Kam smíme cestovat? Mapa světa s podmínkami jednotlivých států pro cestovatele.

Jak akci využít?

Nasajte pohodovou atmosféru zeleného ostrova Mauriciusu a užijte si předvánoční dovolenou v klidu a pohodě. Zpáteční letenky na přímých letech z Mnichova zakoupíte za 420 EUR s odletem vždy v sobotu a návratem v neděli. Cesty plánujte od 23. listopadu do 22. prosince pro zachování nejnižší ceny.

Do Mnichova se pohodlně dopravíte třeba vlakem, viz průvodce letištěm v Mnichově.

Co dělat, kam se vydat a na co se podívat na ostrově zjistíte v našem průvodci Mauriciem. Víza nepotřebujete a počasí je v prosinci nejlepším z roku.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Mnichov
Mnichov MUC
Německo
MRU Port Louis
Mauricius
Mauritius
Zpáteční 11 hod letu (přímý let)

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 19 000 Kč . Ušetříš přibližně 43 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních letenek.

Na jaké termíny jsou letenky?

Listopad a prosinec 2019

S kým poletím?

Condor

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční i odbavené zavazadlo do 23 kg

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Jede někdo přes Vánoce? nakonec jedu sám a uvítal bych share auta, času, ubytka nebo něco takového.

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele Tomáš L.
Tomáš L.
 • Přidal se před 5 lety
 • Napsal 9 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2019-10-03T19:30:21+02:00)

Na rozdíl od většiny zdejších názorů si nemyslím, že nakoupit něco u Condoru je teď větší riziko, než to nakoupit u kterékoli jiné společnosti (s výjimkou těch největších). Německá vláda jim poskytne v přepočtu zhruba 10 miliard korun kvůli udržení zhruba 5 tisíc pracovních míst a podle spolkového ministra hospodářství Petera Altmaiera to je hlavně proto, že Condor má smysl zachraňovat. Jako jedna z nemnoha částí Thomase Cooka je Condor ziskový, o čemž svědčí například výroční zprávy. Já mám od Condora letenky na únor a nemám strach, že bychom neletěli. A prosincových termínů bych se nebál vůbec - když vláda v půlce září řekne, že Condor bude fungovat, tak si prostě nemůže dovolit už za dva měsíce, aby to spadlo :-) Možná za rok, dva, tři... to nevím. To řeknou, že udělali co šlo, ale že se to nepovedlo. Rozhodně do toho nevrazí 380 miliónu EUR na měsíc a půl :-) Už začali jednat i se společnostmi, které by Condor mohly převzít, to taky nějakou dobu potrvá a v téhle době se naopak budou pokoušet Condor doslova pozlatit, aby se líp prodával. Kdepak, prosinec bude OK.

Odpovědět
před 3 lety

nekupuji nevěřím ... půjdou do krachu dle mě

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele michaelp
michaelp

Condor pujde jako Air Berlin do rizeneho krachu. Letovy park ma uz x let a nikdo do neho uz nebude investovat. Preklenovaci uver dostal, ten se mine a mine se i Condor. Zisk byl hlavne diky Neckermannu a jinym odnozim Tomase Kuchare. Ja by jsem u nich nekoupil ani sedacku.

před 3 lety
Avatar uživatele Breathe
Breathe

Taky si myslim, ze skonci v insolvenci pac se jim nepodari nahradit vypadek kapacity pro thomas cook.

před 3 lety
Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
 • Právě online
 • Přidal se před 5 lety
 • Napsal 822 komentářů
 • Poslat zprávu

Mám podobný pocit. Kdo si u nich teď koupi letenku je blázen.

Přidat odpověď
před 3 lety

A mas nejake blizsi info? Co to znamena nebo by mohlo znamenat? Zruseni letu bez moznosti cokoliv delat nebo dostat zpet? Nasi maji s Condorem docela spatne zkusenosti z minulosti takze je to jeste o to horsi :D. Ta cena je ale velmi lakava

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele
Leoš Literák

Aby to nebyla dobrodružná cesta: "Condor je jednou z největších aerolinek specializujících se na lety do dovolenkových destinací, je členem nadnárodní skupiny Thomas Cook."

Odpovědět
před 3 lety
Avatar uživatele

Další akční letenky

Bosa
ušetříš až 67%
Tam jsi ještě nebyl!
Bergamo pohled
ušetříš až 57%
Tam jsi vždycky chtěl!
Borobudur
ušetříš až 59%
Honem, dokud jsou místa!
Zimní Amsterdam
ušetříš až 48%
Tam to bude krásný!
5558 starších akcí

Líbí se ti nízké ceny akčních letenek?

