Levně na Zimní festival světel v Reykjavíku z Vratislavi, Katovic i Prahy. Letenky od 910 Kč

2 komentáře
2017-12-13T11:13:00+01:00

O akci

Využijte velmi levných letenek do země ohně a ledu v období Zimního festivalu světel konajícího se v celém Reykjavíku. Tato akce se koná každý rok a láká návštěvníky na úžasnou světelnou show, kterou celý festival započne, další den se koná muzejní noc, během níž jsou všechna muzea přístupná zdarma. Rovněž se koná mnoho dalších akcí, jako jsou divadelní představení, různé koncerty s živou hudbou, přednášky, projekce apod. Předposlední den můžete využít noční koupání v termálních bazénech po celém Reykjavíku. Když budete mít štěstí, budete moci pozorovat i polární záři. Během muzejní noci bude k dispozici bezplatná autobusová doprava.

Čas během dne můžete využít například k návštěvě Zlatého trojúhelníku (vodopád Gulfoss, NP Þingvellir a gejzíry Geysir a Strokkur), zajet můžete i dále k mysu Dyrhólaey poblíž Víku, během cesty se musíte zastavit u vodopádů Skógafoss a projít se kolem Seljalandsfoss.

Nejlevnější letenky přesně na období festivalu pořídíte s odletem z polské Vratislavi, z Prahy si připlatíte více než dvojnásobek, z Katovic o něco levněji. Ceny jsou platné pouze dnes, kdy běží 20% sleva u Wizzairu, a pro členy Wizz Discount Club.

Ubytování v Reykjavíku na zadané období seženete od 1 500 Kč na noc v soukromém dvoulůžkovém pokoji. Auto k vypůjčení zkuste najít přes náš vyhledávač nebo porovnejte s nabídkami lokálních půjčoven Sadcars či Geysir, které mají na zimu zajímavé nabídky půjčovného.

WRO/Vratislav
KEF/Reykjavík
Zpáteční letenky
4 hodin letu (přímý let)
KTW/Katovice
KEF/Reykjavík
Zpáteční letenky
4 hodin letu (přímý let)
1 200 Kč
PRG/Praha
KEF/Reykjavík
Zpáteční letenky
4 hodin letu (přímý let)
2 336 Kč
  • Ušetříš až 20 % oproti obvyklé ceně 1 140 Kč
  • Hledej v období Termín 31.1.-4.2. na období konání festivalu
  • Poletíš s aeroliniemi Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Jedno příruční max. rozměrů 55 x 40 x 23 cm a hmotnosti 10 kg

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Wroclaw, letiště Keflavík–Reykjavík, letiště Katovice, letiště Praha.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-12-13T10:49:49+01:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce