Akční letenky s Qatar Airways z Budapešti na malajsijský Penang. Letenky od 9 610 Kč

 • ...
 • Akční letenky
 • Akční letenky s Qatar Airways z Budapešti na malajsijský Penang. Letenky od 9 610 Kč

Jak akci využít?

Qatar Airways spouští do prodeje další novou linku a jak jsme u nich zvyklí, hned zpočátku přichází i akční ceny z některého středoevropského města. Praha si tentokrát (opět) vybrala Černého Petra a my tak za levnými letenkami na malajsijský ostrov Penang budeme muset cestovat do Budapešti. Samotný Penang nabídne moderní pulzující metropoli George Town, ale i krásné pláže a především... z Penangu je to co by kamenem dohodil na oblíbené souostroví Langkawi, stejně jako do jižního Thajska!

Zpáteční letenky z Budapešti na Penang pořídíte na mnoho termínů v průběhu února a března za 116.500 forintů, tedy zhruba za 9.610 Kč či 380 €. Časy letů směrem tam jsou vždy příjemné s krátkým přestupem v Kataru, na cestě zpět je možnost krátkého přestupu omezená především na data v březnu a vybraná v únoru.

Ideální kombinaci na procestování Thajska od severu k jihu zakončeným koupačkou v Malajsii, nabízí open-jaw letenky do severothajského Chiang Mai a návratem z Penangu, a to dokonce od 9.440 Kč.

V případě, že se budete chtít zastavit na pár dní v Kataru, nic vám nebrání. Za cenu 120 tisíc forintů (cca 9.900 Kč nebo 388 €) je možné nastavit stopover. Na hlavní stránce Qatar Airways klikněte na možnost "+Advanced Search", kde následně vyberete variantu "Multi-City" a zadáte trasu podle svého uvážení, například:

 • Budapešť – Penang: 7.2.
 • Penang – Doha: 20.2.
 • Doha – Budapešť: 22.2.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Budapešť
Maďarsko
Penang
Malajsie

od 9 610 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 16 hod letu Rezervace na qatarairways.com
Letenky
Budapešť
Maďarsko
Penang
Malajsie
Penang
Malajsie
Doha
Katar
Doha
Katar
Budapešť
Maďarsko

od 9 920 Kč 

Vyhledej letenky
3x 1 přestup 16 hod letu Rezervace na qatarairways.com
Letenky
Budapešť
Maďarsko
Čiang Mai
Thajsko
Penang
Malajsie
Budapešť
Maďarsko

od 9 440 Kč 

Vyhledej letenky
Open-jaw 1 přestup 16 hod letu Rezervace na qatarairways.com

  Ukázka letenek z 26. 10. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 16 000 Kč. Ušetříš přibližně 40 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání míst v tarifu "Economy Promo".

Na jaké termíny jsou letenky?

Únor a březen 2018

Jsou během letu přestupy?

Krátké i delší přestupy na letišti Doha Hamad.

S kým poletím?

Poletíte s nejlepší aerolinkou světa za rok 2016 Qatar Airways.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně letenky 1 ks odbaveného zavazadla do 30 kg + standardní příruční.

Co podniknu v destinaci?

Malajsie

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

13 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele Petr76
Petr76
 • Právě online
 • Přidal se před 4 lety
 • Napsal 128 komentářů
 • Poslat zprávu

Dotaz ale byl na Quatar Airways...

Odpovědět
před 4 měs

Langkawi nazývat "pravým tropickým rájem" mi teda přijde HODNĚ přehnané tvrzení... :)

Odpovědět
před 4 měs

jako jo, odlet za 4900,- sem nasel..ale zpatecni cestu to nenabizi :D

Odpovědět
před 4 měs

To mi teda ukažte, kde je to za 10k? Všechno 15k a více.....

před 4 měs
Kryštof Hájek

Dnes už za 10 tisíc opravdu není, bohužel se jednalo o krátkodobou akci.

Přidat odpověď
před 4 měs

Muzu se zeptat,kde jste prisli na to,ze Penang ma krasne plaze? Zrovna se chystam do Malajsie a kvuli plazim zkracuji pobyt na minimu,co jsem cetl v diskuzich.

před 4 měs
David Eiselt

Záleží, jak moc jsi pozorný a kde hledáš :-) O Langkawi se také říká leccos.

Jinak top by měly být Perhentiany.

před 4 měs

I na Monkey Beach v Taman Negara Pulau Pinang, což má být nejhezčí pláž na Penangu, byla nejšpinavější voda, v jaké jsem se kdy koupal (v moři). S mořem na Langkawi se to nedá srovnávat a věta, že Panang má krásné pláže je fakt mimo. Penang má přesto hodně co nabídnout - koloniální architekturu, gastronomii, přírodu,...

