Lagos, Algarve v Portugalsku

Jižní portugalské pobřeží Algarve z Vídně. Letenky od 519 Kč

14 komentářů
2018-09-26T10:23:46+02:00

O akci

Skvělé ceny směrem na samotný jih Portugalska nabízí rakouské aerolinie Laudamotion při odletu z vídeňského leteckého přístavu. Zpáteční letenky zakoupíte po čas zimy za 20 €, asi 519 Kč. Výhodou jsou i termíny na prodloužený víkend od čtvrtka do neděle.

Ve Faru si půjčte auto a projeďte celé jižní pobřeží Portugalska Algarve, minimálně pak k Portimau a ideálně až k dlouho považovanému nejjižnějšímu bodu Evropy mysu Sv. Vincenta.

  • Ušetříš až 85 % oproti obvyklé ceně 3 500 Kč
  • Hledej v období Od listopadu do ledna 2019.
  • Poletíš s aeroliniemi Laudamotion
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jsou 2 příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a menší na 35 x 20 x 20 cm. Větší z nich odbavíte při nástupu do letadla.
VIE/Vídeň
FAO/Faro
Zpáteční letenky
3 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Faro.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-09-26T09:00:10+02:00

14 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Zdeněk
před 4 lety

Ahoj,

letenky přes Laudamotion se nám při rezervaci nenabídli, asi jsme chvíli váhali a 24.1. letíme s Ryanair. A levná byla pouze jedna ze dvou. Nevadí, teď řeším dopravu z Prahy na letiště Vídeň a nic moc, studenti ještě neprodávají a Flix jede špatně, parkování je přes cenu letenek. Hodil by se akční let z Prahy. Pouze konstatování a přání současně. Zdeněk

Avatar uživatele
Honza
před 4 lety

Ahoj,

jsou skutečně u Laudamotion v základní ceně 2 příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a menší na 35 x 20 x 20 cm? Neplatí stejná politika jako u Ryanair od 1.11.2018 - tj. že se za 55 x 40 x 20 cm musí platit 6-8 EUR?

Děkuji Honza

Kryštof Hájek
před 4 lety

Ahoj, u Laudamotion se změna netýká.

Avatar uživatele Martina _1
Martina _1
před 4 lety

Ahoj, prosím to máte ověřeno?

Díky, Martina.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Udělali jsme maximum pro to, abychom zjistili tuhle informaci. Předáváme ji dál, pokud nevěříte nebo s tím nesouhlasíte, pátrejte po stejných informací stejně jako my, abyste dospěli ke stejnému závěru, že u Laudy se aktuálně změny nekonají.

Není důvod každého osobně přesvědčovat o tom, že víme co píšeme a stojíme si za tím. Však kvůli podobným radám na tento web chodíte :) Takže ano, máme to ověřeno k dnešní situaci. Jak to bude za týden nevíme.

Avatar uživatele
Verča
před 4 lety

Dobrý den, myslíte, že by mohl být nějaký problém, kdybych dítěti do dvou let koupila dospělácký lístek? Ten se dá sehnat za 10 euro, ale kojenec má automaticky příplatek 25. Aspoň by měla místo na sezení, když zrovna nebudeme přistávat nebo vzlétat.

Avatar uživatele
Tomáš
před 4 lety

Loni jsem letěli s Ryanair a s rok a půl starým dítětem a koupili taky dospělácký lístek. Vše bylo bez problémů. Jen je potřeba zadat jiný datum narození při koupi letenky.

Avatar uživatele Michal_LBC
Michal_LBC
před 4 lety

Tento web je dobrej na to, kdy člověk sedí u PC a pracuje.. Pak mu vyskočí nějaká nabídka, kterou nikdy nechtěl a ani ho nenapadla a nakonec ji koupí, protože za tu cenu neber to.. No, snad se tam ten týden zabavíme - přelom listopad-prosinec :-D

Avatar uživatele Jan Ziemba
Jan Ziemba
před 4 lety

Presne! Ja takhle letim v lednu do Bukuresti :D

Avatar uživatele
Romana
před 4 lety

Zdravím, při přihlášení se mi zobrazí pouze prázdná stránka, tedy nejde objednat letenky .... jak tedy pokračovat?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Načíst znovu, web Ryanairu je fakt příšerný :(

Avatar uživatele
Iveta
před 4 lety

Dobrý den,

mám prosím dotaz, zda jsou v ceně opravdu 2 příruční zavazadla. Nabízelo mi při rezervaci možnost zakoupení s přednostním nástupem a 2 zavazadly. objednávám poprvé, tak atˇneudělám chybu. Děkuji

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Dobrý den Iveto, zde v sekci Zavazadla je vše popsáno https://www.cestujlevne.com/lete...audamotion

V krátkosti – větší zavazadlo odevzdáte před nástupem do letadla a bude odbaveno. Vyzvednete si jej po příletu na páse. Menší si berete s sebou na palubu. Pokud máte přednostní nástup, berete si obě zavazadla s sebou na palubu.

Avatar uživatele
Iveta
před 4 lety

Moc děkuji!

Další akce