Las Palmas

Z Prahy na ostrov Gran Canaria. Letenky od 3 487 Kč

11 komentářů
2017-08-21T08:00:00+02:00

O akci

Zimní období většinu z nás nabádá k útěkům za sluncem zalitými a příjemně prohřátými destinacemi. Sázkou na jistotu může být kupříkladu jeden ze sedmi Kanárských ostrovů, a sice Gran Canaria. Dokonalá infrastruktura, krásná příroda a příjemné ceny činí z Gran Canarie jeden z nejdostupnějších a nejoblíbenějších ostrovů.

Vydejte se na palubách belgických aerolinek z Prahy do Las Palmas za skvělou cenu 3 487 Kč. Vezmeme-li v úvahu, že monopolní Smart Wings prodávají letenky z Prahy na Kanárského ostrovy za nestydaté dvojnásobné ceny, jedná se o téměř bezkonkurenční nabídku.

Letenky rezervujte přímo na webu dopravce Brussels Airlines, cena 3 487 Kč je platná při platbě kartou Maestro, ostatní karty nebo služba PayPal jsou zpoplatněny 210 korunami za cestujícího.

Zastávka v Bruselu

Na zpáteční cestě vás čeká malý bonus v podobě delšího mezipřistání v hlavním městě. Abyste v Bruselu strávili alespoň dopoledne, rezervujte letenku v režimu Multiple destinations, zadejte celkem tři trasy: 

  1. Praha - Gran Canaria
  2. Gran Canaria - Brusel
  3. Brusel - Praha

Co se bude ještě hodit?

  • Ušetříš až 50 % oproti obvyklé ceně 7 000 Kč
  • Hledej v období listopad - únor, odlety vždy v úterý, návrat v úterý nebo sobotu
  • Čeká tě přestup na letišti Brusel
  • Poletíš s aeroliniemi Brussels Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Dvě příruční 55×40×23 a 40×30×10 cm, celkem do 12 kg.
PRG/Praha
LPA/Las Palmas
Zpáteční letenky
8 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Las Palmas.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-08-20T21:56:28+02:00

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Iva
před 6 lety

Dobrý den

Chtěla bych poprosit o radu letenkám. Vybírám termín tam 14.11.2017 a zpět 21.11.2017 do Bruselu a z Bruselu potom druhý den v 15:50 h do Prahy.

Normálně mi to zobrazí tento spoj jako dostupný a po vyplnění všech údajů a odeslání platby se mi zobrazí hláška, že vybrané jízdné již není k dispozici. (We regret to inform you that the fare you selected is no longer available.)

Vyzkoušela jsem to několikrát z různých PC, různé karty.

Je možné, že by nešlo zjistit skutečnou dostupnost před odesláním platby?

Děkuji za odpověď

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 6 lety

Dobrý den Ivo, tento termín jsem ověřil, je již za vyšší cenu o cca 400 Kč. Také záleží na tom, pro kolik osob letenky kupujete, někdy může být v dané rezervační třídě volné už jen jedno místo.

Avatar uživatele
Iva
před 6 lety

S vyšší cenou počítám a dvě osoby zadávám již od začátku vyhledávání, předpokládám tedy, že dostupnost by se měla zobrazovat pro uvedený počet cestujících. Je mi to záhadou. Budu zkoušet dále. Děkuji za reakci Lukáši.

Avatar uživatele
Šárka
před 6 lety

Dobrý den, snažím se podle Vaší rady objednat letenky na 20.2.2018 Praha-Las Palmas, 27.2.2018.Las Palmas-Brusel a poslední na 28.2.2018 Brusel-Praha. Ve variantě Multiple destinations mi ale není dán výběr velikosti zavazadel a služeb a nabízí mi letenky přímo ty nejdražší, takže v součtu nestojí cca 15 tis. ale 52 tis. Nevíte prosím, jak se od kroku zadání třech destinací dostat k výběru "low economy" a nespadnout přímo do třetí nejdražší varianty letenky? Děkuji za info.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 6 lety

Dobrý den Šárko, ten zpáteční let z Bruselu do Prahy musí být v 15:50, pokud zvolíte pozdější, bude se již letenka kalkulovat dle jiného tarifu, proto Vám vyskočily takové nesmyslné sumy. Pokud potřebujete cestovat se zavazadly, asi bude nejrozumnější zvolit klasickou zpáteční letenku, neb zbytečně platíte za každý úsek cesty, při zpáteční letence by poplatek byl jen 2x, při téhle variantě už 3x, viz printscreen http://prntscr.com/gblqgs

Avatar uživatele
Šárka
před 6 lety

Děkuji, Lukáši, za radu. Upřímně mě to nenapadlo, že odpoledne a večer bude takový extrémní rozdíl :-) pojedeme bez zavazadel, resp. jen s příručními a tak bych už se objednávkou měla prokousat snáze. Zpáteční cesta s nocí strávenou na letišti nebude dobrá varianta. Anebo možná přikoupím večerní Brusel-Praha od jiného dopravce. Děkuji za pomoc.

Avatar uživatele
Kanistr
před 6 lety

Off topic:

Ahoj, pisu sem, kde je muj dotaz lepe videt, jelikoz orginalni diskuze je uz hodne stara.

Prosim, neporadite kam se obratit kdyz mi nebylo vraceno o nech 40USD kdyz probehla tato akce?

https://www.cestujlevne.com/akcn...ooking-com

Screenshoty se zelenym panelem (kde mi potvrzuji vraceni penez) mam stale ulozeny v pc..

Avatar uživatele
Michael
před 6 lety

Není snad nic jednoduššího než zavolat na cestou podporu bookingu, ne?

Avatar uživatele
Michal
před 6 lety

mne doslo do troch dni po skompletizovani pobytu email od bookingu na uplatnenie si naroku na zlavu

Avatar uživatele
Veronika
před 6 lety

Dobrý den, šel by termín přes Silvestra? Nic mi to nenašlo, tak nevím, jestli jsem něco neudělala špatně nebo jestli tam žádný není :) Děkuji

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 6 lety

Veroniko, kolem Vánoc a Nového roku je to bohužel pasé.

Další akce