Z Prahy na ostrov Gran Canaria s pauzou v Bruselu. Letenky od 2 666 Kč

Jak akci využít?

Akční letenky s Brussels Airlines mezi Prahou a španělskými ostrovem Gran Canaria, o kterých jsme psali před dvěma týdny, znovu zlevnily a nyní můžete zakoupit cestu na Kanárské ostrovy již za 2.666 Kč. Standardní cena je přitom dvojnásobná.

Na uvedenou částku dosáhnete při nákupu s kartou Maestro, ostatní platební metody jsou zatížené poplatkem 210 Kč za osobu.

Po týdenním slunění na kanárských pláží, road tripu podél pobřeží a pár trecích přírodou počítejte s jednou nocí a ideálně i následujícím dnem v belgickém Bruselu. Čeká vás tu totiž noční přestup.

Standardně se letenky hledají s odletem následující den ráno v 9:00, pokud preferujete odpolední odlet v 15:00 případně večer v 20:00, hledejte letenky pomocí varianty multi–city jako lety Praha–Las Palmas, Las Palmas–Brusel a Brusel–Praha s odletem o den později, než je odlet z Gran Canaria.

Dostupné termíny od úterý do úterý:

  • 21. – 28. listopad
  • 28.11. – 5.12. (3.340 Kč)
  • 5. – 12. prosinec
  • 16. – 23. leden (3.078 Kč)
  • 23. – 30. leden
  • 29.1. – 6.2. (2.927 Kč)
  • 27.2. – 6.3. (3.340 Kč)

Co se bude ještě hodit?

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Las Palmas
Španělsko

od 2 666 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 8 hod letu Rezervace na brusselsairlines.com

  Ukázka letenek z 03. 09. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 5 000 Kč. Ušetříš přibližně 47 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Dostupné termíny jsou od listopadu do března příštího roku, konkrétně uvedené výše v textu.

Jsou během letu přestupy?

Krátký a noční přestup očekávejte na letišti Brusel.

S kým poletím?

Naše praktické rady a tipy se dočtete zde: Brussels Airlines.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční zavazadlo o rozměru 55 x 40 x 23 cm + malá kabelka či brašna.

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Byla jsem na kanárech od ledna do února v roce 2011 a 2012 byl tam hic na smažení, ale moře studené. Patřím mezi zmrzliny vlezu do vody až když mě vedro vyžene. Pamatuju si že mi ale místní říkali že měli v prosinci záplavy ( obchodní prostory u pláže po kolena vody) ale nevím jestli to byl běžný jev či náhoda.

Odpovědět
před 10 měs
Avatar uživatele Veronika
Veronika

Dobrý den, dá se jet na kanáry i přes vánoce jakožto na letní dovolenou? všude píší, že průměrná teplota je 21°C, což mi přijde hodně málo. Nemá někdo zkušenost?

před 10 měs
mirjur

Na Kanáry se rozhodně nejezdí za vedrem a vyhřátým mořem. Panuje zde celoročně víceméně stálé počasí s výkyvy průměrných teplot vzduchu i vody v řádu jednotek stupňů, což je velmi příhodné pro aktivní dovolenou v jakémkoliv období. Chcete-li o vánocích ležet na pláži a potit se, zvolte raději jinou destinaci.

před 10 měs
Avatar uživatele Veronika
Veronika

Nejde mi o pocení se na pláži, ale spíš o aktivně-odpočinkovou dovolenou. Proto jsem se ptala, jestli se tam dá v období Vánoc i koupat. Ale děkuji za odpověď.

před 10 měs
mirjur

Tak v tom případě s dovolenou nebude problém, s koupáním - na jihu se koupe taky celoročně, ale teplota vody souhlasí, což třeba pro mě je vyhovující, osvěžující, pro jiného to může být málo a nevleze tam. Ale ani v létě voda není o moc teplejší.

před 10 měs
Avatar uživatele Veronika
Veronika

Super, děkuji.

před 10 měs
Avatar uživatele Pavel Raušer
Pavel Raušer

Loni jsme byli v prosinci na Tenerife a voda měla pořád kolem 21 což ale nebylo tak špatný. Na pláži se v pohodě dalo ležet a když mi bylo teplo, šel jsem do vody. Místní se prý v zimních měsících moc nekoupou, ale pro nás ideální. I kolem 19h večer byla teplota vzduchu kolem 20 , takže já chodil běžně v tílku, ale mistní domodordci už navečer byli vidět v obchodech i v bundě. Jednou na severu pršelo, já byl v tričku a v obchodě se mě ptala prodavačka, jestli mě není zima :-)

Tam byla výhoda, že když na severu pršelo, tak stačilo přejet na druhou stranu ostrova a normalně zas ležet na sluníčku na pláži.

Docela mě štve, že se tu neobjevila akce z Lipska. Nevím jak dlouho trvala, ale včera tam ještě byly letenky na Gran Canaria za cca 2 tisíce a dnes už to vyskočilo na jednou tolik

Přidat odpověď
před 9 měs
Avatar uživatele Kanistr
Kanistr

Mozna se to nekomu bude hodit

Odpovědět
před 12 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 35%
A už tam budem?
ušetříš až 36%
To bude jízda!
ušetříš až 27%
To bude jízda!
3812 starších akcí