V září do Thajska s Qatar Airways. Letenky od 10 372 Kč

Zpáteční
Před 4 měs

Jak akci využít?

Využijte akčních letenek od konce srpna do konce září na nových letech 5* společnosti Qatar Airways z Prahy přes Dauhá do Thajska. Ceny za zpáteční letenku do Bangkoku klesají na 10.597 Kč, což znamená nejlevnější a zároveň nejrychlejší nabídku z Prahy.

Není však nutné spěchat. Až do 30. září nabízí Qatar Airways službu +Qatar v podobě stopoveru v Kataru zdarma (tranzitní víza + hotel na jednu noc). Zastavte se tak na své cestě za mořem uprostřed pouště v moderním městě plném mrakodrapů a nákupních center. V případě této varianty rezervujte letenky pouze na webu Qatar Airways, kde je nutné při rezervaci vybrat možnost "Advanced search" a následně "Multi-City". Letenky oscilují mezi 10.372 a 11.115 Kč v závislosti na termínech. Službu +Qatar v podobě hotelu zdarma a transitní vízum rezervujete rovněž skrz web Qatar Airways po zaplacení letenky.

Letenky

Běžná cena: 13 500 Kč
 • Praha - Bangkok
 • Zpáteční letenka
 • Na Srpen - září
 • 1 přestup
 • 14 hodin letu

Cena od 10 597 Kč 

Vyhledej letenky od 10 597 Kč

cestujlevne.com

+4
 • Praha - Doha
 • Doha - Bangkok
 • Bangkok - Praha
Letenka 1
PRG - DOH
Letenka 2
DOH - BKK
Letenka 3
BKK - PRG
 • 3x letenka
 • Na Srpen - září
 • 1 přestup
 • 16 hodin letu

Cena od 10 372 Kč 

Vyhledej letenky od 10 372 Kč

qataraiways.com

 • Praha - Phuket
Kam Phuket Phuket
 • Zpáteční letenka
 • Na Srpen - září
 • 1 přestup
 • 17 hodin letu

Cena od 11 898 Kč 

Vyhledej letenky od 11 898 Kč

cestujlevne.com

+2
 • Praha - Phuket
 • Bangkok - Praha
Letenka 1
PRG - HKT
Letenka 2
BKK - PRG
 • Open-jaw letenka
 • Na Srpen - září
 • 1 přestup
 • 16 hodin letu

Cena od 11 248 Kč 

Vyhledej letenky od 11 248 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 16. 07. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 13 500 Kč. Ušetříš přibližně 23 %.

Platnost

Platí do 23. července nebo vyprodání míst v tarifní třídě W.

Termíny

Akce platí na lety mezi 21. srpnem a 28. zářím.

Přestup

Vždy jeden přestup na letišti Doha Hamad.

Dopravce

Na palubě vás přivítá nejlepší aerolinka světa za rok 2016 Qatar Airways.

Zavazadla

V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 30 kg plus klasické příruční.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

21 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Zdravím, sice se můj dotaz netýká této konkrétní akce Quatar, ale je to o Bangkoku. Hlídám už měsíc letenky na PRG-BKK na leden. Skyscanner mi to od ohlášeni letů Qatar do Prahy vypisoval pořád okolo 11700,-. No a včera vecer to začalo naskakovat přes 16 tisic :( Netusite nekdo, co to vymýšleji? Je už to o petikilo nad Emirates s A380 a čtrnáctihodinovou cestou? :(

Avatar uživatele Petr76

Ne, to opravdu netušíme proč sis letenky nekoupil dříve.

Možná se ale objeví nějaká akce od Quantasu... Každopádně ale lze koupit za 11,700 letenky PRG-BKK s Finnairem (namísto arabských otrokářů).

Koupeno v termínu 28.9. - 15.10. Díky! :-)

Avatar uživatele

Dobrý den, uvažoval jsem nad stopoverem v Doha. Na stránkách QA píší, že můžete být 2 noci s poplatkem 50 USD za pokoj. Spíše mě ale zajímá, pokud je přílet do DOH v 0:10 a já byh se přepravil po příletu do hotelu, počítají mi už tu noc příjedu nebo počítají až tu další noc? Jen nevím o kolik dní později mám nastavit pokračující let do Thajska, nerad bych platil noc navíc. Díky za odpověd :)

Avatar uživatele eremi

Nejlepší je napsat si na QA, ale zcela určitě se to bude započítávat jako první noc.

Avatar uživatele Petr76

V Doha k vidění nic není. Paneláky uprostřed pouště. Škoda peněz.

