Las Palmas

Z Prahy na ostrov Gran Canaria s pauzou v Bruselu. Letenky od 2 666 Kč

8 komentářů
2017-09-03T17:43:07+02:00

O akci

Akční letenky s Brussels Airlines mezi Prahou a španělskými ostrovem Gran Canaria, o kterých jsme psali před dvěma týdny, znovu zlevnily a nyní můžete zakoupit cestu na Kanárské ostrovy již za 2.666 Kč. Standardní cena je přitom dvojnásobná.

Na uvedenou částku dosáhnete při nákupu s kartou Maestro, ostatní platební metody jsou zatížené poplatkem 210 Kč za osobu.

Po týdenním slunění na kanárských pláží, road tripu podél pobřeží a pár trecích přírodou počítejte s jednou nocí a ideálně i následujícím dnem v belgickém Bruselu. Čeká vás tu totiž noční přestup.

Standardně se letenky hledají s odletem následující den ráno v 9:00, pokud preferujete odpolední odlet v 15:00 případně večer v 20:00, hledejte letenky pomocí varianty multi–city jako lety Praha–Las Palmas, Las Palmas–Brusel a Brusel–Praha s odletem o den později, než je odlet z Gran Canaria.

Dostupné termíny od úterý do úterý:

 • 21. – 28. listopad
 • 28.11. – 5.12. (3.340 Kč)
 • 5. – 12. prosinec
 • 16. – 23. leden (3.078 Kč)
 • 23. – 30. leden
 • 29.1. – 6.2. (2.927 Kč)
 • 27.2. – 6.3. (3.340 Kč)

Co se bude ještě hodit?

 • Ušetříš až 47 % oproti obvyklé ceně 5 000 Kč
 • Hledej v období Dostupné termíny jsou od listopadu do března příštího roku, konkrétně uvedené výše v textu.
 • Čeká tě přestup na letišti Krátký a noční přestup očekávejte na letišti Brusel.
 • Poletíš s aeroliniemi Naše praktické rady a tipy se dočtete zde: Brussels Airlines.
 • Čeká tě přímý let
 • V ceně je V ceně je příruční zavazadlo o rozměru 55 x 40 x 23 cm + malá kabelka či brašna.
PRG/Praha
LPA/Las Palmas
Zpáteční letenky
8 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Las Palmas.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2017-09-03T15:38:00+02:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Martina
před 6 lety

Byla jsem na kanárech od ledna do února v roce 2011 a 2012 byl tam hic na smažení, ale moře studené. Patřím mezi zmrzliny vlezu do vody až když mě vedro vyžene. Pamatuju si že mi ale místní říkali že měli v prosinci záplavy ( obchodní prostory u pláže po kolena vody) ale nevím jestli to byl běžný jev či náhoda.

Avatar uživatele Veronika _12
Veronika _12
před 6 lety

Dobrý den, dá se jet na kanáry i přes vánoce jakožto na letní dovolenou? všude píší, že průměrná teplota je 21°C, což mi přijde hodně málo. Nemá někdo zkušenost?

Avatar uživatele
mirjur
před 6 lety

Na Kanáry se rozhodně nejezdí za vedrem a vyhřátým mořem. Panuje zde celoročně víceméně stálé počasí s výkyvy průměrných teplot vzduchu i vody v řádu jednotek stupňů, což je velmi příhodné pro aktivní dovolenou v jakémkoliv období. Chcete-li o vánocích ležet na pláži a potit se, zvolte raději jinou destinaci.

Avatar uživatele Veronika _12
Veronika _12
před 6 lety

Nejde mi o pocení se na pláži, ale spíš o aktivně-odpočinkovou dovolenou. Proto jsem se ptala, jestli se tam dá v období Vánoc i koupat. Ale děkuji za odpověď.

Avatar uživatele
mirjur
před 6 lety

Tak v tom případě s dovolenou nebude problém, s koupáním - na jihu se koupe taky celoročně, ale teplota vody souhlasí, což třeba pro mě je vyhovující, osvěžující, pro jiného to může být málo a nevleze tam. Ale ani v létě voda není o moc teplejší.

Avatar uživatele Veronika _12
Veronika _12
před 6 lety

Super, děkuji.

Avatar uživatele Pavel Raušer
Pavel Raušer
před 6 lety

Loni jsme byli v prosinci na Tenerife a voda měla pořád kolem 21 což ale nebylo tak špatný. Na pláži se v pohodě dalo ležet a když mi bylo teplo, šel jsem do vody. Místní se prý v zimních měsících moc nekoupou, ale pro nás ideální. I kolem 19h večer byla teplota vzduchu kolem 20 , takže já chodil běžně v tílku, ale mistní domodordci už navečer byli vidět v obchodech i v bundě. Jednou na severu pršelo, já byl v tričku a v obchodě se mě ptala prodavačka, jestli mě není zima :-)

Tam byla výhoda, že když na severu pršelo, tak stačilo přejet na druhou stranu ostrova a normalně zas ležet na sluníčku na pláži.

Docela mě štve, že se tu neobjevila akce z Lipska. Nevím jak dlouho trvala, ale včera tam ještě byly letenky na Gran Canaria za cca 2 tisíce a dnes už to vyskočilo na jednou tolik

Avatar uživatele
Kanistr
před 6 lety

Mozna se to nekomu bude hodit

Další akce