Tallinn

Poznávačka Skandinávie a Pobaltí od jara do léta s letenkami z Prahy či Vídně. Letenky od 2 866 Kč

9 komentářů
2017-11-30T15:07:00+01:00

O akci

Využijte dnešní slevy k nákupu letenky, jež bude základem pro pohodový poznávací výlet, během kterého navštívíte tři státy Skandinávie a Pobaltí

Vaše putování započne v hlavním městě Finska, ve kterém se ideální zdržíte jeden den, což v pohodě stačí na průzkum města a případně návštěvu helsinské zoologické zahrady, která se nachází na samostatném ostrově. Pokud budete zvažovat návštěvu v brzkých jarních měsících či během zimy, určitě si nenechte ujít hlavní atrakci země, kterou není nic jiného než proslulá finská sauna.

Po dni stráveném v Helsinkách se můžete uložit k spánku v některém z hotelů nebo využít večerních trajektů a přeplout rovnou do Tallinnu, ušetříte nemalé peníze za ubytování v drahé Skandinávii.

Tallinn je krásné, historické a klidné město s malebným Starým městem na kopci, ze kterého jsou nádherné panoramatické výhledy na „dolní“ Staré město a okolí Tallinnu s Finským zálivem. Hlavní město Estonska nikterak nezatíží váš rozpočet, ubytování v Tallinnu je za přijatelné ceny, stejně tak ceny jídla a dopravy.

Do konečné destinace, ze které se budete letecky vracet zpět domů, se dopravíte nejlevněji autobusem. Můžete samozřejmě využít i letecké přepravy. Pobyt v Rize si rozplánujte alespoň na dva celé dny, abyste mohli kromě samotného města poznat i okolí, což je v tomto případě lázeňské město Jūrmala, které lemuje přes třicet kilometrů dlouhá pláž. Můžete klidně strávit jednu noc v Rize a druhou nejlépe v nějakém lázeňském hotelu v Jūrmale.

Nejlevnější open-jaw letenka vychází na 2 866 Kč z Vídně a z Prahy za 2 890 Kč. Letenku si můžete za mírné navýšení ceny upravit dle libosti a začít cestu třeba v Tallinnu a končit v litevském Vilniusu (letenka za 3 777 Kč).

TIP! Pokud byste si chtěli vyhodit z kopýtka a zažít menší vyhlídkový let, můžete si z Tallinnu zaletět na estonské ostrovy v Baltském moři. Letecké spojení na ostrovy Saaremaa a Hiiumaa zajišťuje letecká společnost Transaviabaltika. Na lety jsou nasazovány letouny české výroby LET L410. Zpáteční letenky vychází na 46, resp. 48 euro. Letenky rezervujte skrze web www.airlink.ee.

PRG/Praha
HEL/Helsinky RIX/Riga
PRG/Praha
Open-jaw letenky
3 hodin letu (1 přestup)
VIE/Vídeň
HEL/Helsinky RIX/Riga
VIE/Vídeň
Zpáteční letenky
3 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 18 % oproti obvyklé ceně 3 500 Kč
  • Hledej v období Zlevněný tarif je dostupný pro lety od 10. ledna do 10. června 2018
  • Čeká tě přestup na letišti Na cestě tam v Riga
  • Poletíš s aeroliniemi Air Baltic
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Sestava dvou příručních zavazadel souhrnné hmotnosti max. 8 kg: standardní + menší (brašna s foťákem nebo notebookem, kabelka apod.)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Helsinky, letiště Riga, letiště Vídeň.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-11-30T14:02:18+01:00

9 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce