Gunung Kawi Tampaksiring

Od neděle na dva týdny na Bali přes Varšavu. Letenky od 11 900 Kč

3 komentáře
2018-07-03T17:17:00+02:00

O akci

Vyměňte evropská letoviska za jihovýchodní Asii a užijte si dvou týdenní dovolenou nikde jinde, než na prosluněném indonéském ostrově Bali. Pohoda, levné jídlo, levné hotely s nekonečnými bazény a spoustu míst a památek k objevování. Přečtete si našeho průvodce po Bali. Náklady na místě počítejte klidně na 400–800 Kč za den (hotel, jídlo, voda, motorka).

Letenky na přímých letech z Varšavy seženete v termínu 8.–23.7. za 1 999 polských zlotých, což činí v přepočtu 11 900 Kč. Na červencový termín, kdy je na Bali hlavní sezóna, je to skvělá cena.

Do Varšavy bychom cestovali z Prahy nočním autobusem Flixbus za 479 Kč ze soboty na neděli a cestou zpět ve Varšavě přenocovali, klidně v centru za 400 Kč za pokoj. Druhý den se letecky přesunuli do Bratislavy s Wizz Air za 99 PLN, odkud je to už jen pár hodin vlakem či autobusem zpět domů. Ti, co mají Bratislavu za rohem, mohou odletět i směrem tam v sobotu odpoledne a přenocovat tak ve Varšavě dvakrát. Samozřejmě poslední variantou je jízda autem, jen jízdu zpět po 13 hodinovém letu plánujte s rozumem.

To, že se aktuálně bohové zlobí a sopka Agung se po několika týdnech znovu probudila k životu, je takřka normální a vaši cestu by novinové titulky neměly nikterak narušit. Aktuální upozornění mluví pouze o nevstupování do 4 kilometrového radiusu od sopky a současný „stav ohrožení“ úřady postupně snižují. Kdo má pro strach uděláno, odpluje na sousední neobjevený ráj zvaný Lombok, průvodce Lombokem máme také.

  • Ušetříš až 41 % oproti obvyklé ceně 20 000 Kč
  • Hledej v období Na jediný termín od 8. do 23.7.
  • Poletíš s aeroliniemi LOT
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je příruční i zapsané zavazadlo do 20 kg.
WAW/Varšava
DPS/Bali
Zpáteční letenky
13 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Varšava, letiště Bali.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2018-07-03T15:46:28+02:00

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Adam
před 5 lety

A do Varšavy skok. Ono by asi nebylo možný naplnit jedno letadlo z Čech s odletem třeba z Prahy

Avatar uživatele
Klára
před 5 lety

Ahoj , je to stále ještě dostupné? :)

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Už nevidím, hlídej ale v průběhu následujících dní rezervační formulář pod odkazem. Na příští neděli je nyní odlet za 3 490 PLN, což snadno může spadnout taky na ty 2 tisíce :)

Další akce