Od neděle na dva týdny na Bali přes Varšavu. Letenky od 11 900 Kč

Jak akci využít?

Vyměňte evropská letoviska za jihovýchodní Asii a užijte si dvou týdenní dovolenou nikde jinde, než na prosluněném indonéském ostrově Bali. Pohoda, levné jídlo, levné hotely s nekonečnými bazény a spoustu míst a památek k objevování. Přečtete si našeho průvodce po Bali. Náklady na místě počítejte klidně na 400–800 Kč za den (hotel, jídlo, voda, motorka).

Letenky na přímých letech z Varšavy seženete v termínu 8.–23.7. za 1 999 polských zlotých, což činí v přepočtu 11 900 Kč. Na červencový termín, kdy je na Bali hlavní sezóna, je to skvělá cena.

Do Varšavy bychom cestovali z Prahy nočním autobusem Flixbus za 479 Kč ze soboty na neděli a cestou zpět ve Varšavě přenocovali, klidně v centru za 400 Kč za pokoj. Druhý den se letecky přesunuli do Bratislavy s Wizz Air za 99 PLN, odkud je to už jen pár hodin vlakem či autobusem zpět domů. Ti, co mají Bratislavu za rohem, mohou odletět i směrem tam v sobotu odpoledne a přenocovat tak ve Varšavě dvakrát. Samozřejmě poslední variantou je jízda autem, jen jízdu zpět po 13 hodinovém letu plánujte s rozumem.

To, že se aktuálně bohové zlobí a sopka Agung se po několika týdnech znovu probudila k životu, je takřka normální a vaši cestu by novinové titulky neměly nikterak narušit. Aktuální upozornění mluví pouze o nevstupování do 4 kilometrového radiusu od sopky a současný „stav ohrožení“ úřady postupně snižují. Kdo má pro strach uděláno, odpluje na sousední neobjevený ráj zvaný Lombok, průvodce Lombokem máme také.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Varšava
Polsko
Bali
Indonésie

od 11 900 Kč 

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 13 hod letu Rezervace na biletyczarterowe.r.pl

  Ukázka letenek z 03. 07. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 20 000 Kč. Ušetříš přibližně 41 %.

Do kdy akce platí?

Do vyprodání akčních míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Na jediný termín od 8. do 23.7.

S kým poletím?

LOT

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně je příruční i zapsané zavazadlo do 20 kg.

Co podniknu v destinaci?

Indonésie

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

3 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

A do Varšavy skok. Ono by asi nebylo možný naplnit jedno letadlo z Čech s odletem třeba z Prahy

Odpovědět
před 3 měs

Ahoj , je to stále ještě dostupné? :)

před 3 měs
David Eiselt
  • Právě online
  • Přidal se před 7 lety
  • Napsal 9800 komentářů
  • Poslat zprávu

Už nevidím, hlídej ale v průběhu následujících dní rezervační formulář pod odkazem. Na příští neděli je nyní odlet za 3 490 PLN, což snadno může spadnout taky na ty 2 tisíce :)

Přidat odpověď
před 3 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 56%
To budou fotky!
ušetříš až 36%
Tam jsi vždycky chtěl!
ušetříš až 52%
Honem, dokud jsou místa!
ušetříš až 35%
Všude dobře, co doma!
3885 starších akcí
Zavřít boční panel
Polsko Přílet na letiště Varšava Chopin

Letiště je spojeno s Varšavou železničními i autobusovými linkami. Jízdné je pro všechny trasy stejné: na 75 minut 4,40 zlotých (zóna 1); na 90 minut 7 zlotých a na celý den 15 zlotých. Autobusy i vlaky jezdí většinou od 5:00 do 23:00, noční linky na letiště nejezdí.

Nejrychlejší cesta do centra je vlakem S2, S3 a RL, který vás doveze na hlavní vlakové i autobusové nádraží, do centrální části města, kde se kříží mnoho tramvajových a autobusových linek i na východ Varšavy. Linka S2 nejede přes hlavní nádraží (zastavuje na blízké stanici Srodmiescie). Cesta do centra trvá asi 25 minut a souhrnný interval všech linek dohromady činí 20–30 minut. 

Pro nejpohodlnější cestu do historické části Varšavy bez nutnosti přestupvat zvolte autobus číslo 175. Na letišti zastavují i linky 148, 188 a 331. 

  • Kompletní informace o MHD ve Varšavě najdete na ztm.waw.pl.

Na letiště Modlin

Při přestupu na menší varšavské letiště mějte na paměti, že se nachází poměrně daleko a mezi lety byste si měli nechat minimálně 3,5hodinovou rezervu. Přímé spojení do vesnice Modlin zajišťuje vlaková linka RL, která jede jednou za hodinu. Z nádraží Modlin se na letiště svezete kyvadlovým autobusem, který je obsažen v ceně jízdenky. Celkem cesta zabere hodinu a půl při ceně 20,30 zlotých. 

Přímé autobusové spojení společnosti Modlin Bus stojí 39 zlotých, trvá asi 70 minut a jede zhruba jednou za tři hodiny, viz jízdní řád.

[iframe https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1BcNzoxJO9eGt5vCvxrscxQwp49w]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Polsko
Průvodce pro letiště Varšava Chopin

Zavřít boční panel
Indonésie Přílet na letiště Bali Denpasar

Cesta z letiště může být utrpením – pomineme–li nekonečné zácpy napříč hlavními silničními tahy, na Bali také vesele řádí taxikářská mafie a velmi tučně těží z cestovatelské neznalosti. Pozorně si proto přečtěte následující řádky.

Ihned po příletu a východu z terminálu se na vás vrhnou taxikáři nabízející odvoz – odmítněte je. V hale najdete kancelář, kde je na tabuli uvedeno předpokládané jízdné do konkrétních lokalit a vy byste se měli předem domluvit na dané ceně +- 10 %.

Daleko komfortnější alternativou jsou oficiální taxislužby Blue Bird s taxametrem (světle modrá auta) nebo odvoz pomocí aplikací UBER či GRAB. Snadno tak docílíte i třetinové ceny. Konkrétní částku se dozvíte předem a nikde nesmlouváte – aplikaci si ideálně nainstalujte před odletem, využívat ji budete nejen při cestách po Bali. Po příletu je možné zakoupit předplacenou SIM kartu s daty pro internet, učiňte tak. Případně si dopředu zajistěte odvoz z letiště hotelem.

Využijete–li výše uvedené varianty, většina vozů na vás bude čekat v prvním patře u odletů „Departure drop–off zone“, a to z důvodu konfliktů s klasickými taxikáři u příletu.

I přes relativně krátkou vzdálenost počítejte dobu jízdy v řádu desítek minut, zácpy jsou na Bali velmi časté a husté.

Stačí dodržet jednoduché pravidlo opatrnosti a vše dopadne v pořádku.

Průvodce pro Indonésie
Průvodce pro letiště Bali Denpasar