Nejlevnější letenky z Prahy do Bangkoku během jara. Letenky od 10 827 Kč

Zpáteční
Před 23 dny

Jak akci využít?

Milovníky Thajska a jihovýchodní Asie obecně potěší ukrajinské aerolinky UIA. Dnes pouští do prodeje várku nejlevnějších letenek z Prahy do Bangkoku, oproti minulým letům jen s krátkým přestupem v Kyjevě, délkou letu tak směle konkurují těm nejrychlejším možným spojům z ČR do Thajska. Ukraine International Airlines představují zlatou střední cestu a evropský průměr. Nečekejte žádnou bohatou nabídku palubní zábavy, ani nadstandardní služby, na druhou stranu přestup v Kyjevě je rychlý a většinou o mnoho jednodušší než například v Dubaji či na jiných velkých letištích. Cena je pak z Prahy bezkonkurenční, levnější letenky téměř jistě neseženete.

Kdo by raději využil služeb oblíbených Emirates, nechť využije stále trvající akce, o které jsme informovali pár dní před Vánoci.

Nejlevněji pořídíte letenky přímo přes web UIA, letenky jsou dostupné od března do zhruba poloviny června. V kalendáři levných letenek UIA se po spuštění nového webu velmi špatně vyhledává, obecně však platí, že nejvýhodnější letenky jsou dostupné vždy ve středu a neděli ve směru z Prahy, resp. ve čtvrtky z Bangkoku zpět.

Letenky

Běžná cena: 14 500 Kč
  • Praha - Bangkok
  • Zpáteční letenka
  • Na Březen - červen
  • 1 přestup
  • 15 hodin letu

Cena od 10 827 Kč 

Vyhledej letenky od 10 827 Kč

flyuia.com

Ukázka letenek z 23. 12. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 14 500 Kč. Ušetříš přibližně 25 %.

Platnost

Platí do 15. ledna, resp. do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Od poloviny března do poloviny dubna 2018.

Přestup

Krátké přestupy na letišti Kyjev Boryspil.

Dopravce

Informace o společnosti Ukraine International Airlines v našem průvodci.

Zavazadla

V ceně odbavené zavazadlo do 23 kg + standardní příruční.

Průvodce

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jestli taková akce bývá i na léto - červenec a srpen. Na stránkách Emirates jsme našli akci kolem 12 500 Kč. Jejich akce je taky časové omezená jen do zítřka. Tak jestli máme koupit hned,nebo počkat...

Děkuji moc za radu,

H.

Dobrý den,

na prázdniny moc akcí nebývá, i přesto že červenec a srpen je v Thajsku mimosezonní období. 12 500 Kč za Emirates je určitě dobrá cena.

Avatar uživatele

Dobrý den Kryštofe, nevidíte i nějakou variantu na přelomu března/dubna s využitím velikonoč. svátků :) díky moc za tipy

Avatar uživatele

Kryštofe můžu se zeptat?

Koukám na první termín co si zde napsal 14-29.3 a ukazuje mi to 13 938,-. Tahle částka je tedy v ukrajinské měně nebo poradíš mi prosím jak se dostanu na cenu výše uvedenou. Děkuji

Ano, to je hodnota v ukrajinské hřivně. Odkaz výše už je upraven a hodí rovnou na českou verzi, kde se vše zobrazí v Kč (https://www.flyuia.com/cz/cz/hom...estujlevne)

Tak zpět, už to seje... akorát teda ty ceny jsou fakt výrazně vyšší a něco tam hledat, to si raději počkám na jinou akci :-)

Termínů vidím hodně, za cenu výše, např.

14-29.3.

4. - 19.4.

7-22.4.

16.-31.5.

6.-18.6.

Díky, no mě zajímalo období asi tak konec dubna-začátek května, takže úplně mimo. A existuje nějaká finta, jak tam ty termíny a ceny snadno vyhledat, aniž bych musel postupně zadávat všechny datumy +/- 3 dny tam i zpět? Něco jako kalendář s přesunem na další týden...? To bych asi chtěl moc, že. :-)

V současné verzi webu UIA bohužel nikoliv, ve skrytu duše stále doufám, že co nevidět bude vyhledávání fungovat jako v dřívější verzi :D

Avatar uživatele

Ahoj mě to letenky našlo bez problémů a to jsem úplný amatér. Ale cena je tam úplně jiná. Chtěla jsem se zeptat jestli jsou uvedené ceny v ukrajinské měně nebo jak se v tom mám vyznat? Děkuji

Nový web UIA je trochu nešťastný, to každopádně. Vpravo nahoře přepnout zemi a jazyk a ceny budou v Kč ;)

Tak nevím... jednak ten červený link "Vyhledej letenky" míří na nějaké Services, ale to by až tak nevadilo, nicméně ani na březen, ani na duben, natož květen či inzerovaný červen lety PRG-BKK neexistují. Alespoň tak mi to vyhledávač na UAI hlásí.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Další várka jízdenek s Flixbusem po Česku
-79 %

To bude jízda!

Low-costem z Berlína do Singapuru i Perthu během prázdnin
-29 %

Tam jsi vždycky chtěl!

Na lehko z Vídně do Toronta nebo na Floridu
-27 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Thajsko Přílet na letiště Bangkok Suvarnabhumi

Krajina úsměvů i protikladů

Thajské království se nachází v jihovýchodní části Asie, jehož sousedy jsou ze severu Myanmar a Laos, z východu Kambodža a z jihu Malajsie.

Thajsko, to je svoboda, kterou má země přímo zakomponovanou ve svém názvu. Populárnější i dostupnější cíl dovolenkářů má rozhodně co nabídnout i nezávislým dobrodruhům a digitálním nomádům. Romantická svůdnost v kombinaci s jedinečným poznáním naservírovaná na orientálním podnose. Země mnohých možností, kde se moderní velkoměsta mísí s buddhistickou tradicí, aby tak vytvořila správný koktejl toho, co duše 21. století hledá.

Thajsko je zemí dýchající exotikou, kde pláže s bílým pískem střídají hory nebo čajovníkové plantáže. Ráj na zemi, kde starosti a problémy mizí ve vánku mořských vln nebo je přehluší pulzující džungle Bangkoku. A k tomu usměvavý národ, který svou otevřeností a pohostinností umocní sílu zažitého.

Průvodce pro Thajsko
Průvodce pro letiště Bangkok Suvarnabhumi