Vesnice Faery

Superlevně na Faerské ostrovy z Prahy. Letenky od 3 663 Kč

0 komentářů
2019-11-29T16:12:00+01:00

O akci

Výhodná konstelace letenek může mnohé cestovatele zavést na místa, která víceméně stojí stran masové turistiky. Jednou z těchto končin jsou Faerské ostrovy, které lze navštívit v jakoukoli roční dobu, neboť ostrovy skrápí dešťové přeháňky po celý rok, proto příliš nezáleží na tom, zda na Faery přiletíte v zimě nebo v létě, teplotní rozdíly také nejsou příliš vysoké. Na Faerských ostrovech nemrzne, tudíž jsou prakticky pořád obaleny zelení a pokryty stády ovcí.

Kombinace letenek z Prahy přes Kodaň do hlavního města Faerského souostroví vás vyjde na senzačních 3.663 Kč. Byť se jedná o dvě samostatné letenky, lety výhodně navazují, nemusíte tak řešit drahé nocování v Kodani, avšak na zpáteční cestě můžete absolvovat jeho rychlonávštěvu. Na cestu tam můžete vybírat odlety pro každý den kromě soboty, naopak pro návrat volte sobotu, případně neděli.

Letenky z Kodaně do Vágaru naleznete na jakýkoli termín do konce března. Při jejich rezervaci využijte slevový kód BLACKFRIDAY, který zadáte ve vyhledávácím formuláři na webu Atlantic Airways, ten je platný pro lety od 8. ledna do 31. března 2020. Z Prahy do Kodaně se aktuálně nabízí nejlevnější zpáteční letenky s Ryanairem za 518 Kč na leden a únor.

Pro více informací či jen inspiraci se začtěte do skvělého průvodce Faerskými ostrovy.

  • Ušetříš až 39 % oproti obvyklé ceně 6 000 Kč
  • Hledej v období Leden až březen
  • Čeká tě přestup na letišti Budete přestupovat v Kodaň
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair a Atlantic Airways
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V případě Ryanairu máte nárok na přepravu malého příručního zavazadla, za 480 Kč (za oba směry) si můžete přikoupit službu Priority boarding a vzít si s sebou další velké příruční zavazadlo. U Atlantic Airways platí standardní podmínky pro příruční zavazadla, letenka taktéž zahrnuje odbavené zavazadlo.
PRG/Praha
CPH/Kodaň
Zpáteční letenky
1.5 hodin letu (přímý let)
CPH/Kodaň
FAE/Vagar
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Kodaň, letiště Vagar.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2019-11-29T15:54:20+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce