Nejlevnější letenky z Prahy do Bangkoku během jara. Letenky od 10 827 Kč

Jak akci využít?

Milovníky Thajska a jihovýchodní Asie obecně potěší ukrajinské aerolinky UIA. Dnes pouští do prodeje várku nejlevnějších letenek z Prahy do Bangkoku, oproti minulým letům jen s krátkým přestupem v Kyjevě, délkou letu tak směle konkurují těm nejrychlejším možným spojům z ČR do Thajska. Ukraine International Airlines představují zlatou střední cestu a evropský průměr. Nečekejte žádnou bohatou nabídku palubní zábavy, ani nadstandardní služby, na druhou stranu přestup v Kyjevě je rychlý a většinou o mnoho jednodušší než například v Dubaji či na jiných velkých letištích. Cena je pak z Prahy bezkonkurenční, levnější letenky téměř jistě neseženete.

Kdo by raději využil služeb oblíbených Emirates, nechť využije stále trvající akce, o které jsme informovali pár dní před Vánoci.

Nejlevněji pořídíte letenky přímo přes web UIA, letenky jsou dostupné od března do zhruba poloviny června. V kalendáři levných letenek UIA se po spuštění nového webu velmi špatně vyhledává, obecně však platí, že nejvýhodnější letenky jsou dostupné vždy ve středu a neděli ve směru z Prahy, resp. ve čtvrtky z Bangkoku zpět.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Bangkok
Thajsko

od 10 827 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční 1 přestup 15 hod letu Rezervace na flyuia.com

  Ukázka letenek z 23. 12. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 14 500 Kč. Ušetříš přibližně 25 %.

Do kdy akce platí?

Platí do 15. ledna, resp. do vyprodání nejlevnějších míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Od poloviny března do poloviny dubna 2018.

Jsou během letu přestupy?

Krátké přestupy na letišti Kyjev Boryspil.

S kým poletím?

Informace o společnosti Ukraine International Airlines v našem průvodci.

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Co podniknu v destinaci?

Thajsko

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jestli taková akce bývá i na léto - červenec a srpen. Na stránkách Emirates jsme našli akci kolem 12 500 Kč. Jejich akce je taky časové omezená jen do zítřka. Tak jestli máme koupit hned,nebo počkat...

Děkuji moc za radu,

H.

před 3 měs
Kryštof Hájek

Dobrý den,

na prázdniny moc akcí nebývá, i přesto že červenec a srpen je v Thajsku mimosezonní období. 12 500 Kč za Emirates je určitě dobrá cena.

Přidat odpověď
před 3 měs

Dobrý den Kryštofe, nevidíte i nějakou variantu na přelomu března/dubna s využitím velikonoč. svátků :) díky moc za tipy

Odpovědět
před 3 měs

Kryštofe můžu se zeptat?

Koukám na první termín co si zde napsal 14-29.3 a ukazuje mi to 13 938,-. Tahle částka je tedy v ukrajinské měně nebo poradíš mi prosím jak se dostanu na cenu výše uvedenou. Děkuji

před 3 měs
Kryštof Hájek

Ano, to je hodnota v ukrajinské hřivně. Odkaz výše už je upraven a hodí rovnou na českou verzi, kde se vše zobrazí v Kč (https://www.flyuia.com/cz/cz/hom...estujlevne)

Přidat odpověď
před 3 měs
mirjur

Tak zpět, už to seje... akorát teda ty ceny jsou fakt výrazně vyšší a něco tam hledat, to si raději počkám na jinou akci :-)

před 3 měs
Kryštof Hájek

Termínů vidím hodně, za cenu výše, např.

14-29.3.

4. - 19.4.

7-22.4.

16.-31.5.

6.-18.6.

před 3 měs
mirjur

Díky, no mě zajímalo období asi tak konec dubna-začátek května, takže úplně mimo. A existuje nějaká finta, jak tam ty termíny a ceny snadno vyhledat, aniž bych musel postupně zadávat všechny datumy +/- 3 dny tam i zpět? Něco jako kalendář s přesunem na další týden...? To bych asi chtěl moc, že. :-)

před 3 měs
Kryštof Hájek

V současné verzi webu UIA bohužel nikoliv, ve skrytu duše stále doufám, že co nevidět bude vyhledávání fungovat jako v dřívější verzi :D

Přidat odpověď
před 3 měs

Ahoj mě to letenky našlo bez problémů a to jsem úplný amatér. Ale cena je tam úplně jiná. Chtěla jsem se zeptat jestli jsou uvedené ceny v ukrajinské měně nebo jak se v tom mám vyznat? Děkuji

před 3 měs
Kryštof Hájek

Nový web UIA je trochu nešťastný, to každopádně. Vpravo nahoře přepnout zemi a jazyk a ceny budou v Kč ;)

Přidat odpověď
před 3 měs
mirjur

Tak nevím... jednak ten červený link "Vyhledej letenky" míří na nějaké Services, ale to by až tak nevadilo, nicméně ani na březen, ani na duben, natož květen či inzerovaný červen lety PRG-BKK neexistují. Alespoň tak mi to vyhledávač na UAI hlásí.

Odpovědět
před 3 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 38%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 33%
Tam jsi ještě nebyl!
ušetříš až 68%
Hurá za zážitky!
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Thajsko Přílet na letiště Bangkok Suvarnabhumi

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Bangkok Suvarnabhumi