Nová destinace z Prahy s Wizz Air do izraelského Ejlatu. Letenky od 1 338 Kč

Jak akci využít?

Přes několikaletý útlum působení dopravce Wizz Air na pražském letišti se letos konečně dočkáváme další expanze. Po letos zahájené přímé lince na Island přidává Wizz další horkou novinku, která zamíří do izraelského letoviska Ejlat.

Létat se bude od 2. listopadu každý čtvrtek ve večerních hodinách. Linka prozatím podléhá regulačnímu schválení, neočekáváme však se zahájením žádné problémy.

Obyvatelé Moravskoslezského kraje uvítají lety z Katovic, kde se začne létat od 30. října vždy v pondělí a pátek.

Ejlat uvítáte k cestám do letovisek podél Rudého moře nejen v Izraeli, ale také v Egyptě – ihned za hranicemi se nachází město Taba. Dovolenou u moře nejlépe zkombinujte s historií v nedalekém jordánském městě Petra. Na výběr je skutečně mnoho aktivit.

Zpáteční letenky z Prahy do Ejlatu nyní pořídíme za zaváděcí cenu 1.338 Kč (platí pro první termín s členstvím WDC). Očekáváme postupné snižování cen i na dalších termínech – výhodná cena je okolo 2.000 Kč za zpáteční let.

Od listopadu je navíc u Wizz Airu standardní příruční zavazadlo zdarma.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Ejlat
Izrael

od 1 338 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 4 hod letu Rezervace na wizzair.com
Katovice
Polsko
Ejlat
Izrael

od 1 050 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 4 hod letu Rezervace na wizzair.com

  Ukázka letenek z 09. 08. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 3 000 Kč. Ušetříš přibližně 55 %.

Do kdy akce platí?

Ceny budou platné do vyprodání nejlevnějších sedaček na daném spoji.

Na jaké termíny jsou letenky?

Linka bude zahájena 2.listopadu a létat se bude každý čtvrtek.

S kým poletím?

Naše tipy k dopravci najdete zde Wizz Air.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je zdarma příruční zavazadlo o rozměru 55 x 40 x 23 cm.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Můj report z návštěvy Petry via Eilat

http://www.topdestinace.cz/jorda...odruzstvi/

před 7 měs
mirjur

Dá se tam jet autem půjčeným v Eilatu?

před 7 měs
Avatar uživatele petr
petr

Neda, prechod je jen pro pesi.

Přidat odpověď
před 7 měs
Avatar uživatele Tonda 2
Tonda 2

Dobrá zpráva, byli jsme v listopadu 2016 na prodloužený víkend, krásné počasí, skvělé šnorchlování, hezká podmořská observatoř, Timna park.....jen ty ceny jsou dost vysoké

Nám se líbilo hodně, naše dojmy zde :

http://www.mojecesty.com/clanky/...okoli.html

Odpovědět
před 7 měs

Pokud vyuzijete letenky i k navsteve Jordanska, doporucuji vedle Petry i poust Wadi Rum, na den a noc, je tam krasne.

Odpovědět
před 7 měs

Paráda, letíme s kámošem ten první let, tzv. 2-9. listopadu. Přidá se někdo?:o)

Odpovědět
před 7 měs
Avatar uživatele Aleš
Aleš

Pecka :-) Jen bych rád upozornil, že letiště neleží přímo v Eilatu, ale asi 60 kilometrů severně od něj - jedná se o vojenskou základnu. Nicméně do Eilatu se dostanete pomocí autobusů Egged - lístek stojí tuším cca 150 Kč a cesta trvá okolo hodiny.

před 7 měs
Kryštof Hájek
Přidat odpověď
před 7 měs

Jak je to s vízem do Jordánska a přejezdem přes státní hranice Izrael-Jordánsko a zpět? Do Izraele by nemělo být potřeba vízum při návštěvě nepřesahující 3 měsíce, ale u Jordánska si nejsem jist. Tato destinace mě zajíma kvůli návštěvě skalního města Petra (Jordánsko), které je vzdáleno pouhých cca 150km od letiště v Eilatu (Izrael). Za případné rady děkuji.

před 7 měs
Mojmír Paulička

Ahoj,

Víza do Jordánska je najlepšie riešiť prostredníctvom Jordan Pass - sú v tom vstupy na najväčšie pamiatky v rámci Jordánska (aj Petry) a víza (je tam podmienka koľko nocí človek ostane v Jordánsku, inak musí doplácať, neviem ale na koľko to kontrolujú. Ale ostať 3 dni v Jordánsku neni problém, je tam čo robiť :) Z mojej skúsenosti ani nekontrolovali platnosť Jordan Passu (je tam QR kód, ktorý nikdo nekontroloval), takže by nebol problém to sfalšovať, ale osobne by som to asi neriskoval.

Hranice som tam inak prechádzal s rôznymi "nepeknými" vízami v pase (Irán, USA, atď.) a všade som sa dostal, aj keď som sa pri prvom vstupe do Izraela trochu zdržal :D

před 7 měs
Avatar uživatele Honza Jelenek
Honza Jelenek

Ahoj,

z Eilatu do Petry jsem jel loni na podzim a bylo to úplně v pohodě. Ten přechod tam funguje pouze přes den a "vystavení víza" pokud tomu tak lze vůbec říkat je de facto pouze zaplacení správního poplatku. Já jsem využil izraelské cestovní kanceláře pro cesty do Petry. Nicméně na přechodu bylo single cestovatelů víc, hlavně asiati. Na Jordánské straně čeká spousta taxiků, takže nevidím problém. V Aqabě se o vás budou prát pokud řeknete, že chcete do Petry. Jinak Jordánsko je super země, doporučuji. Mimo zmíněného Jordan Passu, v Petře jako takové je vstup relativně drahý, ale vyplatí se koupit dvoudenní, jelikož ten areál je opravdu rozsáhlý.

Přidat odpověď
před 7 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 33%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 68%
Jedem!
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Izrael Přílet na letiště Ejlat Ovda

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael
Průvodce pro letiště Ejlat Ovda

Zavřít boční panel
Polsko Přílet na letiště Katovice

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko
Průvodce pro letiště Katovice