Grenada pobřeží

Na karibský ostrov Grenada v sezoně z Prahy. Letenky od 12 918 Kč

1 komentář
2019-09-03T19:55:56+02:00

O akci

Zajímavý tarif nabízí Air Canada během ledna a února z Prahy na ostrov Grenada, který je 11. nejmenším samostatným státem světa. Rozlohou je Grenada sice o něco menší než Praha, to ale nic neubírá na její kráse. Desítky malých i větších pláží střídají strmé hory, které ve středu ostrova přechází v krásně zelené pralesy se spoustou vodopádků a přírodních jezírek ideálních ke schlazení. Turistů je navíc na ostrově znatelně méně než třeba na sousední Svaté Lucii či Barbadosu...

Zpáteční letenky z Prahy na období hlavní sezony pořídíte aktuálně za 12.918 Kč. Při cestě tam vás vždy čeká nocování v Torontu a pokud nechcete přespávat v terminálu, počítejte zhruba s 2.300 Kč za hotel v blízkosti letiště pro dvě osoby. Nutností bude i elektronické povolení ke vstupu do Kanady ETA za 7 CAD. I tak se ale letenky cenově vyplatí, druhá nejlevnější nabídka s British Airways startuje na 16.500 Kč.

Ubytování a půjčení auta

Platí, že na Grenadě není levno, podobně jako na většině jiných karibských ostrovů. Počítejte se západními cenami. Pokoj v apartmánu nebo hotelu seženete zhruba od 1.500 Kč, airbnb se dá pořídit už od 900 Kč za pokoj.

Mezinárodních půjčoven aut je na ostrově pomálu, ale existují. Počítejte s cenou okolo 60 USD na den, jak u velkých půjčoven, tak u místních menších.

  • Ušetříš až 22 % oproti obvyklé ceně 16 500 Kč
  • Hledej v období Leden a únor
  • Čeká tě přestup na letišti Frankfurt a Toronto Pearson
  • Poletíš s aeroliniemi Air Canada
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.
PRG/Praha
GND/Grenada
Zpáteční letenky
25 hodin letu (2 přestupy)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Grenada.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-09-03T18:29:11+02:00

1 komentář

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Ivan
před 4 lety

Pro mě asi nejzajímavější z Grenady bylo opuštěné letiště Pearls, kde od americké invaze v r. 1983 zůstaly opuštěné dva kubánské Antonovy, které tam hnijí dodnes. Jinak nádherná pláž Grand Anse, ospalé hlavní městečko a docela drahé restaurace.

Další akce