Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Dostat se levně do tohoto malebného koutu Norska byl do nedávna vskutku oříšek, i dnes, pokud chcete letět z Prahy nebo Vídně, musíte za zpáteční letenku vyskládat na stůl minimálně čtyři tisícovky. Ještěže máme to letiště v Katovicích! To roste nebývalým tempem, včetně nových pravidelných linek, mezi které patří právě ta do Ålesundu. Pravidelné lety do Ålesundu zahájí Wizz Air tento pátek, další rotace následuje v pondělí, což zcela jasně naznačuje, že se jedná o ideální víkendovou destinaci.

Ålesund je jedno z nejkrásnějších měst v Norsku vůbec, punc romantiky mu nahrává také fakt, že se rozprostírá na několika ostrovech, jež v náručí svírají okolní fjordy. Ålesund nabízí nepřeberné množství atrakcí a vyžití. Přímo nad městem se tyčí hora Aksla. Vydat se na ni můžete po 418 schodech nebo po silnici. Naskytnou se vám zde panoramatické výhledy, které jsou snad na každé pohlednici či v průvodci.

Zpáteční letenky za inzerovanou cenu 78 PLN jsou z katovického letiště na víkendy od pátku do pondělí k mání na mnoho termínů do první poloviny prosince. Abyste dosáhli na nejnižší cenu, nemusíte ani mít zaplacené členství Wizz Discount Club, ceny jsou stejné pro každého, ale není to pravidlem.

Co vás možná trošku potrápí, to jsou ceny ubytování, ale ani to není nijak neřešitelná záležitost. Mimo standardní nabídky ubytovacích kapacit na bookingu se poohlídněte po noclezích přes portál Airbnb, kde je opravdu větší výběr, i z různých zajímavých a originálních obydlí.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Katowice
Katovice KTW
Polsko
AES Ålesund
Norsko
Alesund
Zpáteční 2.5 hod letu (přímý let)

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 695 Kč . Ušetříš přibližně 34 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání nejlevnějších míst

Na jaké termíny jsou letenky?

od října do poloviny prosince, největší výběr v listopadu

Jsou během letu přestupy?

Přímý let

S kým poletím?

Wizz Air

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V základním tarifu jedno malé příruční zavazadlo, které odpovídá zhruba 30 litrovému batohu

Co podniknu v destinaci?

Norsko

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Další akční letenky

Maják v Málaze
ušetříš až 58%
Tam chceš!
Jambiani
ušetříš až 39%
Tam chceš!
Enna
ušetříš až 71%
Tam jsi ještě nebyl!
Pickalbatros Dana Beach Resort
ušetříš až 43%
Honem, dokud jsou místa!
5285 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Katowice
Polsko Přílet na letiště Katovice

Z letiště do centra Katovic na zastávku u vlakového nádraží Katowice Dworzec Gółwny (poblíž je i hlavní autobusové nádraží) jezdí expresní autobusová linka AP3 nebo AP2 společnosti KZK GOP. Doba jízdy činí 50 minut a autobusy odjíždí v půl hodinovém intervalu od 3:00 do 22:00. Jednosměrná jízdenka vyjde na 14 PLN a je platná na 24 hodin i v rámci aglomerace Katovic. Koupit ji můžete v automatu na zastávce nebo v autobusu. Podrobné infromace včetně jízdních řádů na webu dopravce www.kzkgop.com.pl.

Průvodce pro Polsko
Průvodce pro letiště Katovice

Zavřít boční panel
Alesund
Norsko Přílet na letiště Ålesund Vigra

Země trollů a nepopsatelné přírody

Norsko (norsky Norge) je jednou ze skandinávských zemí, která se rozkládá na nejsevernějším cípu Evropy, Skandinávském poloostrově. Západ země omývají Atlantický oceán a Norské moře, na východě země sousedí se Švédskem, Finskem a Ruskem.

Země je známá díky bohatým nalezištím ropy a vysokému životnímu standardu. Nedílnou součástí Norska jsou však také kilometry dlouhé fjordy, národní parky, jezera, ledovce, náhorní plošiny a další přírodní úkazy.

Průvodce pro Norsko
Průvodce pro letiště Ålesund Vigra