Z Drážďan a Norimberka na Island s odbaveným zavazadlem. Letenky od 2 570 Kč

Zpáteční
Před 4 měs

Jak akci využít?

Skvělou nabídku pro cestovatele ze západních a severních Čech a pro ty z vás, kteří se nechtějí spokojit jen s malým batůžkem od Wizz Airu, si připravila německá aerolinka Germania. Na celé září a říjen totiž nabízí zpáteční letenky z Drážďan a Norimberka i s odbaveným 20kg zavazadlem v ceně za 98 € / 2.570 Kč. Větší kufr se jistě bude hodit, většina září je sice léto, ale teploty na Islandu se můžou dostávat až k nule, především večer a v noci. Říjen je měsícem s obvykle nejlepšími pozorovacími možnostmi polární záře.

S rezervací letenek neváhejte příliš dlouho, letenek za uvedenou cenu bude jen omezené množství a vydrží takřka jistě jen pár desítek minut.

Co se může hodit před cestou?

Letenky

Běžná cena: 7 000 Kč
  • Drážďany - Reykjavík
Odkud Drážďany Drážďany
Kam Reykjavík Keflavík
  • Zpáteční letenka
  • Na Září - říjen
  • 0 přestupů
  • 4 hodiny letu

Cena od 2 570 Kč 

Vyhledej letenky od 2 570 Kč

flygermania.com

  • Norimberk - Reykjavík
Odkud Norimberk Norimberk
Kam Reykjavík Keflavík
  • Zpáteční letenka
  • Na Září - říjen
  • 0 přestupů
  • 4 hodiny letu

Cena od 2 570 Kč 

Vyhledej letenky od 2 570 Kč

flygermania.com

Ukázka letenek z 10. 08. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 7 000 Kč. Ušetříš přibližně 63 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Nejlevnější cesty v průběhu celého září a října 2017.

Dopravce

Do severních krajin poletíte s německou aerolinkou Germania.

Zavazadla

V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 20 kg + standardní příruční.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

18 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele re5pect

Mate nekdo zkusenosti s pojistenim ohledne auta na Islandu? Ma smysl krom standartniho CDW brat jeste neco? Konkretne treba Super CDW nebo SAP. Diky za info

Určitě připojistit skla a spodek auta, přeci jen se občas jede po šotolinové cestě a nikdy nevíš, kdy ti odlétávající kamínky nestřelí do čelního skla. Třeba k Detiffossu se dostaneš jen po šotolinové cestě. Byla by škoda si nechat ujít tento nádherný vodopád. První scéna z filmu Prometheus je točená právě u Detiffossu https://www.youtube.com/watch?v=ZHpJr7_5Mjg

Avatar uživatele Navaja

Jen jsem chtěla poopravit příspěvek pana Horáka o silnici k vodopádu Detifoss. Přístup k němu není jen po šotolinové cestě číslo 864, ale i po nové asfaltove číslo 862, cesta je dlouhá asi 28 km, vede nádherným lávovým a přístup k vodopádu je z této strany lépe zajištěn, Zejména pokud leje a fouká vítr. Z druhé strany, která je vidět i z výše jmenovaného filmu , je to z parkoviště blíž, ale lidé lezou kvůli fotkám přesně na to místo, kde stojí hrdina, což ve větru a kluzku může být dost nebezpečné. Takže pokud máte normální auto, jedte po 862, je tam sice více lidí, ale oni se rozptýlí a můžete se po pěší cestě zpět podívat ještě k Selfossu.

Avatar uživatele

Objednány dvě letenky na 9.9. - 14.9. Opravdu je tedy zavazadlo v ceně jo? At nedoletím do Dresdenu a neplatím gardu..

Já nějak nevím, co můžeme udělat víc? Píšeme, že je zavazadlo v ceně, tak je v ceně. Níže je odkaz přímo na leteckou společnost.

Avatar uživatele

Koupeno 23.8.-7.9. za 117Eur :) Parťáci na spolucestování jsou vítáni..

Avatar uživatele

Celý včerejšek mi to celé nefungovalo, dnes zarezervováno na září :) Dočtu se někde na www o tom zavazadle v ceně? (nebo je to jen tady na vašich stránkách) Děkuji moc :)

Jasně, vždycky bereme info o bagáži jen z ofiko stránek: https://www.flygermania.com/en-g...segepaeck/

Kdy letíš, Báro?

Teďka jsem na to koukal a min. na září z Drážďan i Norimberku termínů dost, akorát jsem kupoval od 13.9. do 24.9. za 98 euro ;)

Avatar uživatele

Koukala jsem na to a akorát se vyměníme. Od 6-14.9. :)

Avatar uživatele Honzin

Nevím jak je to možné, server chvíli nefugoval, ale už zase jsou z Drážďan všechny termíny za 49 EUR, ja koupil v 12:30 za 79 EUR :(

Avatar uživatele Honzin

Nevím jak je to možné, server chvíli nefugoval, ale už zase jsou z Drážďan všechny termíny za 49 EUR, ja koupil v 12:30 za 79 EUR :(

Avatar uživatele freddyq

Letenky z Prahy a Katowic nabízí podobně nacenněnou alternativu, avšak na jiné termíny. Pokud na Island poletíte, nezapomente se podivat do vnitrouzemi na nejkrásnější národní park https://potkamesevevlaku.wordpre...nnalaugar/

Ano, letenky z PRG/KTW jsou na podobné úrovni, ale bez zavazadel ;)

Avatar uživatele

A kde se daji najit ty letenky z Katowic nebo Prahy? Diky :)

Avatar uživatele

Nějaké alternativní termíny? Zdá se že je již vyprodáno...

Z Drážďan už opravdu nic není, ale z Norimberka je ještě termínů na září i říjen dost.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Honem, dokud jsou místa!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Tam to bude krásný!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Honem, dokud jsou místa!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo Přílet na letiště Drážďany , Norimberk

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Drážďany
Průvodce pro letiště Norimberk

Zavřít
Ikona pinu
Island Přílet na letiště Keflavík

Země ohně, ledu a elfů

Island je poměrně izolovaný ostrov nacházející se mezi Severním ledovým oceánem a Atlantikem. Leží těsně pod polárním kruhem a jeho nejbližším sousedem je Grónsko, které se nachází přibližně 1.500 km západně, a dále Faerské ostrovy ležící jihovýchodně od Islandu.

Island je země nesmírných kontrastů, což znamená, že na své si tu přijde každý. Ať už nadšeně skáčete po horách, nebo raději skočíte do přírodního bazénu vyhřívaného geotermální vodou, Island vám nabídne obojí a ještě mnohem více.

Předtím, než na Islandu přistanete, si při pozorování ostrova z letadla budete myslet, že se právě chystáte přistát na jiné planetě. Sopky, ledovce, gejzíry, geotermální prameny a doutnající země vás ohromí. Není vůbec divu, že se Island stává populární destinací pro celou škálu cestovatelů.

Průvodce pro Island
Průvodce pro letiště Keflavík