Zpravidla vydrží pár hodin. Nastav si hlídače akcí do e-mailu a my ti dáme vědět hned, jakmile se objeví nová akční letenka!

Nastavením hlídače souhlasíš s podmínkami zpracování osobních údajů. Kdykoliv se můžeš odhlásit.
Chceš si hlídače nastavit podle sebe?

Zavřít boční panel
Mnichov
Německo Přílet na letiště Mnichov

Do Mnichova

Pro cesty na letiště nejvíce využijete městskou železnici S-Bahn, která je nejrychlejším a nejspolehlivějším způsobem dopravy do města. Do města jezdí dvě linky: S1 (západním směrem) a S8 (východní směrem), obě se setkají v centru a u hlavního vlakového nádraží (Hauptbahnhof), poblíž kterého najdete i to autobusové. Interval každé z linek činí 20 minut, přičemž cesta do centra zabere 40 minut. Letiště leží v tarifní zóně 5, tudíž za jízdenku zaplatíte 12,30 EUR (celodenní lístek na všechny typy dopravy vyjde na 13,70 EUR). Jízdenky koupíte v automatu u vstupu do stanice, lze zaplatit i kartou.

Linka S8 jezdí 24 hodin.

 • doba jízdy centrum-letiště: 40 minut
 • interval spojů: 20 minut každá z linek, dohromady 10 minut
 • cena jízdenky12,30 EUR (celodenní za 13,70 EUR)

Cestu kamkoliv po Mnichově si naplánujte dle vyhledávače dopravního podniku.

Alternativní a o něco levnější spojení zajišťuje „Lufthansa Airport Bus“ přes severní okraj města do centra. Jízdenka stojí 11 EUR, zvýhodněná zpáteční pak 17,50 EUR a můžete ji zakoupit se slevou 0,50 EUR online na webu Terravision nebo u řidiče na místě. Autobusy zastavují pouze u hlavního nádraží a na severním okraji města ve stanici Schwabing.

Do Freisingu

Pokud plánujete cestu na mnichovské letiště vlakem z Prahy, vystoupíte ve stanici Freising, odkud jezdí přímý autobus číslo 635. Linka jede jednou za 20 minut od 4:00 do 0:30 a na letiště dorazí po 24 minutách jízdy. Jízdenku zakoupíte u řidiče za 3,50 EUR. Plaťte v co nejpřesnější hodnotě, řidič často nemá na vrácení větších částek.

Nově můžete při cestě do Freisingu využít i vlak. Za 3,50 EUR dojedete na freisingské nádraží během 10 minut, vlaky jezdí jednou za 60 minut a přesný jízdní řád zjistíte z webu německých železnic bahn.de.

[iframe https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=1x4X0ZTwy_NyIUJTu7gGrZYPK0Lg&ehbc=2E312F]

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Mnichov

Zavřít boční panel
Mauritius
Mauricius Přílet na letiště Mauricius Sir Seewoosagur Ramgoolam

Na letiště zajíždí tři autobusové linky. Jízdné obecně je velmi levné. Do 50 km vzdáleného hlavního města zaplatíte maximálně 32 rupií / 21 Kč, do blízkého Mahebourgu pak maximálně 22 rupií / 14,50 Kč. Platí se v přesné hotovosti u řidiče.

Cesta do Port Louis trvá asi 90 minut, do Mahebourgu pak maximálně 15 minut. Autobusy jsou malé, staré a rozhrkané, ale jezdí poměrně přesně a přes den opravdu velice často. Jízda je navíc autentická, neboť dopravu využívají většinou jen místní.

 • Linka 9: jezdí z městečka Curepipe přes letiště do přístavu Mahebourg, kde můžete přestoupit na další linky směřující především na jih a západ ostrova. Autobusy jezdí ve špičce každých 3 až 10 minut, večer pak zhruba jednou za půl hodiny. Provozní doba je od 5:20 do 20:00,
 • Linka 10: z přístavu Mahebourg jezdí přes letiště po jižním pobřeží ostrova do městečka Riviere des Galets. Linka jezdí každých 20 minut od 5:30 do 18:00,
 • Linka 198: z přístavu Mahebourg jezdí přes letiště a centrální část ostrova do hlavního města Port Louis. Autobusy jezdí každých 5 až 20 minut od 5:15 do 18:30.

Jízdní řády všech autobusových linek na ostrově jsou k nalezení na nta.govmu.org.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1hNe0D1gOOtXgBhlVOBbaufIKDIrwAJgy]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Mauricius
Průvodce pro letiště Mauricius Sir Seewoosagur Ramgoolam