Letní idylka ve švýcarském Luganu se zastávkou v Curychu s letenkami z Prahy. Letenky od 3 192 Kč

0 komentářů
2018-04-18T18:31:00+02:00
Notifikace nově i na Messengeru Buď mezi prvními, kdo se dozví o našich akcích

O akci

Nenechte si ujít velice pěknou nabídku letenek aerolinií Swiss z Prahy do Lugana a užijte si letní víkend v srdci švýcarských Alp u Luganského jezera ve městě Lugano v kantonu Ticino, které je výhodným výchozím bodem k podniknutí nenáročných treků po okolních tisícovkách Monte Brè a Monte San Salvatore, z nichž se vám naskytnou přímo pohlednicové záběry na jezero a okolí. Vrcholků lze také dosáhnout lanovými dráhami z Lugana. V létě se můžete osvěžit ve vodách luganského jezera na městské pláži Lido di Lugano. Určitě si nenechte ujít některou ze scénických či tématických plaveb po jezeře. Kalendář akcí konaných u jezera, itineráře, jízdní řády a ceny naleznete na samostatném webu.

Závěr nebo začátek výletu si zpestřete návštěvou půvabného a temperamentního Curychu, ve kterém můžete strávit pár hodin, ale také zde přenocovat. Nemusíte se obávat pověstné švýcarské drahoty, samotný Curych nabízí mnoho míst a atrakcí, které jsou přístupné zdarma. Další atrakcí je vyhlídková terasa na curyšském letišti Kloten, jež je vyhledávaným místem leteckých nadšenců a spotterů z celého světa.

Při pobytu ve Švýcarsku počítejte s vyššími náklady na ubytování a stravu, proto před nákupem letenek alespoň prověřte ceny hotelů na zamýšlené termíny. Obecně počítejte s minimálně dvěma tisícovkami za noc ve dvoulůžkovém pokoji.

Rezervaci letenek provádějte přímo na webu letecké společnosti. Chcete-li do itineráře vložit zastávku v Curychu, zvolte ve vyhledávacím formuláři Advanced search a dále možnost Multi segment journey / Open jaw flights a zadejte celkem tři segmenty. Je nutné dodržet maximálně 24 hodinovou přestávku v Curychu, jinak se letenka bude kalkulovat dle jiného a dražšího tarifu.

PRG/Praha
LUG/Lugano
Zpáteční letenky
3 hodin letu (1 přestup)
3 192 Kč
PRG/Praha
ZRH/Curych ZRH/Curych
LUG/Lugano LUG/Lugano
PRG/Praha
3x letenky
3 hodin letu (1 přestup)
3 192 Kč
  • Ušetříš až 36 % oproti obvyklé ceně 5 000 Kč
  • Hledej v období Tarif je dostupný po celý rok 2018 a také na část 2019 včetně termínů pokrývajících vánoční svátky a Nový rok
  • Čeká tě přestup na letišti Krátký nebo volitelný přestup v Curych
  • Poletíš s aeroliniemi Swiss International Air Lines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Sestava dvou příručních zavazadel, velké a malé, pravidla naleznete v průvodci aerolinií Swiss International Air Lines

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Lugano, letiště Curych.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2018-04-18T17:51:07+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce