Koupačka v Andalusii: letní Málaga z Norimberku. Letenky od 1 315 Kč

Zpáteční
Před 6 měs

Jak akci využít?

Rychle skočte po červnových a červencových letenkách Ryanairu z Norimberka (Jak se tam dostat a kde parkovat?) do letního centra španělského jihu – Málagy. Odtud se pohodlně vlakem či autobusem dostanete do nejznámějších andaluských letovisek nebo třeba do ikonického města Ronda postaveného na skále.

Nejlevnější zpáteční letenky za 50 € / 1.315 Kč seženete v červnu, během července však nepoletíte o mnoho dráž, letenky pořídíte od 58 do 63 € / 1.522 až 1.655 Kč.

Standardní jednodušší hotely v celé oblasti Málagy seženete za mírně nižší ceny než v ostatních španělských oblastech, i tak ale počítejte minimálně se 900 až 1.000 Kč na osobu a noc.

Norimberk – Málaga

 • 17. a 20.6. – 25 €
 • 13. a 27. 6. – 34€,
 • 11.7. – 34 €
 • 18.7. – 29 €
 • 22.7. – 38 €

Málaga – Norimberk

 • 27.6. – 25 €
 • 4, 18, 22, 25, 29.7. – 29 €
 • 15.7. – 34 €

Letenky

Běžná cena: 3 500 Kč
 • Norimberk - Málaga
Odkud Norimberk Norimberk
 • Zpáteční letenka
 • Na Červen - červenec
 • 0 přestupů
 • 3 hodiny letu

Cena od 1 315 Kč 

Vyhledej letenky od 1 315 Kč

ryanair.com

Ukázka letenek z 09. 06. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 3 500 Kč. Ušetříš přibližně 62 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst. Letenky vydrží maximálně několik hodin.

Termíny

Platí v červnu a červenci 2017, seznam termínů viz výše.

Dopravce

Poletíte na křídlech největšího evropského low-costu Ryanair.

Zavazadla

V ceně jsou zahrnuta dvě příruční zavazadla. Větší z nich o rozměrech 55 x 40 x 20 cm, menší pak může mít velikost 35 x 20 x 20 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Nestrašte drahými hotely. Před pár lety jsme dělali okruh Malaga - Nerja - Granada - Cordoba - Sevilla - Cadiz a po pobřeží se zastávkami zpět do Malagy a hostely (dvou nebo třílůžkové pokoje, ne dorms) se na osobu pohybovaly +/- 20 €. Taky pronájem auta na letišti v Malaze vyjde pod 20 € na den při pronájmu na 2 týdny. Krásná dovolená, doporučuju.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Hurá za zážitky!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

Tam jsi ještě nebyl!

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

Všude dobře, co doma!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo Přílet na letiště Norimberk

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Norimberk

Zavřít
Ikona pinu
Španělsko Přílet na letiště Málaga Costa Del Sol

Země slunce a dobrého jídla

Španělské království se nachází na Pyrenejském poloostrově. Na západní straně sousedí s Portugalskem, na severu hraničí s Francií a Andorou a na jihu s Gibraltarem. Ke Španělsku také patří Kanárské ostrovy, které leží v Atlantickém oceánu, a Baleárské ostrovy ve Středozemním moři. Španělsko omývá z východu Středozemní moře, Atlantský oceán ze západu a na severu se nachází Biskajský záliv.

Španělsko je země dobrého jídla, pití a především hřejivého slunce. Za teplem se zde člověk může vydat kdykoli díky Kanárským ostrovům, kde je teplo opravdu pořád.

Průvodce pro Španělsko
Průvodce pro letiště Málaga Costa Del Sol