Ronda

Cestovatelské last-minute letenky z Bratislavy do Andalusie. Letenky od 990 Kč

0 komentářů
2018-08-08T15:46:17+02:00

O akci

Cestovatelům ze Slovenska, Moravy, ale vlastně i Prahy se otevírá skvělá možnost, jak na poslední chvíli využít volných prázdninových dní a vyrazit na jih Španělska. V nabídce cestovní kanceláře Fischer jsou totiž zpáteční letenky z Bratislavy na hlavní andaluské letiště Málaga za nedostižitelných 990 Kč / 39 €, což je historicky nejnižší prázdninová cena na jih Španělska, jakou pamatujeme. 

Je však důležité upozornit, že letenky nejsou příliš vhodné pro plážové povaleče, ale hlavně pro ty, kteří chtějí Andalusii procestovat křížem krážem, nejlépe autem. Zatímco ceny půjčoven se na srpnové termíny drží stále na skvělé úrovni (týden od 200 € u serioznějších autopůjčoven, například Thrifty), ceny ubytování u moře už tak slavné nejsou a začínají na 12.000 Kč (470 €) na týden pro dva, což je však stále téměř o polovinu méně než nejlevnější nabídky cestovek. Proto využijte Airbnb, které má minimálně v Málaze, Algeciras, La Línea de la Concepcion (hraniční město s Gibraltarem) a hlavně v horských oblastech spoustu nabídek soukromých pokojů kolem 10.500 Kč pro dva na týden.

Summa sumárum, jste-li omezení prázdninovými termíny a vyznáváte poznávací styl dovolené mimo největší plážová centra, neváhejte a letenky objednejte. Preferujete-li spíš koupací dovolenou, důkladně propočítejte všechny náklady a zvažte, zda se vám víc nevyplatí koupě last-minute zájezdu.

Dostupné termíny (aktuálně 8 míst u každého z nich):

  • 9. - 16.8.
  • 16. - 23.8.
BTS/Bratislava
AGP/Málaga
Zpáteční letenky
3.5 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 78 % oproti obvyklé ceně 4 500 Kč
  • Hledej v období Srpen, konkrétně viz výše.
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Bratislavy na letiště Málaga.
  • Poletíš s aeroliniemi Smartwings
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 15 kg + standardní příruční.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Bratislava, letiště Málaga.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-08-08T14:12:17+02:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce