Katedrála Santa Maria

Po celý rok i na prázdniny z Budapešti do Florencie. Letenky od 269 Kč

8 komentářů
2019-12-07T09:41:00+01:00

O akci

Ačkoliv chybné tarify po Evropě už díky cenám Ryanairu nikoho ze židle nezvednou, i přesto aktuální ceny aerolinií Eurowings z Budapešti do Florencie za 3 440 HUF mohou zlákat jedince z okolí maďarské metropole k výletu. Zpáteční letenky za tuto cenu najdete po celý rok od března do října včetně letních prázdnin.

Nutné je počítat s přestupy, a to v Düsseldorfu a Stuttgartu... Zejména tedy v Düsseldorfu budete mít na přestup 5 hodin, což postačí k pohodlné návštěvě centra, neb od letadla na vlak cesta trvá asi 10 minut a jízda vlakem do centra dalších 15 minut. Centrum je malé, proto více jak 3 hodiny potřebovat nebudete. Nedělní návraty přes Stuttgart mají jen 55 minut na přestup, takže bez čekání.

Kdo fandí věrnostním programům, získá 4 segmenty a 3 000 mil do Miles and More.

Hodit se bude:

  • Ušetříš až 82 % oproti obvyklé ceně 1 500 Kč
  • Hledej v období Od března do října 2020
  • Čeká tě přestup na letišti Düsseldorf a Stuttgart
  • Poletíš s aeroliniemi Eurowings
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně je příruční o rozměru 55 x 40 x 23 cm a jeden osobní předmět velikosti 40 x 30 x 10 cm celkem do 8 kg
BUD/Budapešť
FLR/Florencie
Zpáteční letenky
7 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Budapešť, letiště Florencie.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2019-12-07T10:18:57+01:00

8 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Jakub Langer
před 4 lety

A je to tady, po par dnech zruseno. Nebude ani Toscana ani Wiesn :-D

Dear Passenger, You have purchased a Eurowings-Ticket which is linked to the above mentioned booking code. We are sure you must have been surprised about your extremely low priced ticket. A technical error was the cause for this erroneously low fare. The error gave our proposal a different content to what was intended. For this reason we regret to inform you that we cannot accept your ticket for transportation according to the flight(s) booked. We hereby legally refute this contract. Of course, we will refund the ticket price to the payment method used for the booking. Please accept our apologises for any inconvenience this error may have caused. Yours sincerely,

Avatar uživatele Breathe
Breathe
před 4 lety

Rozhodně si nemyslím, že to byl "extremely low priced ticket" , na lowcost letech po Evropě celkem standardní cena. U jakýholiv soudu by s tím podle mě neobstáli. Na druhou stranu, kdo by se kvůli tomu soudil, že.

Jakub Langer
před 4 lety

Presne tak, low-cost Eurowings neni zadna Lufthansa, takze proc by to nemohla byt standardni cena?! Treba loni standardne nabizeli Viden - Rim za 15 eur nebo Kosice - Mnichov za 20 eur.

Uz i v roce 2017 jina nemecka CK ITS treba prodala Kretu za 15 eur (Viden - Chania, Heraklion - Viden) a po 10 mesicich od nakupu proleteno bez problemu.

Avatar uživatele
Dan
před 4 lety

Kluci, sorry jako, ale zrovna tohle je dalsi nic moc akce. Co jste z letenkovyho blogu udelali Orbion pro batuzkare, tak cim dal casteji chodim na konkurencni stranky... :(

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

to by mě zajímalo kam :) sledujeme vše a nikde se nic zajímavějšího nedává. Pokud tedy člověk nečte jen titulky.

Jakub Langer
před 4 lety

Pravda je to pryc. Na duben uz to nevyslo. Podarilo se to koupit jen konec zari se snad zakoncenim na Cannstatter Wasen ve Stuttgartu nebo na Wiesn v Mnichove.

Avatar uživatele eremi
eremi
před 4 lety

K tomu Miles and More, je to jen 3 000 status miles, ale 0 award miles, takže prakticky zcela nepoužitelné.

Avatar uživatele
Ababizej
před 4 lety

Už opraveno = kalendář stále ukazuje nízké ceny, ale jakmile dojde k rekapitulaci, naskáčou o řád vyšší :(

Další akce