Poslední lednový víkend v italské Boloni z Prahy. Letenky od 898 Kč

Zpáteční
Před 3 měs

Jak akci využít?

Díky novým linkám nízkonákladové aerolinky Ryanair můžeme znovu začít objevovat nové turistické destinace napříč Evropou, aniž bychom museli vážit cestu na sousední letiště nebo někde přestupovat. Cenově výhodným příkladem je italská Boloňa, odkud je to coby kamenem dohodil do Florencie či malinkatého státu San Marina a přímořského letoviska Rimini.

Nejlevnější letenky za 648 Kč aktuálně pořídíme na termín 27.1. až 1.2., ale pokud neplánujete v Itálii trávit pět dní, využijte víkendové termíny od čtvrtka do soboty nebo od soboty do úterý za 898 Kč během posledního lednového víkendu. Hotel v Boloni bude stát okolo 1.250 Kč za pokoj a noc.

Boloňa včetně svého historického centra je velmi malá, proto si naplánujte ideálně celodenní výlet do zmiňované Florencie, kdy zpáteční jízdenky na půl hodinovou jízdu vlakem zakoupíte za 27 €, alternativně autobusem dojedete do Florencie za 2 hodiny při ceně 398 Kč. Více nejen k dopravě najdete v našem průvodci Itálií bez cestovky.

Letenky

Běžná cena: 2 000 Kč
  • Praha - Boloňa
  • Zpáteční letenka
  • Na Leden
  • 0 přestupů
  • 2 hodiny letu

Cena od 898 Kč 

Vyhledej letenky od 898 Kč

ryanair.com

Ukázka letenek z 08. 11. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 2 000 Kč. Ušetříš přibližně 55 %.

Platnost

Uvedené ceny platí do aktualizace.

Termíny

Letenky se vztahují k termínům 25.–27. a 27.–30. leden 2018.

Dopravce

Objevte také našeho praktického průvodce pro aerolinie Ryanair.

Zavazadla

V ceně jsou 2 příruční zavazadla o rozměrech 55 x 40 x 20 cm a menší na 35 x 20 x 20 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Dobrý den, mám dotaz, nejdříve to po mě chtělo zarezervovat sedadlo min pro jednoho dospělého za 120 (asi kvůli dítěti na klíně) a teďka to píše následující (za 150 Kč) a přitom píšete, že 2 zavazadla na palubu jsou v cenně? Díky:

Přidat přednostní nástup

Možnost vzít si 2 palubní zavazadla a využít úložný prostor nad hlavou můžete pouze s Přednostním nástupem do letadla (Priority Boarding).

Dobrý den, je to nové pravidlo, kdy se bude příruční zavazadlo před nástupem v případě zaplněného letu odbavovat do podpalubí (zdarma). Takže platí, že jsou v ceně pořád 2 kusy, z nichž ten jeden může být odbaven.

Avatar uživatele

Dobrý den, děkuji za rychlou odpověď...pokud tomu rozumím správně, tak jediné riziko, když si to za 150Kč/os nepřikoupíme je to, že to větší příruční zavazadlo nebude na palubě, ale v podpalubí?....což by nevadilo. Ještě mám dva dotazy: 1) pokud cestuji s kojencem, rozumím správně, že k němu mohu mít zdarma kočárek a cestovní postýlku? 2) když k tomu budeme dva dospělý a 1 dítě, tak každý může mít svá dvě příruční zavazadla tj. celkem 6 zavazadel + kočárek + postýlka? Mockrát díky A.

Ano, přesně tak. Jediné riziko spočívá v přepravě kabinového zavazadla v podpalubí - zdarma.

1) Ano, můžete mít zdarma kočárek i postýlku

2) Nikoliv, dítě s sebou může mít jen jednu menší tašku do 5 kg.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Na úchvatný ostrov Réunion z Prahy přes Paříž
-32 %

Tam to bude krásný!

Na MS v hokeji 2018 do Kodaně proti Rusku

A už tam budem?

Přímé low-cost lety z Mnichova do Namibie
-40 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Itálie Přílet na letiště Boloňa Guglielmo Marconi

Země ve tvaru dámské kozačky

Itálie se nachází na jihu Evropy, na Apeninském poloostrově. Na severu hraničí s Francií, Švýcarskem, Rakouskem a Slovinskem. Na území Itálie se nachází dva samostatné státy, San Marino a Vatikán.

Stačí se jen rozhodnout, jestli vás více lákají hory, letní dovolená u moře, zimní sporty, aktivní dovolená, jezera, pevnina, ostrovy, městská turistika, památky, gastroturistika, agriturismus nebo třeba přírodní parky. Itálie je pro cestovatele země zaslíbená a nabízí vám celou škálu možností, jak cestu pojmout. Jeden den tak můžete zdolat nejvyšší horu Evropy, druhý den si dávat výtečné plody moře na pláži a třetí den u sklenky vína obdivovat nádhernou architekturu. Není náhoda, že se v Itálii nachází nejvíce památek světového dědictví UNESCO (aktuálně 51).

Průvodce pro Itálie
Průvodce pro letiště Boloňa Guglielmo Marconi