Zpět na seznam míst co vidět na Sardinii
Costa Rei

Costa Rei

Vzkvétající turistické středisko Costa Rei - Královské pobřeží - se může pochlubit doopravdy královsky dlouhými plážemi s jemným sněhobílým pískem i poměrně bohatým zázemím. Na plážích si všude můžete půjčit lehátka, slunečníky, šlapadla nebo využít mnoho nabídek k různých vodním aktivitám.

Dovolená Costa Rei - nabídka zájezdů

Pláže a koupání

Na Costa Rei najdete de facto jen jednu přes 8 km dlouhou pláž, která začíná na severu u města Capoferrato, pokračuje přes hlavní letovisko Costa Rei a na jihu končí u malého letoviska Sant'Elmo.

Po krátkém přerušení malým útesem pak koupání pokračuje ještě na asi 2 km dlouhé pláži Cala Sinzias u letoviska Casa della Marina. Možností ke koupání, včetně odlehlejších míst bez davů turistů, je tak na Costa Rei opravdu nepřeberně.

Ubytování

Celé pobřeží kolem Costa Rei patří k levnějším letoviskům v rámci Sardinie. I tak ale počítejte v hlavní sezoně s cenami, které začínají na 2 000 až 2 500 Kč na noc pro 2, nicméně mimo prázdniny lze při troše štěstí a rezervaci alespoň 3-4 měsíce dopředu pořídit ubytování i pod 2 000 Kč na noc ve dvoulůžkovém pokoji.

Hotely a ubytování Costa Rei

Naše tipy na ubytování v letovisku Costa Rei, které pro vás vybíráme:

Doprava

Ačkoliv auto je obecně nejvhodnější dopravní prostředek k cestám po Sardinii, podél celé délky Costa Rei vede silnice ve vzdálenosti maximálně 250 metrů, na které jsou i autobusové zastávky. Vcelku pohodlně se sem tedy dostanete jak z Cagliari, tak z okolních letovisek.

Autobusy číslo 101 a 135 jezdí po trase Cagliari – Villasimius – Casa della Marina – Sant'Elmo – Costa Rei – San Vito.

  • Naviguj: 39.2491, 9.57366

Další místa na Sardinii

Komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Avatar uživatele Lajnhart
Průvodce pro vás napsal
Poslední aktualizace před měs
Navrhni úpravu