Burj Khalifa v mlze

Prodloužený víkend v Dubaji. Letenky od 4 388 Kč

7 komentářů
2021-11-29T09:19:16+01:00

O akci

Namísto vánočních trhů se vydejte o víkendu na dubajské pláže. Zpáteční letenky v termínu od pátku do pondělí 3. - 6. prosince zakoupíte za 4 388 Kč. Letí se přímo z Prahy v tam v 9 ráno a zpět v osm večer.

Další termín za tuto cenu je na týden 13.-20. prosince.

Víkendové ubytování najdete s přehledem do 9 tisíc korun pro dva se snídaní a v 4* hotelu s bazénem. Vyfiltrovali jsme nabídky za vás. Chybu neuděláte výběrem hotelu Howard Jonhson Plaza by Wyndham v lokalitě Deira - ideální cesta z letiště i metrem do Dubaje.

Před odletem je nutný PCR test. Detaily na koronavirus v Dubaji.

  • Ušetříš až 41 % oproti obvyklé ceně 7 500 Kč
  • Hledej v období prosinec 2021
  • Poletíš s aeroliniemi Smartwings
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je standardní příruční zavazadlo

Kde koupit

PRG/Praha
DXB/Dubaj
Zpáteční letenky
6 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Dubaj.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2021-11-29T09:19:16+01:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Leoš Literák
před rokem

Krásná nabídka, kterou kazí varianta soudruha Xi. Je možné, že hysterie bude kulminovat příští týden a kdo ví, na jaké země se nastaví restrikce / karantény po návratu. Ale odvážnému štěstí přeje.

Avatar uživatele floodland
floodland
před rokem

Tak pak je ještě varianta to vzít z Německa. Např KLM je z Berlína za 9,5k, ale chápu, že ne každému se chce jet ještě autem a navíc to stejně nejsou přímé lety. Holt za pohodlí a přímý let se platí.

Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová
před rokem

To říkejte lidem z Vídně a Berlina. Takoví chudáci, že na Mallorcu nebo Marakéše létají za dvacet euro, zpáteční jinak by to nešlo. No nic, já jenom ráda na tu bizardnost upozorňuju :D

Avatar uživatele floodland
floodland
před rokem

Poděkujte letišti Praha a jeho vstřícné cenové politice.

Avatar uživatele Alena Svobodová
Alena Svobodová
před rokem

Tak českým letištím obecně. Z Pardubic se lítá hlavně na Ukrajinu a z Brna a Ostravy tak do Londýna. Ten problém ale není jenom v politice letišť, viz nedávná dohoda Eurowings a Smartwings. Ať se na mě nezlobí, ale pokud vidím letenku do Fara třikrát levnější z Vídně, tak to radši obětuju čas i peněz za cestu do Vídně. Tady je víc věcí špatně.

Avatar uživatele lubomir.vlcek
lubomir.vlcek
před rokem

Chystám se s rodinou do Dubaje v únoru s Flydubai a zrovna v termínu, kdy chceme letět (18.-26.2.2022) mi nabízí letenky za 16 tis. za jednoho/jeden směr. Ostatní termíny za cca 4500. Chápu správně, že tento termín už je vyprodaný a automaticky mi to nabízí Emirates? Díky za odpověď.

Avatar uživatele tmx
tmx
před rokem

Jestli jsou to pražské jarní prázdniny, tak to může být určitě reálná cena daná vysokou poptávkou (která může klesnout, nebo taky ne). Emirates je výrazně levnější, asi 14000 zpáteční, od soboty dokonce 11800 Kč. Ve světle aktuálních cen Smartwings za 4-7 tisíc je i to dost, ale pokud chcete maximalizovat pobyt tam, holt za to zaplatíte.

Další akce