Je to jako v každém hotelu, check-in po 14h, check-out do 12h. V nabídce máš 1 noc zdarma, jak ji využiješ, je na tobě :-)

Takže si nastav odlet do Thajka vždy o den později, než odletíš z ČR – nabídku si otevři na všechny lety a vyber odpolední/večerní. Létá se z Doha do Bangkoku 7x denně.

Avatar uživatele

sháním letenky do Thajska na konec prosince začátek ledna.Budou i za takovou cenu???

Avatar uživatele

Na konec prosince až začátek ledna určitě ne.

Avatar uživatele landqvist

Určitě se ještě může objevit akce na konec prosince/začátek ledna. Na přelomu roku 2016 a 2017 jsem byl ve stejné pozici. 2 letenky s Hainan airlines jsme koupili cca za 8 tisíc s odletem/příletem Berlin. A pro měně časově flexibilní v CL akci business class flydubai z Prahy asi za 11500. Vše kupováno cca měsíc až dva týdny před odletem.

No spoléhat se na to úplně nedá, ten Hainan byl error, nicméně souhlas, zatím je brzo to řešit.

Cauky, co Thajsko v září? Nebude moc pršet? Mám trochu obavu.

Co znamená „moc pršet“? V JV Asii proprší většina roku. Počasí neřešte.

Avatar uživatele

Davide, to snad nemyslíš vážně - je přeci dost velký rozdíl jet do Thajska v lednu, a rozdíl v září. Osobně jsem byl v říjnu a pršelo dost. A pak v prosinci o hodně méně. Tentokrát si myslím, že Tvá věta fakt není na místě...

Déšť dvakrát denně v délce 10 minut a se stále 30 stupni je úplně něco jiného, než když u nás v Česku prší celý den a je 18 stupňů. Proto se ptám, co je moc pršet, jelikož každý si pod „deštivým“ obdobím představí něco jiného.

Já byl třeba v Malajsii v říjnu a lepší období si nemohu vynachválit. Příroda je svěží, vzduch není tolik prašný a obecně mi toto klima vyhovuje více.

Avatar uživatele eremi

Rozdíl mezi suchým obdobím a obdobím dešťů je. Může se stát že v období dešťů během 14 dnů párkrát intenzivně zaprší půl hodiny, ale taky se může stát, že proprší většinu dne třeba týden v kuse, což se během suchého období stát nemůže. Takže jedno to určitě není, ale pro mě to "riziko" vyvažuje to, že je všude násobně míň lidí a příjemné jsou i nižší ceny a možnost výběru tím, že je všude málo turistů.

Avatar uživatele

Silvestr 2016 a první týden v lednu 2017 v Thajsku lilo, lilo a lilo:-(, záplavy...na ko samui i a na krabi...pršet může kdykoliv v těchto oblastech

Avatar uživatele eremi

Pršet může kdykoliv kdekoliv, na jihu je suché odbdobí spíše na jaře (březen, duben), takže Silvestr do toho nespadá. V letních a podzimních měsících se ta šance ale zvyšuje.

Avatar uživatele Karel

Neboli chceš jistotu? Jed klasika listopad/brezen. Chceš drobný risk, ale svěží přírodu, míň lidí a šťavnatou zeleň? Jed klidně září.

Avatar uživatele

Zdravím,

jaká je pravděpodobnost, že letenky budou i zítra?

Tarif je platný do 23.července :)

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

S Regiojetem kamkoliv po Evropě (jen dnes)
-73 %

Tam chceš!

Černý pátek u Ryanairu aneb poslední místa v letadle po Evropě za extrémní ceny
-74 %
Mega akce

Tam to bude krásný!

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Thajsko Přílet na letiště Bangkok Suvarnabhumi , Phuket

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Bangkok Suvarnabhumi
Průvodce pro letiště Phuket

Zavřít
Ikona pinu
Katar Přílet na letiště Doha Hamad

Bohatý emirát v Perském zálivu

Oficiální název zní Stát Katar (anglicky The State of Qatar, arabsky Dawlat Al Qatar). Katar leží na malém poloostrově, který vybíhá z velkého Arabského poloostrova do Perského zálivu. Na jihu sousedí pouze se Saudskou Arábií, jinak je obklopen mořem. Katar je emirát s tradiční arabskou monarchií, kde vládne emír. Hlavním městem je moderní metropole Dauhá ležící na východním pobřeží státu.

V Kataru se mísí prvky tradiční arabské kultury a bohatého státu s moderním hlavním městem Dauhá (anglicky Doha), v jehož centru se nachází spousta mrakodrapů nejrůznějších tvarů a další se staví. V několika příštích letech by Dauhá mělo mít několik desítek mrakodrapů vyšších než 300 metrů, což by mělo být více, než v tu dobu bude mít například New York City, Chicago a Hong Kong dohromady.

Průvodce pro Katar
Průvodce pro letiště Doha Hamad