravce potřebuje mít jistotu, že nebyly letenky placeny nějakou "kradenou" kartou. V dnešní době to není nic neobvyklého.

Přesně tak, především u některých afrických destinací je to opravdu poměrně běžná praxe ;)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

To musíš vidět!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Tam jsi ještě nebyl!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Rakousko Přílet na letiště Vídeň

Ideální na víkend, ještě lepší na týden

Málokdo by nevěděl, kde leží Rakouská republika. Mimo České republiky a Slovenska sousedí na severu s Německem, na západě s Lichtenštejnskem a Švýcarskem, na jihu s Itálií a Slovinskem a na východě s Maďarskem.

Rakousko není jen Vídeň. Objevte nádherná jezera, překrásné hory, hrady, zámky a v neposlední řadě nespočet historických měst v čele s Grazem, Lincem a Salzburgem.

Země vás okouzlí i v čase vánočním, kdy se napříč celým Rakouskem konají vyhlášené a svařeným vínem provoněné vánoční trhy. Po Novém roce vyrazte do rakouských Alp na skvělé lyžování v místních lyžařských střediscích.

Průvodce pro Rakousko
Průvodce pro letiště Vídeň

Zavřít
Ikona pinu
Portugalsko Přílet na letiště Lisabon Portela

Surfařský ráj s chutí portského vína

Portugalsko je nejzazší zemí na jihozápadě Evropy. Nachází se na Pyrenejském poloostrově, o který se dělí se svým jediným sousedem – Španělskem. Celé pobřeží Portugalska ohraničuje Atlantský oceán. K této zemi náleží dvě autonomní oblasti – Azorské ostrovy a Madeira. 

Portugalsko je země mořeplavců, fotbalistů a surfařů. Od řeky Douro až po jižní město Faro nabízí tato země mnoho: krásu a neposkvrněnost Azorských ostrovů, hornatou a nepříznivou Madeiru, zkušenost se surfováním v Peniche (jedno z deseti nejlepších míst na surfování na světě), chuť Pastel de Nata v Lisabonu (jednoho z nejlepších dezertů na světě), degustace portského vína u řeky Douro v Portu. Stačí si jen vybrat a pak se jednoduše zamilujete.

Průvodce pro Portugalsko
Průvodce pro letiště Lisabon Portela