V září do Thajska s Qatar Airways. Letenky od 10 372 Kč

Jak akci využít?

Využijte akčních letenek od konce srpna do konce září na nových letech 5* společnosti Qatar Airways z Prahy přes Dauhá do Thajska. Ceny za zpáteční letenku do Bangkoku klesají na 10.597 Kč, což znamená nejlevnější a zároveň nejrychlejší nabídku z Prahy.

Není však nutné spěchat. Až do 30. září nabízí Qatar Airways službu +Qatar v podobě stopoveru v Kataru zdarma (tranzitní víza + hotel na jednu noc). Zastavte se tak na své cestě za mořem uprostřed pouště v moderním městě plném mrakodrapů a nákupních center. V případě této varianty rezervujte letenky pouze na webu Qatar Airways, kde je nutné při rezervaci vybrat možnost "Advanced search" a následně "Multi-City". Letenky oscilují mezi 10.372 a 11.115 Kč v závislosti na termínech. Službu +Qatar v podobě hotelu zdarma a transitní vízum rezervujete rovněž skrz web Qatar Airways po zaplacení letenky.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Bangkok
Thajsko

od 10 597 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 14 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Letenky
Praha
Česká republika
Doha
Katar
Doha
Katar
Bangkok
Thajsko
Bangkok
Thajsko
Praha
Česká republika

od 10 372 Kč 

Vyhledej letenky
3x 1 přestup 16 hod letu Rezervace na qataraiways.com
Praha
Česká republika
Phuket
Thajsko

od 11 898 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 17 hod letu Rezervace na cestujlevne.com
Letenky
Praha
Česká republika
Phuket
Thajsko
Bangkok
Thajsko
Praha
Česká republika

od 11 248 Kč 

Vyhledej letenky
Open-jaw 1 přestup 16 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 16. 07. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 13 500 Kč. Ušetříš přibližně 23 %.

Do kdy akce platí?

Platí do 23. července nebo vyprodání míst v tarifní třídě W.

Na jaké termíny jsou letenky?

Akce platí na lety mezi 21. srpnem a 28. zářím.

Jsou během letu přestupy?

Vždy jeden přestup na letišti Doha Hamad.

S kým poletím?

Na palubě vás přivítá nejlepší aerolinka světa za rok 2016 Qatar Airways.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 30 kg plus klasické příruční.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

21 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Zdravím, sice se můj dotaz netýká této konkrétní akce Quatar, ale je to o Bangkoku. Hlídám už měsíc letenky na PRG-BKK na leden. Skyscanner mi to od ohlášeni letů Qatar do Prahy vypisoval pořád okolo 11700,-. No a včera vecer to začalo naskakovat přes 16 tisic :( Netusite nekdo, co to vymýšleji? Je už to o petikilo nad Emirates s A380 a čtrnáctihodinovou cestou? :(

před 7 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76

Ne, to opravdu netušíme proč sis letenky nekoupil dříve.

Možná se ale objeví nějaká akce od Quantasu... Každopádně ale lze koupit za 11,700 letenky PRG-BKK s Finnairem (namísto arabských otrokářů).

Přidat odpověď
před 7 měs
Petr Vokál

Koupeno v termínu 28.9. - 15.10. Díky! :-)

Odpovědět
před 7 měs

Dobrý den, uvažoval jsem nad stopoverem v Doha. Na stránkách QA píší, že můžete být 2 noci s poplatkem 50 USD za pokoj. Spíše mě ale zajímá, pokud je přílet do DOH v 0:10 a já byh se přepravil po příletu do hotelu, počítají mi už tu noc příjedu nebo počítají až tu další noc? Jen nevím o kolik dní později mám nastavit pokračující let do Thajska, nerad bych platil noc navíc. Díky za odpověd :)

před 7 měs
Avatar uživatele eremi
eremi

Nejlepší je napsat si na QA, ale zcela určitě se to bude započítávat jako první noc.

před 7 měs
Avatar uživatele Petr76
Petr76

V Doha k vidění nic není. Paneláky uprostřed pouště. Škoda peněz.

před 7 měs
David Eiselt

Je to jako v každém hotelu, check-in po 14h, check-out do 12h. V nabídce máš 1 noc zdarma, jak ji využiješ, je na tobě :-)

Takže si nastav odlet do Thajka vždy o den později, než odletíš z ČR – nabídku si otevři na všechny lety a vyber odpolední/večerní. Létá se z Doha do Bangkoku 7x denně.

