Las Fallas Valencia

Na festival figurín a ohňostrojů Las Fallas do Valencie. Letenky od 1 599 Kč

0 komentářů
2018-12-14T12:33:55+01:00

O akci

Hledáte-li své cesty nejen podle za každou cenu nejlevnějších letenek, ale chcete zažít i zábavu navíc, akci specifickou pro daný region, vydejte se třeba do španělské Valencie. V polovině března zde každoročně probíhá ikonický festival Las Fallas na počest Svatého Josefa. Každá čtvrť ve městě vyrobí stovky dřevěných nebo sádrových figurín, které svými rozměry vyrazí dech – nezřídka jsou dosahují až 30 metrů! Poslední noc festivalu pak po celém městě probíhá finální "La Cremà", kdy se všechny figuríny na náměstích postupně pálí.

Festival Las Fallas se dá popsat jako kontinuální čtyřdenní streetparty, která je každou noc završená monumentálními ohňostroji, živou hudbou a různými zvukovými efekty. Jedná se o jeden z nejvýznamnějších i nejmasovějších festivalů na území celého Španělska. V letošním roce se koná v termínu 15. – 19.3., přičemž nejspektakulárnější události probíhají poslední dvě noci, nicméně ani začátek festivalu během víkendu rozhodně nezklame. Kompletní program najdete třeba zde.

Letenky během významných akcí tradičně zdražují, proto není radno váhat nad jejich nákupem, budou jen dražší. Nejlevněji poletíte z Vídně se společnostmi Laudamotion nebo Wizz Air, přičemž nejlépe vycházejí následující kombinace:

Ubytování trpí stejným problémem jako letenky: bude jen dražší. S rezervací proto neváhejte a počítejte už nyní s cenami kolem 2.000 Kč na noc pro dva. Výrazně ušetřit můžete skrz Airbnb, kde pokoj pro dva seženete i pod tisíc korun za noc.

  • Ušetříš až 47 % oproti obvyklé ceně 3 000 Kč
  • Hledej v období Březen 2019
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Vídně na letiště Valencia.
  • Poletíš s aeroliniemi Lauda nebo Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Velikosti příručního zavazadla se liší dle aerolinky, klikněte na název o řádek výše.

Kde koupit

VIE/Vídeň
VLC/Valencia
Jednosměrná letenky
2.5 hodin letu (přímý let)
VLC/Valencia
VIE/Vídeň
Jednosměrná letenky
2.5 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Valencia.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-12-14T11:49:16+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce