Prázdninový výlet do Kyjeva a Černobylu. Letenky od 830 Kč

Zpáteční
Před 8 měs

Jak akci využít?

Vydejte se v čase o pár let zpět do dob sovětské éry. Udělejte si výlet do města, kde nebudete utiskováni davy dalších turistů, navštivte nablýskané pravoslavné chrámy, odpočiňte se na dněperských plážích jen pár minut metrem od centra, ochutnejte skvělé a levné ukrajinské speciality a pozorujte kontrasty mezi západním a východním světem. Leťte do Kyjeva!

Zpáteční letenky z polských Katovic jsou na celé léto dostupné v rozmezí od 830 do 870 Kč pro členy WDC (nečlenové zaplatí 1.330 Kč, při cestě ve dvou se tak členství vyplatí pořídit).

Spolu s letenkou si rovnou rezervujte i ubytování v Kyjevě, které rozhodně potěší vaší peněženku: za dvoulůžkový pokoj v menším hotelu zaplatíte od 400 Kč na noc (tedy dvě stovky za osobu)! Centrum Kyjeva je navíc plné hostelů, což v ruku v ruce s nízkými cenami čehokoliv dává ideální možnost vyrazit na s partou na jednu velkou ukrajinskou párty.

TIP: Chcete-li pojmout cestu ve větším stylu, neváhejte a ubytujte se v ikonickém Hotelu Ukrajina, který je symbolem celé země a najdete ho přímo na Majdanu. Za dvoulůžkový pokoj v tomto 4* hotelu se snídaní zaplatíte cca 1.400 Kč.

Výlet do Černobylu

Nenechte si ujít výlet k místu havárie jaderné elektrárny Černobyl a přilehlého města duchů Pripjati. Celodenní výlety do zakázané zóny nabízí větší množství oficiálních agentur, cena za výlet se pohybuje mezi 80 a 120 americkými dolary.

Agentury nabízející výlety do Černobylu:

Jak z/na letiště

Přečtěte si naše tipy, jak se dostat na letiště v Katovicích a jak z letiště Žuljany do centra Kyjeva.

Letenky

Běžná cena: 1 600 Kč
  • Katovice - Kyjev
Odkud Katovice Katovice
  • Zpáteční letenka
  • Na Červenec - srpen
  • 0 přestupů
  • 2 hodiny letu

Cena od 830 Kč 

Vyhledej letenky od 830 Kč

wizzair.com

Ukázka letenek z 02. 05. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 1 600 Kč. Ušetříš přibližně 48 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Nejlevnější cesty v průběhu letních prázdnin.

Přestup

Lety KatoviceKyjev Zhuliany jsou operovány bez mezipřistání.

Dopravce

Svezete se s růžovo-fialovými letadly Wizz Air.

Zavazadla

V ceně letenky jen malé příruční o rozměrech 42 x 32 x 25 cm.

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

kdyby se někdo chtěl přidat letím 11.-13.7 :-)

JJ tak nějak jsem to tušil. Od února na se nic moc neobjevilo a teď už mám itinerář napráskaný a budget nikde :)
Tak třeba v zimě a nebo příští rok.
Dík za tip

Ahoj,
Pamatuju si, že loni ty letenky padaly i pod 500. Myslíte že se něco takového objeví? Dlouhodobě tuto trasu sleduju a vypadá to, že jestli se neobjeví nějaká akce WDC -30% tak se asi nedočkám,což? Co jsem slyšel tak je linka celkem poctivě zásobena ukrajinskými pracovními silami v PL a CZ.

Ahoj,
je pravda, že dřív padaly ceny i níž, ale delší dobu jsem nic levnějšího neviděl. Možná někdy na prosinec/leden/únor, ale letos ani v tomto období pod 800 Kč jen těžko a když už, tak jen na jeden až dva termíny.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Azory a Madeira během jedné cesty z Norimberka se zastávkou v Portu
-39 %

Jedem!

3v1: Hopsání po jihovýchodní Asii s EVA Air
-24 %

Tam to bude krásný!

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Tam chceš!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Polsko Přílet na letiště Katovice

Fénix, který povstal z popela

Polská republika je stát ležící ve střední Evropě, jež hraničí s Německem na západě, s Českou a Slovenskou republikou na jihu, Běloruskem a Ukrajinou na východě a s Litvou a Ruskem na severu.

Žádná jiná země nemá takovou minulost jako Polsko, během druhé světové války prakticky zmizelo z mapy a třetina obyvatelstva byla vyhlazena. Dnes je země hrdým a nezávislým členem Evropské unie, kde z většiny míst stále dýchá historie a kde si můžete vychutnat dobroty polské kuchyně. Polská krajina je stejně rozlehlá a nevšední jako historie země, můžete obdivovat pohyblivé písečné duny, zasněžené vrcholky Tater, ponořit se do temnot skutečného pralesa nebo relaxovat u Mazurských jezer. 

Průvodce pro Polsko
Průvodce pro letiště Katovice

Zavřít
Ikona pinu
Ukrajina Přílet na letiště Kyjev Zhuliany

Ukrajina blízká a vzdálená

Ukrajina se nachází ve východní Evropě a co do rozlohy je po evropské části Ruska druhou největší zemí starého kontinentu. Na západě hraničí s Polskem, Slovenskem a Maďarskem, na jihu s Rumunskem a Moldávií, na severu s Běloruskem a na východě s Ruskem. Je to země divokého historického vývoje, který neustává ani v současnosti, a zároveň je i místem střetu různých kultur, z nichž mnohé jsou našincům blízké a mnohé naopak velmi vzdálené. To vše ve spojení s přírodní různorodostí, s otevřeností a vřelostí místních je důvodem, proč by mnohdy podceňovaná a přehlížená Ukrajina měla mít svou vlaječku na mapě každého pořádného cestovatele.

Průvodce pro Ukrajina
Průvodce pro letiště Kyjev Zhuliany