Jak akci využít?

Jestli jste někdy chtěli začít s individuální turistikou a dát vale cestovním kancelářím, letošní sezona je doslova tou nejlepší, kterou jsme tu měli. Díky nové lince z rakouského letiště v Linci si nyní i Jihočeši přijdou na své a z letiště doslova za humny mohou letět během léta do Palma de Mallorky již za 40 €, tedy 1 010 Kč.

Létat se bude od června vždy v úterý, pátek a sobotu. Ceny během června činí 40 € za zpáteční let, prázdninové rotace pak startují na 60 € a končí na 80 €, tedy stále historicky nejlevnější prázdninové letenky na Mallorcu.

Hotel na Mallorce pak zakoupíte i během prázdnin okolo 1 500 Kč, ale i levněji. Auto na letišti si půjčíte za 500 Kč na den.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Linec
Rakousko
Mallorca
Španělsko
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na ryanair.com

  Ukázka letenek z 17. 04. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 4 500 Kč . Ušetříš přibližně 78 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních cen.

Na jaké termíny jsou letenky?

Od června na úterý, pátek a sobotu.

S kým poletím?

Ryanair

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně jsou 2 příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a menší na 35 x 20 x 20 cm.

Co podniknu v destinaci?

Španělsko

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Ahoj,rodiče se chystají v červnu vyrazit a zvažují možnosti dopravy z letiště do města Cala d'or (a zpět).Rozhodují se mezi nabízeným shuttle busem (17€ 1cesta/os.) a pronájmem auta,rádi by ale věděli,je-li i nějaká veřejná doprava,nevíte? Díky moc.Lucie

před rokem
Avatar uživatele jana007
jana007

Ahoj, veřejnou dopravou to určitě půjde. Když jsme tam byla, raději jsme půjčili auto. Vyšlo nás to rychleji a ve finále i levněji. Záleží na tom, zda chtějí zůstat jen tam anebo cestovat po ostrově...

před rokem

Ahoj, chceme si také půjčit auto a Mallorcu procestovat, ale bohužel zatím s tím nemáme zkušenosti, mohla bys mi dát nějaké rady případně, jak půjčení auta funguje, jaká společnost je výhodná a jaká bývá výše zálohy? Budu ti velmi vděčná, nějak se v tom na internetu ztrácím, děkuji :)

Jana Vo

Děkujeme za tip, máme s kamarádkou objednáno. Jede někdo z ČB na odlet 22.6.? Spojme se. :) https://www.facebook.com/janca.voriskova

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele Jaroslav K
Jaroslav K

Taktéž ze Salzburg každý den ;-)

Odpovědět
před rokem
panda

A pro Eurocechy letenky taky v teto cene z Grazu.

Odpovědět
před rokem
Tom

hezke :)

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Všude dobře, co doma!
ušetříš až 48%
Tam to bude krásný!
ušetříš až 29%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 49%
To bude jízda!
4422 starších akcí
Zavřít boční panel
Rakousko Přílet na letiště Linec

Přímo k terminálu jezdí od 5:10 do 21:00 autobusová linka 601. Jízdenka stojí 3,10 €, cesta do Lince trvá 22 minut a linka jezdí ve všední dny každou půlhodinu. Pozor, o víkendu jezdí spojů výrazně méně a jistější spojení je tak vlak.

Ten má zastávku (Hörsching) asi 500 metrů od terminálu, jezdí každou hodinu od 4:50 do 20:30, cesta trvá 10 minut a stojí 2,10 €. Kromě Lince se dostanete přímo i do města Wels a s jedním přestupem prakticky do celého Rakouska nebo třeba Prahy a Českých Budějovic. Od terminálu na nádraží jezdí letištní mikrobus zdarma, při cestě z letiště je nutné si spoj nechat přivolat na informacích, při cestě z nádraží pak musíte zavolat z telefonní budky na bezplatnou linku na letiště (telefonní číslo je přehledně umístěno na zdi nádražní budovy), mikrobus přijede do několika minut.

Průvodce pro Rakousko
Průvodce pro letiště Linec

Zavřít boční panel
Španělsko Přílet na letiště Palma de Mallorca

Pro cesty do centra Palmy a k přístavu využijete autobusovou linku číslo 1 (jízdní řád). Cesta do 10 km vzdáleného města trvá asi 25 minut a do přístavu 35 minut, autobusy jezdí každou čtvrthodinu od 5:30 do 1:00. Jednosměrná jízdenka stojí 5 €. Lístek si koupíte u řidiče.

Do blízkého města Las Meravelles a k nedalekému akváriu se dostanete linkou 21 od 7:00 do 0:30 (jízdní řád). I zde zaplatíte 5 € u řidiče.

[iframe https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=1e1IZWq25MavAXBOc6DYfFSkz_LI]

Průvodce pro Španělsko
Průvodce pro letiště Palma de Mallorca