Jak akci využít?

Na nové pravidelné přímé lince z Prahy do Florencie si můžete levně zaletět do nejvýznamnějšího města Toskánska po čas podzimních dní, a to konkrétně od 15. září. Zpáteční letenky se aktuálně v akci prodávají od 46 € / 1 190 Kč, třeba 14.–16. října. Nejlevnější termíny najdete v průběhu všedních dní, o třetinu dráž však bez problémů najdete libovolný víkendový termín od pátku do neděle či prodloužený do pondělí. Létá se tedy v pondělí, středu, pátek a neděli.

Město nabité památkami, muzei a malebnými náměstími vás doslova okouzlí. Neváhejte a začtěte se do našeho nejnovějšího průvodce FlorenciíTipy co navštívit, jak se po městě dopravovat či kde bydlet jsou šité na míru individuálním cestovatelům.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Florencie
Itálie

od 1 190 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na vueling.com

  Ukázka letenek z 04. 03. 2019.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 2 500 Kč . Ušetříš přibližně 52 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

V průběhu září a října 2019

S kým poletím?

Vueling

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně jsou příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a 35 x 20 x 20 cm

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Moc díky za tip :-) Koupeno

Odpovědět
před 5 měs

Ahoj,

přesně takovou akci hledám, ale potřeboval bych to ideálně v termínu 24. / 25. 10. z Prahy a návrat 29. / 30. 10. Na tyto termíny mi Vueling ještě nezobrazuje letenky (resp. na ty po 25.10.). Nevíte někdo, kdy se to spustí i na ty pozdějí termíny?

před 5 měs
David Eiselt

Coby nevidět. Láme se tu letní a zimní letový řád, který aktuálně Vueling ještě nemá vypsaný.

Přidat odpověď
před 5 měs
Jana

Paráda, hned bych vyrazila znovu. :) Do cestopisu jsem sepsala pár tipů na Florencii a Pisu, kam je to z Florencie kousíček. Dá se tak naplánovat fajn prodloužený víkend :)

https://www.cestujlevne.com/cest...vikend-591

Odpovědět
před 5 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 30%
Jedem!
To bude jízda!
ušetříš až 50%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 25%
To bude jízda!
4379 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

  • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
  • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
  • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
  • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

  • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Itálie Přílet na letiště Florencie Peretola

Mezi letištěm a centrem Florencie jezdí každých 30 minut přímý autobusový spoj Volainbus (informace a jízdní řád). Cesta k hlavnímu nádraží netrvá ani 15 minut a za cestu zaplatíte 6 € / 10 € zpáteční – lze platit u řidiče. V centru autobusy zastavují na autobusovém nádraží a také přímo před vchodem do hlavní železniční stanice Santa Maria di Novella.

Průvodce pro Itálie
Průvodce pro letiště Florencie Peretola