Jak akci využít?

Nasajte pohodovou atmosféru zeleného ostrova Mauriciusu a užijte si předvánoční dovolenou v klidu a pohodě. Zpáteční letenky na přímých letech z Mnichova zakoupíte za 420 EUR s odletem vždy v sobotu a návratem v neděli. Cesty plánujte od 23. listopadu do 22. prosince pro zachování nejnižší ceny.

Do Mnichova se pohodlně dopravíte třeba vlakem, viz průvodce letištěm v Mnichově.

Co dělat, kam se vydat a na co se podívat na ostrově zjistíte v našem průvodci Mauriciem. Víza nepotřebujete a počasí je v prosinci nejlepším z roku.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Mnichov MUC
Německo
MRU Port Louis
Mauricius
Zpáteční 11 hod letu (přímý let)

Věděli jste, že s Cestujlevne.com získáte navíc

Podporu 24/7
v češtině

Možnost nezávazné
rezervace na 2 dny

Možnost platit
hotově či převodem

  Ukázka letenek z 01. 10. 2019.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 19 000 Kč . Ušetříš přibližně 43 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních letenek.

Na jaké termíny jsou letenky?

Listopad a prosinec 2019

S kým poletím?

Condor

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční i odbavené zavazadlo do 23 kg

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Tomáš L.
Tomáš L.
  • Přidal se před 3 lety
  • Napsal 6 komentářů
  • Poslat zprávu
  • (upraveno 2019-10-03T19:30:21+02:00)

Na rozdíl od většiny zdejších názorů si nemyslím, že nakoupit něco u Condoru je teď větší riziko, než to nakoupit u kterékoli jiné společnosti (s výjimkou těch největších). Německá vláda jim poskytne v přepočtu zhruba 10 miliard korun kvůli udržení zhruba 5 tisíc pracovních míst a podle spolkového ministra hospodářství Petera Altmaiera to je hlavně proto, že Condor má smysl zachraňovat. Jako jedna z nemnoha částí Thomase Cooka je Condor ziskový, o čemž svědčí například výroční zprávy. Já mám od Condora letenky na únor a nemám strach, že bychom neletěli. A prosincových termínů bych se nebál vůbec - když vláda v půlce září řekne, že Condor bude fungovat, tak si prostě nemůže dovolit už za dva měsíce, aby to spadlo :-) Možná za rok, dva, tři... to nevím. To řeknou, že udělali co šlo, ale že se to nepovedlo. Rozhodně do toho nevrazí 380 miliónu EUR na měsíc a půl :-) Už začali jednat i se společnostmi, které by Condor mohly převzít, to taky nějakou dobu potrvá a v téhle době se naopak budou pokoušet Condor doslova pozlatit, aby se líp prodával. Kdepak, prosinec bude OK.

Odpovědět
před 13 dny

nekupuji nevěřím ... půjdou do krachu dle mě

Odpovědět
před 14 dny
Avatar uživatele michaelp
michaelp

Condor pujde jako Air Berlin do rizeneho krachu. Letovy park ma uz x let a nikdo do neho uz nebude investovat. Preklenovaci uver dostal, ten se mine a mine se i Condor. Zisk byl hlavne diky Neckermannu a jinym odnozim Tomase Kuchare. Ja by jsem u nich nekoupil ani sedacku.

před 15 dny
Avatar uživatele Breathe
Breathe

Taky si myslim, ze skonci v insolvenci pac se jim nepodari nahradit vypadek kapacity pro thomas cook.

před 15 dny
Avatar uživatele niemandos
niemandos

Mám podobný pocit. Kdo si u nich teď koupi letenku je blázen.

Přidat odpověď
před 15 dny

A mas nejake blizsi info? Co to znamena nebo by mohlo znamenat? Zruseni letu bez moznosti cokoliv delat nebo dostat zpet? Nasi maji s Condorem docela spatne zkusenosti z minulosti takze je to jeste o to horsi :D. Ta cena je ale velmi lakava

Odpovědět
před 15 dny
Leoš Literák

Aby to nebyla dobrodružná cesta: "Condor je jednou z největších aerolinek specializujících se na lety do dovolenkových destinací, je členem nadnárodní skupiny Thomas Cook."