Přidat odpověď
před 4 měs

Moc vám děkuju za bleskurychlé odpovědi. Pomohli jste a hned jsem klidnější

Odpovědět
před 4 měs
Daniel
 • Přidal se před rokem
 • Napsal 5 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2017-10-26T19:15:59+02:00)

milá Karolíno, věřím že nejsi troll. Se sedadly se to má následovně. Pokud koupíš letenky přímo přes http://www.qatarairways.com, můžeš si sedadla zdarma zarezervovat v manage my bookings. Pokud to koupíš například přes cestujlevne.com, letušku, královnu či jiného online prodejce, většinou rezervaci míst dopředu řešíš přes tohoto prodejce, protože při pokusu o rezervaci míst v manage my bookings ti to napíše, aby jsi kontaktovala svého agenta, přes kterého jsi letenky koupila. A pokud ne, tak happy days a můžeš si místa vybrat sama. Některá místa se nedají vybrat online (např.u emergency exitů). I na letišti při check inu jistě vždycky najdou 2 místa vedle sebe, ale v nejzažším případě se může stát, že budete sedět na čtyřsedačce uprostřed, čili mačkáni z obou stran, bez přístupu do uličky, bez okýnka.. hope this helps

Odpovědět
před 4 měs

Záleží od linky, ale většinou si za sedadla platíte. 48hodin předem se pak můžete odbavit a vybrat místa zdarma. Aerolinka nedělá problémy a když to jde, usadí vás spolu.

Odpovědět
před 4 měs

Zdravím, chci se zeptat jak je to u Quatar Airways se sedadli. Když koupím dvě letenky, budeme automaticky usazeni vedle sebe nebo si za tu musím připlatit? Za odpověď budu moc vděčná. Díky a pěkný večer

před 4 měs
Kryštof Hájek

Sedačky si můžete vybrat na webu Qatar Airways zdarma, jak chcete vy ;)

Přidat odpověď
před 4 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 34%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 27%
To budou fotky!
ušetříš až 19%
Všude dobře, co doma!
Zavřít boční panel
Maďarsko Přílet na letiště Budapešť Ferenc Liszt

To není jen guláš

Maďarská republika je středoevropský vnitrozemský stát, jehož sousedy jsou Slovensko, Ukrajina, Rumunsko, Srbsko, Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko.

V Maďarsku se určitě nudit nebudete, na nepříliš velké rozloze nabízí nečekanou škálu příležitostí. Na své si přijde jak návštěvník historických památek, tak sportovně založený jedinec. Zklamán nebude ani vyznavač odpočinkově pojatého výletu za dobrým vínem nebo termálními prameny. Nepřestane vás udivovat, jak je tato geograficky blízká země v mnoha aspektech podobná té naší, a zároveň v jiných ohledech tak moc odlišná.

Průvodce pro Maďarsko
Průvodce pro letiště Budapešť Ferenc Liszt

Zavřít boční panel
Malajsie Přílet na letiště Penang

Vyspělá kráska jihovýchodní Asie

Malajsie se rozkládá na jižní části malajského poloostrova, kde sousedí s Thajskem na severu a Singapurem na jihu. K zemi rovněž patří severní část ostrova Borneo, který sdílí s Indonésií a Brunejí. Přilehlé ostrovy sahají téměř až k Filipínám, s nimiž má Malajsie mořské hranice.

Ačkoli stále ve stínu populárnějšího Thajska, Malajsie je jedna z „nejstravitelnějších” asijských zemí. Díky svému ekonomickému rozvoji posledních desetiletí má infrastrukturu plně připravenou pro své návštěvníky, na druhé straně je to fascinující směsice tří hlavních etnických skupin a několika podskupin. V kombinaci s nádhernou přírodou, neposkvrněnými plážemi, chutným jídlem a tepajícím velkoměstem Kuala Lumpur je tu jen málo důvodů, proč říci Malajsii ne.

Průvodce pro Malajsie
Průvodce pro letiště Penang

Zavřít boční panel
Katar Přílet na letiště Doha Hamad

Bohatý emirát v Perském zálivu

Oficiální název zní Stát Katar (anglicky The State of Qatar, arabsky Dawlat Al Qatar). Katar leží na malém poloostrově, který vybíhá z velkého Arabského poloostrova do Perského zálivu. Na jihu sousedí pouze se Saudskou Arábií, jinak je obklopen mořem. Katar je emirát s tradiční arabskou monarchií, kde vládne emír. Hlavním městem je moderní metropole Dauhá ležící na východním pobřeží státu.

V Kataru se mísí prvky tradiční arabské kultury a bohatého státu s moderním hlavním městem Dauhá (anglicky Doha), v jehož centru se nachází spousta mrakodrapů nejrůznějších tvarů a další se staví. V několika příštích letech by Dauhá mělo mít několik desítek mrakodrapů vyšších než 300 metrů, což by mělo být více, než v tu dobu bude mít například New York City, Chicago a Hong Kong dohromady.

Průvodce pro Katar
Průvodce pro letiště Doha Hamad

Zavřít boční panel
Thajsko Přílet na letiště Čiang Mai

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Čiang Mai