Kuba - auto a pláž

Kuba v sezóně! Do Havany z Vídně na palubě nejlepších evropských aerolinek. Letenky od 11 899 Kč

28 komentářů
2017-10-11T15:34:00+02:00

O akci

Chcete-li zažít něco nevšedního a autentického, zemi, která ještě zdaleka nezaujímá místo v dnešním globalizovaném světě, zaleťte si rozhodně na Kubu. Přestože se Kuba v posledních letech otevírá světu, a především samotným Američanům, stále si zachovává svou tvář se všemi atributy dob minulých. Pro nás je Kuba stále dostupná a relativně levná destinace, kde nemusíte rozpočet šponovat vysoko. Když k tomu přidáte levnou letenku, můžete si užít hodně muziky za málo peněz.

Byla řeč o levných letenkách? Ano, ty jsou k mání na sezónní období za suprových 11 899 Kč s tureckými aerolinkami, které se už několik let po sobě pyšní titulem Nejlepších aerolinek v Evropě. Další nespornou výhodou těchto letenek jsou pohodlné a krátké přestupy a také dvě odbavená zavazadla v ceně, která také využijete k naplnění drobnými dárky pro Kubánce, u nichž se budete určitě ubytovávat v tzv. casas particulares, což jsou soukromé pokoje či celé apartmány u samotných Kubánců, kteří od státu dostali licenci na provozování této živnosti.

Každé kubánské rodině uděláte radost, když je obdarujete zcela obyčejnými věcmi a předměty každodenní potřeby (kolíčky na prádlo, psací potřeby, čaj, mokré ubrousky apod.), které my považujeme za úplně samozřejmé. Na Kubě nikam nespěchejte, čas tam plyne úplně jinak, Kubánci se nikam neženou, do práce rozhodně ne. Po léta jsou zvyklí, že se o všechno postará stát. Naplánujte si svůj pobyt na Kubě na dostatečně dlouhou dobu, týden je v každém případě žalostně málo, ledaže byste se spokojili s pouhým pobytem v Havaně.

Další informace o místech, která byste neměli vynechat, a o všem, co se týká Kuby, najdete v našem průvodci níže.

VIE/Vídeň
HAV/Havana
Zpáteční letenky
18.5 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 20 % oproti obvyklé ceně 14 900 Kč
  • Hledej v období Od ledna do června, největší dostupnost od března do května. Odlety v pá, návraty so, příp. po
  • Čeká tě přestup na letišti Budete přestupovat na domovském letišti aerolinek na Istanbul, na zpáteční cestě se nevyhnete technickému mezipřistání v Caracas
  • Poletíš s aeroliniemi Poletíte s Turkish Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je 2 kusy odbavených zavazadel, každé max. 23 kg + standardní sestava příručních zavazadel

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Havana.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-10-11T14:17:12+02:00

28 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce