Stavanger či Bergen od jara do podzimu. Letenky od 1 790 Kč

Jak akci využít?

O krásách norských fjordů, národních parků, historických měst a přírody, z níž vás oči budou přecházet, už nemusíte jen přemýšlet a snít. Oznamte v práci, že si berete dovolenou, kupte si letenky a vydejte se vstříc severskému dobrodružství. Rozhodování vám usnadní společnost Norwegian Air Shuttle, která opět přichází s pěkným snížením cen na svých přímých letech z Prahy do Stavangeru a Bergenu.

Zatímco letenek do Bergenu už zbývá jen pár na květen či červen, do Stavangeru máte na výběr ze široké škály letů od března do října kromě prázdnin. I když ani to není úplně pravda, za uvedenou cenu lze totiž sehnat spojení na poslední srpnový týden (22. - 29.8.). Pro nejlevnější letenky rezervujte na norské jazykové mutaci webu. Na anglické vyjdou letenky cca o 110 Kč dráž.

Během letů můžete zdarma využít Wifi připojení s přístupem k internetu.

Může se hodit:

Známé skalní útvary

Chcete-li na vlastní oči zřít ikonické a světoznámé skalní útvary, právě Bergen či Stavanger budou nejlepšími výchozími body. Zatímco k útvarům Preikestolen či Kjerag je to blíž ze Stavangeru (cca 60 km), na Trolltungu se vydejte z Bergenu (cca 150 km úchvatnou krajinou).

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Bergen
Norsko

od 1 790 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na norwegian.no
Praha
Česká republika
Stavanger
Norsko

od 1 790 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 2 hod letu Rezervace na norwegian.no

  Ukázka letenek z 15. 03. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 3 000 Kč. Ušetříš přibližně 40 %.

Do kdy akce platí?

Dostupnost je udávána počtem zbývajících míst v dané ceně.

Na jaké termíny jsou letenky?

Nejvíce dostupných termínů naleznete od března do června.

S kým poletím?

Lety operuje ověřený a kvalitní norský low–cost dopravce Norwegian .

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně letenky je přeprava jednoho příručního zavazadla maximálních rozměrů 55x40x23 cm a hmotnosti 10 kg.

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Veronika111
Veronika111

Ahoj, nemáte prosím někdo zkušenost, jak je to s výšlapem na Preikestolen a Kjerag v polovině září? Může být cesta už v září nepřístupná kvůli sněhu?

před rokem
Avatar uživatele jump.wood
jump.wood

Já tam byl v říjnu a sníh tam nebyl (přes noc bylo nejméně lehce nad nulou 2°C) A pokud tam jsi přes týden, tak se tam nebudeš ani moc mačkat s ostatníma. Jen jde hlavně o to, že ty trajekty už nejezdí tak často jako v hlavní sezóně. Teď přesně nevím do kdy je hlavní sezóna, to si musíš zjistit.

Avatar uživatele lud.ke
lud.ke

Ahoj, vloni v dubnu jsme na podobné akci byli v Bergenu.V pátek přílet do bergenu, z letiště autobusem přesun do města, ubytování v hotelu Scandic Neptun, naproti známé čtvrti Bryggen. V sobotu jsme byli na Floyenu, krásná atmosféra, plno lidí, ale snesitelné. V neděli jsme jeli vlakem do Myrdalu, odtamtud busem do Gudvangenu a lodí po fjordu do Flamu.Z Flamu jsme jeli železnicí na přípoj vlaku Oslo- Bergen s návratem do Bergenu. V pondělí prohlídka Bergenu. Za celý víkend ani jedna kapka deště, stále slunečno. Naprosto vydařený trip, bez chyby.Rozhoduji se, zda ještě teď v březnu vyrazit do Stavangeru či počkat na teplejší duben.

Odpovědět
před rokem
mirjur

Tuto akci (do Bergenu) jsem vychytal na víkend minulý rok na konci května a využil jsem ji takto: Po příletu (pátek) nocleh u letiště Bergen (ve stanu), v sobotu ráno vlakem z Bergenu do Myrdalu, pěšky vyhlídkovou trasou podél železnice do Flamu, odsud busem přejezd ke kempu u Gudvangenu. Neděle busem zpět do Bergenu, hřebenovka Ulriken-Floyen nad Bergenem, nocleh v lese nedaleko lanovky Floyen. Pondělí ráno sestup do Bergenu, prohlídka města, odpoledne odjezd na letiště. Celkově tuto akci hodnotím jako velmi vydařenou.

před rokem
Avatar uživatele PMatl
PMatl

Odkud vede vyhlídková trasa pěší do flamu? Díky

před rokem
Andrea_Pernik

Z Myrdalu, je to v tom príspevku napísané. Je to obyčajná cesta z Myrdalu do Flam, ak chcete ušetriť za tú vyhliadkovú železnicu.

před rokem
Avatar uživatele PMatl
PMatl

Aha, takže to je tohle:cca 17km? https://www.google.cz/maps/dir/Myrdal,+5718+Myrdal,+Norsko/Fl%C3%A5m,+Norsko/@60.7992076,7.047203,12z/data=!3m1!4b1!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x463e6c9128ba3571:0xc03d4004224e8806!2m2!1d7.1224783!2d60.7352219!1m5!1m1!1s0x463e13cfcfc357c3:0x33286ff6aad510c5!2m2!1d7.1117849!2d60.8607716

před rokem
Andrea_Pernik

Jj, to je ono. Ale začiatkom května bol hore ešte sneh 1-2km, ale dalo sa to zliesť aj v obyčajných topánkach. :)

mikir

To je fajn ze se Norwegian snazi i v CR jeste by to chtelo spojeni mezi CR a jejich levnymi lety do USA Do Stockholmu se da letet s Wizz s Polska za 245 Kc ..nebo tedy dalo v breznu a dubnu jedn a cesta .. Bergen i Stavanger jsou super

Odpovědět
před rokem
Avatar uživatele ferdinand.valent
ferdinand.valent

zdravím, nemá někdo stejný problém jako já, že nemůže najít v obj. formuláři, kde zadávám kontakty, Českou republiku?

před rokem
Avatar uživatele magdavardanova
magdavardanova

Ahoj hledej pod Tsjekijja nebo nejak tak to tam je

před rokem
Avatar uživatele ferdinand.valent
ferdinand.valent

parada, diky moc

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
A už tam budem?
ušetříš až 35%
To budou fotky!
ušetříš až 36%
To musíš vidět!
ušetříš až 27%
To musíš vidět!
3813 starších akcí