Nová destinace z Prahy s Wizz Air do izraelského Ejlatu. Letenky od 1 338 Kč

Zpáteční
Před 5 měs

Jak akci využít?

Přes několikaletý útlum působení dopravce Wizz Air na pražském letišti se letos konečně dočkáváme další expanze. Po letos zahájené přímé lince na Island přidává Wizz další horkou novinku, která zamíří do izraelského letoviska Ejlat.

Létat se bude od 2. listopadu každý čtvrtek ve večerních hodinách. Linka prozatím podléhá regulačnímu schválení, neočekáváme však se zahájením žádné problémy.

Obyvatelé Moravskoslezského kraje uvítají lety z Katovic, kde se začne létat od 30. října vždy v pondělí a pátek.

Ejlat uvítáte k cestám do letovisek podél Rudého moře nejen v Izraeli, ale také v Egyptě – ihned za hranicemi se nachází město Taba. Dovolenou u moře nejlépe zkombinujte s historií v nedalekém jordánském městě Petra. Na výběr je skutečně mnoho aktivit.

Zpáteční letenky z Prahy do Ejlatu nyní pořídíme za zaváděcí cenu 1.338 Kč (platí pro první termín s členstvím WDC). Očekáváme postupné snižování cen i na dalších termínech – výhodná cena je okolo 2.000 Kč za zpáteční let.

Od listopadu je navíc u Wizz Airu standardní příruční zavazadlo zdarma.

Letenky

Běžná cena: 3 000 Kč
  • Praha - Ejlat
  • Zpáteční letenka
  • Na Listopad - březen
  • 0 přestupů
  • 4 hodiny letu

Cena od 1 338 Kč 

Vyhledej letenky od 1 338 Kč

wizzair.com

  • Katovice - Ejlat
Odkud Katovice Katovice
Kam Ejlat Ejlat Ovda
  • Zpáteční letenka
  • Na Listopad - březen
  • 0 přestupů
  • 4 hodiny letu

Cena od 1 050 Kč 

Vyhledej letenky od 1 050 Kč

wizzair.com

Ukázka letenek z 09. 08. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 3 000 Kč. Ušetříš přibližně 55 %.

Platnost

Ceny budou platné do vyprodání nejlevnějších sedaček na daném spoji.

Termíny

Linka bude zahájena 2.listopadu a létat se bude každý čtvrtek.

Dopravce

Naše tipy k dopravci najdete zde Wizz Air.

Zavazadla

V ceně je zdarma příruční zavazadlo o rozměru 55 x 40 x 23 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Můj report z návštěvy Petry via Eilat

http://www.topdestinace.cz/jorda...odruzstvi/

Dá se tam jet autem půjčeným v Eilatu?

Avatar uživatele petr

Neda, prechod je jen pro pesi.

Avatar uživatele Tonda 2

Dobrá zpráva, byli jsme v listopadu 2016 na prodloužený víkend, krásné počasí, skvělé šnorchlování, hezká podmořská observatoř, Timna park.....jen ty ceny jsou dost vysoké

Nám se líbilo hodně, naše dojmy zde :

http://www.mojecesty.com/clanky/...okoli.html

Avatar uživatele

Pokud vyuzijete letenky i k navsteve Jordanska, doporucuji vedle Petry i poust Wadi Rum, na den a noc, je tam krasne.

Avatar uživatele

Paráda, letíme s kámošem ten první let, tzv. 2-9. listopadu. Přidá se někdo?:o)

Avatar uživatele Aleš

Pecka :-) Jen bych rád upozornil, že letiště neleží přímo v Eilatu, ale asi 60 kilometrů severně od něj - jedná se o vojenskou základnu. Nicméně do Eilatu se dostanete pomocí autobusů Egged - lístek stojí tuším cca 150 Kč a cesta trvá okolo hodiny.

Je to tak: https://www.cestujlevne.com/leti...ejlat-ovda ;)

Avatar uživatele

Jak je to s vízem do Jordánska a přejezdem přes státní hranice Izrael-Jordánsko a zpět? Do Izraele by nemělo být potřeba vízum při návštěvě nepřesahující 3 měsíce, ale u Jordánska si nejsem jist. Tato destinace mě zajíma kvůli návštěvě skalního města Petra (Jordánsko), které je vzdáleno pouhých cca 150km od letiště v Eilatu (Izrael). Za případné rady děkuji.

Ahoj,

Víza do Jordánska je najlepšie riešiť prostredníctvom Jordan Pass - sú v tom vstupy na najväčšie pamiatky v rámci Jordánska (aj Petry) a víza (je tam podmienka koľko nocí človek ostane v Jordánsku, inak musí doplácať, neviem ale na koľko to kontrolujú. Ale ostať 3 dni v Jordánsku neni problém, je tam čo robiť :) Z mojej skúsenosti ani nekontrolovali platnosť Jordan Passu (je tam QR kód, ktorý nikdo nekontroloval), takže by nebol problém to sfalšovať, ale osobne by som to asi neriskoval.

Hranice som tam inak prechádzal s rôznymi "nepeknými" vízami v pase (Irán, USA, atď.) a všade som sa dostal, aj keď som sa pri prvom vstupe do Izraela trochu zdržal :D

Avatar uživatele Honza Jelenek

Ahoj,

z Eilatu do Petry jsem jel loni na podzim a bylo to úplně v pohodě. Ten přechod tam funguje pouze přes den a "vystavení víza" pokud tomu tak lze vůbec říkat je de facto pouze zaplacení správního poplatku. Já jsem využil izraelské cestovní kanceláře pro cesty do Petry. Nicméně na přechodu bylo single cestovatelů víc, hlavně asiati. Na Jordánské straně čeká spousta taxiků, takže nevidím problém. V Aqabě se o vás budou prát pokud řeknete, že chcete do Petry. Jinak Jordánsko je super země, doporučuji. Mimo zmíněného Jordan Passu, v Petře jako takové je vstup relativně drahý, ale vyplatí se koupit dvoudenní, jelikož ten areál je opravdu rozsáhlý.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Z Prahy na thajský Phuket s Turkish Airlines
-22 %

Tam jsi ještě nebyl!

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To bude jízda!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Izrael Přílet na letiště Ejlat Ovda

Země protikladů a poznání

Dle našeho názoru by návštěva Izraele měla být povinná pro každého z nás. Rozšíří nám obzory a otevře oči dokořán. Pokud se rozhodnete tuto zemi navštívit, domníváme se, že vás obohatí nábožensky, politicky, ale i lidsky.

Průvodce pro Izrael
Průvodce pro letiště Ejlat Ovda

Zavřít
Ikona pinu
Polsko Přílet na letiště Katovice

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko
Průvodce pro letiště Katovice