Z Prahy na ostrov Gran Canaria. Letenky od 3 487 Kč

Zpáteční
Před 3 měs

Jak akci využít?

Zimní období většinu z nás nabádá k útěkům za sluncem zalitými a příjemně prohřátými destinacemi. Sázkou na jistotu může být kupříkladu jeden ze sedmi Kanárských ostrovů, a sice Gran Canaria. Dokonalá infrastruktura, krásná příroda a příjemné ceny činí z Gran Canarie jeden z nejdostupnějších a nejoblíbenějších ostrovů.

Vydejte se na palubách belgických aerolinek z Prahy do Las Palmas za skvělou cenu 3 487 Kč. Vezmeme-li v úvahu, že monopolní Smart Wings prodávají letenky z Prahy na Kanárského ostrovy za nestydaté dvojnásobné ceny, jedná se o téměř bezkonkurenční nabídku.

Letenky rezervujte přímo na webu dopravce Brussels Airlines, cena 3 487 Kč je platná při platbě kartou Maestro, ostatní karty nebo služba PayPal jsou zpoplatněny 210 korunami za cestujícího.

Zastávka v Bruselu

Na zpáteční cestě vás čeká malý bonus v podobě delšího mezipřistání v hlavním městě. Abyste v Bruselu strávili alespoň dopoledne, rezervujte letenku v režimu Multiple destinations, zadejte celkem tři trasy:

  1. Praha - Gran Canaria
  2. Gran Canaria - Brusel
  3. Brusel - Praha

Co se bude ještě hodit?

Letenky

Běžná cena: 7 000 Kč
  • Praha - Las Palmas
Kam Las Palmas Gran Canaria
  • Zpáteční letenka
  • Na Listopad - únor
  • 1 přestup
  • 8 hodin letu

Cena od 3 487 Kč 

Vyhledej letenky od 3 487 Kč

brusselsairlines.com

Ukázka letenek z 20. 08. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 7 000 Kč. Ušetříš přibližně 50 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

listopad - únor, odlety vždy v úterý, návrat v úterý nebo sobotu

Přestup

Zavazadla

Dvě příruční 55×40×23 a 40×30×10 cm, celkem do 12 kg.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Dobrý den

Chtěla bych poprosit o radu letenkám. Vybírám termín tam 14.11.2017 a zpět 21.11.2017 do Bruselu a z Bruselu potom druhý den v 15:50 h do Prahy.

Normálně mi to zobrazí tento spoj jako dostupný a po vyplnění všech údajů a odeslání platby se mi zobrazí hláška, že vybrané jízdné již není k dispozici. (We regret to inform you that the fare you selected is no longer available.)

Vyzkoušela jsem to několikrát z různých PC, různé karty.

Je možné, že by nešlo zjistit skutečnou dostupnost před odesláním platby?

Děkuji za odpověď

Dobrý den Ivo, tento termín jsem ověřil, je již za vyšší cenu o cca 400 Kč. Také záleží na tom, pro kolik osob letenky kupujete, někdy může být v dané rezervační třídě volné už jen jedno místo.

Avatar uživatele

S vyšší cenou počítám a dvě osoby zadávám již od začátku vyhledávání, předpokládám tedy, že dostupnost by se měla zobrazovat pro uvedený počet cestujících. Je mi to záhadou. Budu zkoušet dále. Děkuji za reakci Lukáši.

Avatar uživatele

Dobrý den, snažím se podle Vaší rady objednat letenky na 20.2.2018 Praha-Las Palmas, 27.2.2018.Las Palmas-Brusel a poslední na 28.2.2018 Brusel-Praha. Ve variantě Multiple destinations mi ale není dán výběr velikosti zavazadel a služeb a nabízí mi letenky přímo ty nejdražší, takže v součtu nestojí cca 15 tis. ale 52 tis. Nevíte prosím, jak se od kroku zadání třech destinací dostat k výběru "low economy" a nespadnout přímo do třetí nejdražší varianty letenky? Děkuji za info.

Dobrý den Šárko, ten zpáteční let z Bruselu do Prahy musí být v 15:50, pokud zvolíte pozdější, bude se již letenka kalkulovat dle jiného tarifu, proto Vám vyskočily takové nesmyslné sumy. Pokud potřebujete cestovat se zavazadly, asi bude nejrozumnější zvolit klasickou zpáteční letenku, neb zbytečně platíte za každý úsek cesty, při zpáteční letence by poplatek byl jen 2x, při téhle variantě už 3x, viz printscreen http://prntscr.com/gblqgs

Avatar uživatele

Děkuji, Lukáši, za radu. Upřímně mě to nenapadlo, že odpoledne a večer bude takový extrémní rozdíl :-) pojedeme bez zavazadel, resp. jen s příručními a tak bych už se objednávkou měla prokousat snáze. Zpáteční cesta s nocí strávenou na letišti nebude dobrá varianta. Anebo možná přikoupím večerní Brusel-Praha od jiného dopravce. Děkuji za pomoc.

Avatar uživatele

Off topic:

Ahoj, pisu sem, kde je muj dotaz lepe videt, jelikoz orginalni diskuze je uz hodne stara.

Prosim, neporadite kam se obratit kdyz mi nebylo vraceno o nech 40USD kdyz probehla tato akce?

https://www.cestujlevne.com/akcn...ooking-com

Screenshoty se zelenym panelem (kde mi potvrzuji vraceni penez) mam stale ulozeny v pc..

Avatar uživatele

Není snad nic jednoduššího než zavolat na cestou podporu bookingu, ne?

Avatar uživatele

mne doslo do troch dni po skompletizovani pobytu email od bookingu na uplatnenie si naroku na zlavu

Avatar uživatele

Dobrý den, šel by termín přes Silvestra? Nic mi to nenašlo, tak nevím, jestli jsem něco neudělala špatně nebo jestli tam žádný není :) Děkuji

Veroniko, kolem Vánoc a Nového roku je to bohužel pasé.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Plavba lodí mezi Kanárskými ostrovy a Marokem včetně letenek a jídla
-28 %

Tam jsi ještě nebyl!

Gran Canaria, Tenerife, Fuerteventura nebo Lanzarote z Lipska (i přes Vánoce)
-31 %

To budou fotky!

Přímé lety z Prahy do Basileje na víkend
-55 %

Tam to bude krásný!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Španělsko Přílet na letiště Gran Canaria

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko
Průvodce pro letiště Gran Canaria