Vaporetto

Ideální víkendovky v podzimních Benátkách z Prahy. Letenky od 778 Kč

7 komentářů
2020-06-04T09:02:00+02:00

O akci

Na měsíc listopad byla obnovena linka mezi Prahou a benátským Trevisem. Aktuálně pořídíte zpáteční letenky za skvělých 778 Kč, a to nejen na všechny listopadové víkendy od pátku do neděle.

Proč ideální víkendovka? Protože v pátek odlétáte z Prahy 16:20 s příletem v 17:35 a v neděli zpět z Benátek v časech 21:10–22:25. Z víkendu tak využijete naprosté maximum.

Z letiště Treviso se do Benátek nebo Mestre dostanete buďto přímým autobusem za 10 EUR nebo o polovinu levněji vlakem. Kde se ubytovat v Benátkách vám prozradíme v našem průvodci. Stejně tak se podívejte na těchto 20 míst, která vidět.

Jak může vypadat balíček? Dvě zpáteční letenky vás vyjdou na 1 556 Kč, hotel v Mestre asi na 2 000 Kč, pokud chcete bydlet přímo v Benátkách, tak na 3 000 Kč. I když využijete jízdenky na přímém autobusovém spoji z letiště za dvakrát 20 EUR, vyjde vás celkem víkend v Benátkách pro 2 osoby na 4 600 až 5 600 Kč.

  • Ušetříš až 61 % oproti obvyklé ceně 2 000 Kč
  • Hledej v období Listopad 2020
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je malé zavazadlo o rozměrech 40 x 25 x 20 cm
PRG/Praha
TSF/Benátky
Zpáteční letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Benátky Treviso.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2020-06-04T08:50:12+02:00

7 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Radka Johnová
před 3 lety

Ráda sleduji i využívám vaše nabídky. Ale teď tento týden nabídka na Bergamo a Benátky - tak nevím, jestli si děláte legraci, nebo to myslíte vážně.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
před 3 lety

Berte to tak, že život se vrací k normálu, pokud by tomu bylo naopak, neotevíraly by se hranice. Toto je naopak příležitost vidět určitá místa bez tlačenic.

Kryštof Hájek
před 3 lety

Radko, proč legraci? Itálie má v posledních týdnech v přepočtu na obyvatele jedna z nejlepších čísel, co se nakažených koronavirem týká. Dávno už tam není tak kritická situace jako na jaře a v současnosti není větší riziko jet do Itálie nebo na procházku centrem Prahy.

Avatar uživatele
Soňa Janovská
před 3 lety

Mě se teda víkendová letenka objevuje jedna cena za těch 700 a něco... Zpáteční by za 700 byla jen od neděle do neděle... 😕

Avatar uživatele
David Eiselt
před 3 lety

Nejlevnější letenky se vždy vyprodají v řádu hodin, u letenek pod tisícovku v řádu desítek minut. Doporučuji si nastavit hlídače našich akcí, ať jsi u toho příště mezi prvními.

https://www.cestujlevne.com/hlidac-letenek

Avatar uživatele
mirka
před 3 lety

Při letu do Benátek je lepší letět na treviso nebo Marco Polo?

Avatar uživatele
David Eiselt
před 3 lety

Je to jedno, rozhoduje cena. Obě letiště mají přímé napojení do Benátek i Mestre a časově se doprava z letiště moc neliší. Pokud seženete letenky za tisícovku na Marco Polo, letěl bych tam.

Ale když se dívám na ceny easyJetu, nedává mi to moc smysl. Pokud se samozřejmě držíme termínů pátek–neděle.

Další akce