Domky na Madeiře

Ostrov věčného jara Madeira z Prahy se zastávkou v Bruselu. Letenky od 3 831 Kč

4 komentáře
2017-09-27T15:51:00+02:00

O akci

Po včerejších letenkách na Kanárské ostrovy pod taktovkou belgických aerolinek je tu další neméně zajímavá nabídka se směrováním na madeirské souostroví. Ostrov věčného jara, jak se Madeiře přezdívá, vás překvapí příjemnými teplotami po celý rok. Zimní měsíce jsou sice více srážkově nadprůměrné, ale to Madeiře nijak neubírá na půvabu, turisté sem totiž jezdí celoročně, aby aktivně strávili dovolenou příjemnými a nenáročnými treky podél levád a obdivovali přitom krásnou a rozmanitou přírodu.

Vzhledem k návaznosti na jednotlivé lety tyto letenky uvítají především ti, kterým nevadí jakákoli zastávka na cestě, v tomto případě jde o jednodenní mezipřistání v Bruselu. V prosincových termínech navíc zažijete adventní atmosféru belgické metropole. Zpáteční cesta domů je už pak poměrně rychlá s velmi krátkou přestávkou.

Jak koupit letenku?

Letenky rezervujte letenku v režimu Multiple destinations, zadejte celkem tři trasy:

  1. Praha - Brusel (sobota - let v 11:40)
  2. Brusel - Funchal (neděle)
  3. Funchal - Praha (neděle)

Uvedená cena platí při platbě kartou Maestro, ostatní typy karet a platba službou PayPal jsou zpoplatněny 210 korunami za pasažéra.

Na Madeiře se klidně obejdete bez auta, síť autobusových linek pokrývá nejdůležitější startovní body pro turistické trasy kolem levád. Chcete-li však vyrazit na okružní jízdu, auto si vypůjčte. Nezapomeňte projet Madeiru skrze vnitrozemí, naskytnou se vám dechberoucí výhledy. Automobil si můžete vypůjčit v několika různých půjčovnách, dávejte přednost lokálním firmám a v každém případě se vyhýbejte půjčovně Gold Car.

Jelikož musíte nocovat v Bruselu, vyhledejte si vhodné ubytování. Na Madeiře je nabídka ubytovacích kapacit velmi široká. Nezapomeňte nastudovat informace o Portugalsku v databázi našich průvodců.

PRG/Praha
FNC/Madeira
Zpáteční letenky
8.5 hodin letu (1 přestup)
  • Ušetříš až 36 % oproti obvyklé ceně 6 000 Kč
  • Hledej v období Od listopadu až do ledna vyjma Vánoce a Nového roku. Odlety vždy v sobotu, návraty v neděli.
  • Čeká tě přestup na letišti Na cestě tam vás čeká noční přestup v Bruselu , na cestě zpět technické mezipřistání na ostrově Gran Canaria a opět v Bruselu
  • Poletíš s aeroliniemi Brussels Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Sestava standardních příručních zavazadel do 12 kg, 55 x 40 x 23 cm a menší 40 x 30 x 10 cm

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Funchal.

Avatar uživatele
Lukáš Horák
naposledy aktualizováno 2017-09-27T14:28:43+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce