Z Prahy na ostrov Gran Canaria. Letenky od 3 487 Kč

Jak akci využít?

Zimní období většinu z nás nabádá k útěkům za sluncem zalitými a příjemně prohřátými destinacemi. Sázkou na jistotu může být kupříkladu jeden ze sedmi Kanárských ostrovů, a sice Gran Canaria. Dokonalá infrastruktura, krásná příroda a příjemné ceny činí z Gran Canarie jeden z nejdostupnějších a nejoblíbenějších ostrovů.

Vydejte se na palubách belgických aerolinek z Prahy do Las Palmas za skvělou cenu 3 487 Kč. Vezmeme-li v úvahu, že monopolní Smart Wings prodávají letenky z Prahy na Kanárského ostrovy za nestydaté dvojnásobné ceny, jedná se o téměř bezkonkurenční nabídku.

Letenky rezervujte přímo na webu dopravce Brussels Airlines, cena 3 487 Kč je platná při platbě kartou Maestro, ostatní karty nebo služba PayPal jsou zpoplatněny 210 korunami za cestujícího.

Zastávka v Bruselu

Na zpáteční cestě vás čeká malý bonus v podobě delšího mezipřistání v hlavním městě. Abyste v Bruselu strávili alespoň dopoledne, rezervujte letenku v režimu Multiple destinations, zadejte celkem tři trasy:

  1. Praha - Gran Canaria
  2. Gran Canaria - Brusel
  3. Brusel - Praha

Co se bude ještě hodit?

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Las Palmas
Španělsko

od 3 487 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 8 hod letu Rezervace na brusselsairlines.com

  Ukázka letenek z 20. 08. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 7 000 Kč. Ušetříš přibližně 50 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

listopad - únor, odlety vždy v úterý, návrat v úterý nebo sobotu

Jsou během letu přestupy?

Brusel

S kým poletím?

Brussels Airlines

Jaké jsou limity pro zavazadla?

Dvě příruční 55×40×23 a 40×30×10 cm, celkem do 12 kg.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

11 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dobrý den

Chtěla bych poprosit o radu letenkám. Vybírám termín tam 14.11.2017 a zpět 21.11.2017 do Bruselu a z Bruselu potom druhý den v 15:50 h do Prahy.

Normálně mi to zobrazí tento spoj jako dostupný a po vyplnění všech údajů a odeslání platby se mi zobrazí hláška, že vybrané jízdné již není k dispozici. (We regret to inform you that the fare you selected is no longer available.)

Vyzkoušela jsem to několikrát z různých PC, různé karty.

Je možné, že by nešlo zjistit skutečnou dostupnost před odesláním platby?

Děkuji za odpověď

před 6 měs
Lukáš Horák

Dobrý den Ivo, tento termín jsem ověřil, je již za vyšší cenu o cca 400 Kč. Také záleží na tom, pro kolik osob letenky kupujete, někdy může být v dané rezervační třídě volné už jen jedno místo.

před 6 měs

S vyšší cenou počítám a dvě osoby zadávám již od začátku vyhledávání, předpokládám tedy, že dostupnost by se měla zobrazovat pro uvedený počet cestujících. Je mi to záhadou. Budu zkoušet dále. Děkuji za reakci Lukáši.

Přidat odpověď
před 6 měs

Dobrý den, snažím se podle Vaší rady objednat letenky na 20.2.2018 Praha-Las Palmas, 27.2.2018.Las Palmas-Brusel a poslední na 28.2.2018 Brusel-Praha. Ve variantě Multiple destinations mi ale není dán výběr velikosti zavazadel a služeb a nabízí mi letenky přímo ty nejdražší, takže v součtu nestojí cca 15 tis. ale 52 tis. Nevíte prosím, jak se od kroku zadání třech destinací dostat k výběru "low economy" a nespadnout přímo do třetí nejdražší varianty letenky? Děkuji za info.

před 6 měs
Lukáš Horák

Dobrý den Šárko, ten zpáteční let z Bruselu do Prahy musí být v 15:50, pokud zvolíte pozdější, bude se již letenka kalkulovat dle jiného tarifu, proto Vám vyskočily takové nesmyslné sumy. Pokud potřebujete cestovat se zavazadly, asi bude nejrozumnější zvolit klasickou zpáteční letenku, neb zbytečně platíte za každý úsek cesty, při zpáteční letence by poplatek byl jen 2x, při téhle variantě už 3x, viz printscreen http://prntscr.com/gblqgs

před 6 měs

Děkuji, Lukáši, za radu. Upřímně mě to nenapadlo, že odpoledne a večer bude takový extrémní rozdíl :-) pojedeme bez zavazadel, resp. jen s příručními a tak bych už se objednávkou měla prokousat snáze. Zpáteční cesta s nocí strávenou na letišti nebude dobrá varianta. Anebo možná přikoupím večerní Brusel-Praha od jiného dopravce. Děkuji za pomoc.

Přidat odpověď
před 6 měs

Off topic:

Ahoj, pisu sem, kde je muj dotaz lepe videt, jelikoz orginalni diskuze je uz hodne stara.

Prosim, neporadite kam se obratit kdyz mi nebylo vraceno o nech 40USD kdyz probehla tato akce?

https://www.cestujlevne.com/akcn...ooking-com

Screenshoty se zelenym panelem (kde mi potvrzuji vraceni penez) mam stale ulozeny v pc..

před 6 měs

Není snad nic jednoduššího než zavolat na cestou podporu bookingu, ne?

před 6 měs

mne doslo do troch dni po skompletizovani pobytu email od bookingu na uplatnenie si naroku na zlavu

Přidat odpověď
před 6 měs

Dobrý den, šel by termín přes Silvestra? Nic mi to nenašlo, tak nevím, jestli jsem něco neudělala špatně nebo jestli tam žádný není :) Děkuji

před 6 měs
Lukáš Horák

Veroniko, kolem Vánoc a Nového roku je to bohužel pasé.

Přidat odpověď
před 6 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 79%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 57%
Všude dobře, co doma!
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Španělsko Přílet na letiště Gran Canaria

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko
Průvodce pro letiště Gran Canaria