Protaras

Zpáteční lety z Bratislavy na Kypr za hubičku. Letenky od 520 Kč

16 komentářů
2018-11-01T08:13:31+01:00

O akci

V Evropě je jen málo destinací, které se i uprostřed tuhé středoevropské zimy můžou pochlubit mixem pohodového jarního počasí, krásné přírody, spoustou památek, krátkými vzdálenostmi mezi nimi a navíc ještě více než slušných cen. A jednou z nich je středomořský ostrov Kypr. Ceny letenek z Bratislavy v letošním roce klesají na svá historická minima, a tak můžete na téměř 2.000 km dlouhou cestu vyrazit za cenu jedné jízdenky na autobus z Prahy do Bratislavy. Za 20 € / 520 Kč jsou dostupné ideální termíny od středy do neděle, ale i delší týdenní pobyty v prosinci i lednu.

Po koupení letenek a pročtení průvodce po Kypru, který poskytne představu, kam vyrazit na výlety, už zbývá jen rezervovat ubytování, které na čtyři noci vyjde sotva na 2.000 Kč (80 €)... 

  • Ušetříš až 65 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období Prosinec (december) a leden (január)
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Bratislavy na letiště Pafos.
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 6 € jedním směrem.
BTS/Bratislava
PFO/Pafos
Zpáteční letenky
3 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Bratislava, letiště Pafos.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-11-01T01:15:54+01:00

16 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Tomáš
před 5 lety

Díky za tip. Zakoupeno na 9. - 13. ledna :) kdyby měl někdo stejný let a chtěl na Kypru spojit síly na pár výletů, tak dejte vědět ;)

Avatar uživatele
MiHa
před 5 lety

Byl jsem tam v zimě a už bych tam nejel, pršelo a foukal studený vítr. Tma o půl páté, takže se nic nestihne. Radím počkat si alespoň do května.

Avatar uživatele
Tomáš
před 5 lety

Díky za info. Počasí asi neovlivníme :-) ale s tím stmíváním nemám úplně problém. Přizpůsobíme se. Výjezd na výlety kolem 8-9h a od setmění chill ve městě nebo na balkóně ubytování.

Avatar uživatele
Ondrej
před 5 lety

Počasí bych moc neřešil. I v lednu může být pohoda. Jezdíme na Kypr pravidelně v listopadu a zatím pokaždé fantastické slunečno a na koupání. Podle našich kyperských známých bývá leden skutečně deštivější, ale ne celý. A jarní slunečné počasí tam začíná už v březnu. Užijte si to

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

Je vtipné, že hodnotíte něco, s čím nemáte vlastní zkušenost. Listopad není leden. Ano může být hezky, ale riziko toho, že bude pršet a zima je mnohonásobně větší než v listopadu. Ono to, že jsou letenky na tento termín tak levné, má nějaký důvod :). Pro někoho kdo cestuje hodně to nebude takový problém, ale někdo, kdo se chytí na tak levnou letenku a je to jeho "jediná dovolená" by mohl být nepříjemně překvapený. Když se podíváš na dlouhodobou předpověd, tak 15 C určitě není aspoň podle mě teplota na návštěvu takového místa, jako je Kypr. O možnosti příjemného koupání silně pochybuji. Ale jestli někdo jen chce utéct před zimou, tak pak je to jistě jižním směrem a bude tam s vysokou pravděpodobností tepleji než u nás :)

Kryštof Hájek
před 5 lety

Tak na koupání leden nebude 100%, to je bez debat. Na druhou Kypr je sám o sobě tak zajímavý a už dostatečně velký, že bych spíš naopak chladnější počasí kolem 15 stupňů přivítal právě na poznávání. V létě člověk kvůli úmorným vedrům může tak akorát ležet na pláži a to taky není pro každého.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