Přidat odpověď
před 7 měs

sháním letenky do Thajska na konec prosince začátek ledna.Budou i za takovou cenu???

před 7 měs

Na konec prosince až začátek ledna určitě ne.

před 7 měs
Avatar uživatele landqvist
landqvist

Určitě se ještě může objevit akce na konec prosince/začátek ledna. Na přelomu roku 2016 a 2017 jsem byl ve stejné pozici. 2 letenky s Hainan airlines jsme koupili cca za 8 tisíc s odletem/příletem Berlin. A pro měně časově flexibilní v CL akci business class flydubai z Prahy asi za 11500. Vše kupováno cca měsíc až dva týdny před odletem.

před 7 měs
Kryštof Hájek

No spoléhat se na to úplně nedá, ten Hainan byl error, nicméně souhlas, zatím je brzo to řešit.

Přidat odpověď
před 7 měs
bajer.mich

Cauky, co Thajsko v září? Nebude moc pršet? Mám trochu obavu.

před 7 měs
David Eiselt

Co znamená „moc pršet“? V JV Asii proprší většina roku. Počasí neřešte.

před 7 měs

Davide, to snad nemyslíš vážně - je přeci dost velký rozdíl jet do Thajska v lednu, a rozdíl v září. Osobně jsem byl v říjnu a pršelo dost. A pak v prosinci o hodně méně. Tentokrát si myslím, že Tvá věta fakt není na místě...

před 7 měs
David Eiselt

Déšť dvakrát denně v délce 10 minut a se stále 30 stupni je úplně něco jiného, než když u nás v Česku prší celý den a je 18 stupňů. Proto se ptám, co je moc pršet, jelikož každý si pod „deštivým“ obdobím představí něco jiného.

Já byl třeba v Malajsii v říjnu a lepší období si nemohu vynachválit. Příroda je svěží, vzduch není tolik prašný a obecně mi toto klima vyhovuje více.

před 7 měs
Avatar uživatele eremi
eremi

Rozdíl mezi suchým obdobím a obdobím dešťů je. Může se stát že v období dešťů během 14 dnů párkrát intenzivně zaprší půl hodiny, ale taky se může stát, že proprší většinu dne třeba týden v kuse, což se během suchého období stát nemůže. Takže jedno to určitě není, ale pro mě to "riziko" vyvažuje to, že je všude násobně míň lidí a příjemné jsou i nižší ceny a možnost výběru tím, že je všude málo turistů.

před 7 měs

Silvestr 2016 a první týden v lednu 2017 v Thajsku lilo, lilo a lilo:-(, záplavy...na ko samui i a na krabi...pršet může kdykoliv v těchto oblastech

před 7 měs
Avatar uživatele eremi
eremi

Pršet může kdykoliv kdekoliv, na jihu je suché odbdobí spíše na jaře (březen, duben), takže Silvestr do toho nespadá. V letních a podzimních měsících se ta šance ale zvyšuje.

před 7 měs
Avatar uživatele Karel
Karel

Neboli chceš jistotu? Jed klasika listopad/brezen. Chceš drobný risk, ale svěží přírodu, míň lidí a šťavnatou zeleň? Jed klidně září.

Přidat odpověď
před 7 měs

Zdravím,

jaká je pravděpodobnost, že letenky budou i zítra?

před 7 měs
David Eiselt

Tarif je platný do 23.července :)

Přidat odpověď
před 7 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 19%
Hurá za zážitky!
ušetříš až 22%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 64%
Tam to bude krásný!
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Thajsko Přílet na letiště Bangkok Suvarnabhumi , Phuket

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Bangkok Suvarnabhumi
Průvodce pro letiště Phuket

Zavřít boční panel
Katar Přílet na letiště Doha Hamad

Bohatý emirát v Perském zálivu

Oficiální název zní Stát Katar (anglicky The State of Qatar, arabsky Dawlat Al Qatar). Katar leží na malém poloostrově, který vybíhá z velkého Arabského poloostrova do Perského zálivu. Na jihu sousedí pouze se Saudskou Arábií, jinak je obklopen mořem. Katar je emirát s tradiční arabskou monarchií, kde vládne emír. Hlavním městem je moderní metropole Dauhá ležící na východním pobřeží státu.

V Kataru se mísí prvky tradiční arabské kultury a bohatého státu s moderním hlavním městem Dauhá (anglicky Doha), v jehož centru se nachází spousta mrakodrapů nejrůznějších tvarů a další se staví. V několika příštích letech by Dauhá mělo mít několik desítek mrakodrapů vyšších než 300 metrů, což by mělo být více, než v tu dobu bude mít například New York City, Chicago a Hong Kong dohromady.

Průvodce pro Katar
Průvodce pro letiště Doha Hamad