Letiště Bari

Bari Airport
z
do
od
do
z
do
od
do
1 osoba
Dospělý věk 25+
- +
Junior věk 12-24
- +
Dítě věk 2-11
- +
Kojenec 1-23 měsíců
- +

O letišti

Letiště Bari Balese se nachází v italské provincii Apulia, která je vyhlášena zejména přímořskými letovisky. Nachází se 10 km západně od centra Bari, v jehož okolí jsou turisty vyhledávaná místa jako Alberobello, Matera, Polignano a Mare či Monopoli.

Terminál je přehledně uskupený a otevřený 24 hodin denně.

 


Letenky

Letenky do Bari zakoupíte nejlevněji na stránkách aerolinek Wizz Air (z Prahy, Katovic a Budapešti) či Ryanair (z Berlína). Ceny zpátečních letenek se standardně pohybují mezi 1.800 3.000 Kč. Akční letenky bývají mnohdy dostupné i za méně jak 900 Kč za zpáteční let. Doba letu z Prahy trvá necelé 2 hodiny.

Vyhledat letenky


Doprava z/na letiště

Nejrychlejší a nejpohodlnější dopravu nabízí železniční linka, která je v centru města za 20 minut. Cena lístku činí 5 € a vlaky vyráží na cestu zhruba každých 30 minut (o víkendu jednou za 50 minut). Jízdenky zakoupíte v kiosku před vstupem na stanici.

Naopak nejlevnější dopravu do centra Bari nabízí příměstská autobusová linka 16, která jezdí mezi letištěm a vlakovým nádražím v Bari každých 40 minut. Doba jízdy trvá 45 minut a lístek stojí 1 €, který zakoupíte v prodejnách tabáku (nachází se i na letišti).

Poslední alternativou je expresní autobusové spojení Tempesta při době jízdy 30 minut a ceně 4,15 €. Zastávka je přímo před hlavním nádražím, na letišti pak vlevo od terminálu.

Z letiště jezdí autobusy PugliaAirBus také přímo do Matery nebo Brindisi.


Služby na letišti

Wifi připojení k internetu je bezplatně přístupné přes hotspot AdP Free wifi po přihlášení pomocí e-mailu či sociálních sítí.


Letiště v okolí

Odhalte naše tipy k dopravě, přestupům i letenkám na další nejbližší letiště v okolí:
Levné letenky do Itálie? Nastav si hlídače