No myslím, že takový říjen je ideální na různé aktivity at už koupačku či poznávačku. V létě do podobných destinací létá jen člověk naprosto neznalý, nebo milovník vedra a válení na pláži či u bazénu. Ale to platí o všech jižních destinací, kde je hlavní sezona řekněme do září. Netvrdím, že to nemůže být fajn zaletět si tam v lednu, ala jen chci upozornit Tomáš na rizika. On už letenku koupil, tak jde vlastě jen o to, aby s tím maličko počítal. :)

Avatar uživatele
Ondrej
před 5 lety

To Niemandos - vy se prosím vyjadřujete ke všemu je na základě detailní vlastní zkušenosti každé země? Prosím pak - kolik celých lednů jste na Kypru strávil? :-) Přijde mi to úsměvné - ale prosím. Já jsem psal - že bych počasí neřešil - nepsal jsem nic o koupání v lednu, i když jsem viděl pár známých, kteří i v lednu do moře na Kypru skočili. Celkově se otepluje, počasí má neočekávané výkyvy. Letos jsem byl na Kypru celý říjen, ve svém oblíbeném listopadu bohužel nemůžu. Na můj vkus tam bylo vedro a turistů tolik - že chladnější období je na poznávačku mnohem lepší. Takže proč ne leden? A když jsem se vrátil je v Česku v noci téměř 20 Stupňů na začátku listopadu.... počasí bych zkrátka neřešil

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

A ja jsem viděl se koupat lidi ve Vltavě v únoru. Tak příšti rok zkuste leden a pak dej vedet. A před tím jste nic nepsal,ze jste byl na Kypru v lednutakze nechápu,kde jste ty známe viděl.Naopak jste psal o fantastickem slunečnu na koupání :)

Avatar uživatele
Tomáš
před 5 lety

Pánové, díky za komentáře :-) s počasím počítám - vždyť bude leden. Navíc - na počasí mám dlouhodobě docela štěstí, tak snad se to nezvrtne :-) 10-15 stupňů mi bude k poznání alespoň části Kypru bohatě stačit. Vlastně mi bude stačit, když nebude pršet, protože tou dobou bude u nás pod nulou..

Avatar uživatele
MiHa
před 5 lety

Já bych tam už v zimě nejel.

Na zimních termínech je nejhorší, že prší, fouká nepříjemný studený vítr a v 16.30 - 17h. je tma, a v noci jde teplota k 5 stupňům nebo i níže. Ale to platí pro všechny tyto jižní a relativně blízké destinace s levnými letenkami na zimu, proto už bych tam v zimě nejel. Teď na Sicílii začátek listopadu už týden prudké deště. Raději si příplatím a mám normální počasí i mnohem více slunečního svitu, tj. říjen, květen.

No už ani v ČR nemusí nutně být v lednu pod nulou, klidně může být podobné počasí jako budeš mít tam s 10-12 stupni a deštěm. Teď začátkem listopadu je v ČR i 20 stupňů, takže nemá smysl do těch blízkých jižních míst za teplem ani letět.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

Přesně tak. Bracha byl tento týden v Barceloně a nadával,ze u nás bylo tepleji. A raději ten říjen, na koupání urcite lepší.

Avatar uživatele
MiHa
před 5 lety

Vidíš teď v ČR v listopadu 20 stupňů a na jihu Itálie, Sicílie deště už od konce října. Malta, Portugalsko taky deště. Nakonec je v ČR nejlepší počasí. Myslím že ani v lednu nebude v ČR o moc chladnějí než v těhle blízkých jižních destinacích.

Avatar uživatele
Markéta
před 5 lety

Zakoupeno na leden. Díky za tip.

Avatar uživatele
Eliska Mistrova
před 5 lety

Dobrý den, netušíte, kde je chyba, když se chci podívat na ceny v lednu, tak se na ně nemůžu dostat. Systém Ryanairu mi nabízí letenky pouze na příštích 14 dní. Děkuji Eliška

Kryštof Hájek
před 5 lety

Dobrý den, problémy s webem má Ryanair bohužel víc než často. Zkuste mobiliní aplikaci nebo později. Mně tedy zatím jede v pohodě na celý rok.

Další akce