Odpovědět
před 15 dny
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 20%
A už tam budem?
ušetříš až 63%
Jedem!
ušetříš až 48%
A už tam budem?
ušetříš až 45%
Jedem!
4522 starších akcí
Zavřít boční panel
Německo Přílet na letiště Mnichov

Do Mnichova

Pro cesty na letiště nejvíce využijete městskou železnici S-Bahn, která je nejrychlejším a nejspolehlivějším způsobem dopravy do města. Do města jezdí dvě linky: S1 (západním směrem) a S8 (východní směrem), obě se setkají v centru a u hlavního nádraží. Interval každé z linek činí 20 minut, přičemž cesta do centra zabere 40 minut a za jízdenku zaplatíte 11,60 EUR (celodenní lístek na všechny typy dopravy vyjde na 13 EUR). Jízdenky koupíte v automatu u vstupu do stanice, lze zaplatit i kartou.

Linka S8 jezdí 24 hodin. 

Cestu kamkoliv po Mnichově si naplánujte dle vyhledávače dopravního podniku.

Alternativní a o něco levnější spojení zajišťuje „Lufthansa Airport Bus“ přes severní okraj města do centra. Jízdenka stojí 10,50 EUR, zvýhodněná zpáteční pak 17 EUR. Autobusy zastavují pouze u hlavního nádraží a na severním okraji města ve stanici Schwabing.

Do Freisingu

Pokud plánujete cestu na mnichovské letiště vlakem z Prahy, vystoupíte ve stanici Freising, odkud jezdí přímý autobus číslo 635. Linka jede jednou za 20 minut od 4:00 do 0:30 a na letiště dorazí po 24 minutách jízdy. Jízdenku zakoupíte u řidiče za 2,90 EUR. Plaťte v co nejpřesnější hodnotě, řidič často nemá na vrácení větších částek.

Nově můžete při cestě do Freisingu využít i vlak. Za 2,90 EUR dojedete na freisingské nádraží během 10 minut, vlaky zatím jezdí jen jednou za hodinu.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Mnichov

Zavřít boční panel
Mauricius Přílet na letiště Mauricius Sir Seewoosagur Ramgoolam

Na letiště zajíždí tři autobusové linky. Jízdné obecně je velmi levné. Do 50 km vzdáleného hlavního města zaplatíte maximálně 32 rupií / 21 Kč, do blízkého Mahebourgu pak maximálně 22 rupií / 14,50 Kč. Platí se v přesné hotovosti u řidiče.

Cesta do Port Louis trvá asi 90 minut, do Mahebourgu pak maximálně 15 minut. Autobusy jsou malé, staré a rozhrkané, ale jezdí poměrně přesně a přes den opravdu velice často. Jízda je navíc autentická, neboť dopravu využívají většinou jen místní.

  • Linka 9: jezdí z městečka Curepipe přes letiště do přístavu Mahebourg, kde můžete přestoupit na další linky směřující především na jih a západ ostrova. Autobusy jezdí ve špičce každých 3 až 10 minut, večer pak zhruba jednou za půl hodiny. Provozní doba je od 5:20 do 20:00,
  • Linka 10: z přístavu Mahebourg jezdí přes letiště po jižním pobřeží ostrova do městečka Riviere des Galets. Linka jezdí každých 20 minut od 5:30 do 18:00,
  • Linka 198: z přístavu Mahebourg jezdí přes letiště a centrální část ostrova do hlavního města Port Louis. Autobusy jezdí každých 5 až 20 minut od 5:15 do 18:30.

Jízdní řády všech autobusových linek na ostrově jsou k nalezení na nta.govmu.org.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1hNe0D1gOOtXgBhlVOBbaufIKDIrwAJgy]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Mauricius
Průvodce pro letiště Mauricius Sir Seewoosagur Ramgoolam