Alesund

Na víkendy do norského Ålesundu z Katovic. Letenky od 460 Kč

0 komentářů
2019-09-25T17:36:00+02:00

O akci

Dostat se levně do tohoto malebného koutu Norska byl do nedávna vskutku oříšek, i dnes, pokud chcete letět z Prahy nebo Vídně, musíte za zpáteční letenku vyskládat na stůl minimálně čtyři tisícovky. Ještěže máme to letiště v Katovicích! To roste nebývalým tempem, včetně nových pravidelných linek, mezi které patří právě ta do Ålesundu. Pravidelné lety do Ålesundu zahájí Wizz Air tento pátek, další rotace následuje v pondělí, což zcela jasně naznačuje, že se jedná o ideální víkendovou destinaci.

Ålesund je jedno z nejkrásnějších měst v Norsku vůbec, punc romantiky mu nahrává také fakt, že se rozprostírá na několika ostrovech, jež v náručí svírají okolní fjordy. Ålesund nabízí nepřeberné množství atrakcí a vyžití. Přímo nad městem se tyčí hora Aksla. Vydat se na ni můžete po 418 schodech nebo po silnici. Naskytnou se vám zde panoramatické výhledy, které jsou snad na každé pohlednici či v průvodci.

Zpáteční letenky za inzerovanou cenu 78 PLN jsou z katovického letiště na víkendy od pátku do pondělí k mání na mnoho termínů do první poloviny prosince. Abyste dosáhli na nejnižší cenu, nemusíte ani mít zaplacené členství Wizz Discount Club, ceny jsou stejné pro každého, ale není to pravidlem.

Co vás možná trošku potrápí, to jsou ceny ubytování, ale ani to není nijak neřešitelná záležitost. Mimo standardní nabídky ubytovacích kapacit na bookingu se poohlídněte po noclezích přes portál Airbnb, kde je opravdu větší výběr, i z různých zajímavých a originálních obydlí.

KTW/Katovice
AES/Ålesund
Zpáteční letenky
2.5 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 34 % oproti obvyklé ceně 695 Kč
  • Hledej v období od října do poloviny prosince, největší výběr v listopadu
  • Čeká tě přestup na letišti Přímý let
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V základním tarifu jedno malé příruční zavazadlo, které odpovídá zhruba 30 litrovému batohu

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Katovice, letiště Ålesund.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2019-09-25T13:47:02+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce