Předvánoční letenky z Prahy na Srí Lanku se stopem v Kyjevě. Letenky od 10 480 Kč

Zpáteční
Před 2 měs

Jak akci využít?

Akčních letenek na Srí Lanku je v poslední době jak šafránu, a tak v tomto světle potěší letenky společnosti Ukraine Int. Airlines z Prahy v listopadu a první polovině prosince za . Při cestě z Prahy na Srí Lanku nás čeká 20hodinový přestup v Kyjevě, který však budeme brát jako bonus. Ještě před odletem do tepla načerpáme trochu té předvánoční atmosféry ve městě plném památek a levného ubytování. Při balení tak nezapomeňte, že teplé oblečení bude potřeba ještě v Kyjevě :)

Po jedné noci už směle nabereme kurz Indický oceán, kde si užijeme odpočinku na početných plážích nebo důkladné poznávačky jednoho z nejrozmanitějších ostrovů v Asii.

Kdo plánuje Vánoce v exotice, i na něj UIA myslí, aktuálně nabízí letenky v termínu 18. - 31.12 za 576 USD / 12.490 Kč, přičemž nejlevnější další možnost pořídíte u Flydubai kolem 17 tisíc Kč.

Cestovatelé často rádi spojují dovolenou na Srí Lance s blízkým tropickým rájem na Maledivách, nejlevnější zpáteční přelet do Male pořídíte kolem 5.700 Kč, vyplatí se tak spíše stále platná akce SriLankan Airlines, při které od 14.385 Kč zkombinujete letenky na Srí Lanku a na maledivský ostrov Gan.

Letenky

Běžná cena: 13 100 Kč
 • Praha - Kolombo
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - prosinec
 • 1 přestup
 • 30 hodin letu

Cena od 10 480 Kč 

Vyhledej letenky od 10 480 Kč

flyuia.com

+4
 • Praha - Kolombo
 • Kolombo - Gan
 • Gan - Praha
Letenka 1
PRG - CMB
Letenka 2
CMB - GAN
Letenka 3
GAN - PRG
 • 3x letenka
 • Na Listopad - prosinec
 • 1 přestup
 • 17 hodin letu

Cena od 14 385 Kč 

Vyhledej letenky od 14 385 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 05. 10. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 13 100 Kč. Ušetříš přibližně 20 %.

Platnost

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Termíny

Mnoho termínů v listopadu a první polovině prosince.

Přestup

Při cestě tam celonoční přestup (zpět kratší dopolední) na letišti Kyjev Boryspil.

Dopravce

Na Cejlon vás přiblíží standardní evropská aerolinka Ukraine International Airlines.

Zavazadla

V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 20 kg + standardní příruční.

Průvodce

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele

Dobrý den, mě by zajímalo přesně to samé co Markétu výše. Také letíme v půlce prosince na Srí lanku a 20 hodin v Kyjevě bychom rádi využili k prohlídce města. Děkuji za. Tipy jak to provést. Petra

Odpovězeno.

Avatar uživatele Market

Zdravím, díky za akci. Letíme na konci listopadu přes Kyjov s přestávkou 20hodin přes noc. Vízum na Ukrajinu není, ale chci se zeptat jak funguje stopover a případně kam zajít a jestli si zajistit hotel ve městě nebo u letiště? Odlet do Colomba máme v dopoledních hodinách...

Ohledně stopover - zařizuje se dopředu, při check-in nebo až na letišti, kde přestupujeme? Zavazadla nám dají sebou nebo pocestují rovnou do cílové destinace? Díky moc za odpověď.

Zdravím Markéto, vše je v tomto případě ve vaší režii. Tedy po příletu si vyzvednete zavazadla a klasicky odjedete do centra města. Druhý den se znovu odbavíte, lístky tak dostanete pouze na plánovaný let (s největší pravděpodobností).

Hotel si musíte zajistit též sami, UIA jej zdarma nedávají.

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Azory a Madeira během jedné cesty z Norimberka se zastávkou v Portu
-39 %

Honem, dokud jsou místa!

3v1: Hopsání po jihovýchodní Asii s EVA Air
-24 %

Všude dobře, co doma!

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Hurá za zážitky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

Malá země v srdci Evropy sousedící s Německem, Polskem, Slovenskem a Rakouskem. Pro mnoho turistů je Česká republika ještě stále jedním z členů Sovětského svazu, popřípadě si ji často pletou s Čečenskem, nebo jsou překvapeni, že už se nejmenuje Československo. Vítejte v Čechách.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít
Ikona pinu
Srí Lanka Přílet na letiště Colombo Bandaranaike

Perla v Indickém oceánu

Srí Lanka (do roku 1972 Cejlon) je ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii. Od Indie je oddělen tzv. Adamovým mostem, řetězem korálových útesů v délce asi 20 kilometrů. Na východě se nachází Bengálský záliv, na jihu Indický oceán.

Srí Lanka má nádherné pláže, hory, čajové plantáže i historické památky. Během několika dnů z ní můžete uvidět to nejzajímavější a projet ostrov skrz naskrz. Pokud budete chtít, můžete se dostat na místa, kde je minimum turistů. Výhodou je také to, že ostrov se dá navštívit celoročně.

Průvodce pro Srí Lanka
Průvodce pro letiště Colombo Bandaranaike

Zavřít
Ikona pinu
Maledivy Přílet na letiště Gan

Ráj v Indickém oceánu

Maledivy (anglicky Maldives) se nachází v Indickém oceánu v oblasti rovníku asi 500 km jihozápadně od břehů Indie. Maledivy jsou zapsány v Guinessově knize rekordů jako nejplošší země světa (žádné místo neleží více než 2,5 m nad mořskou hladinou).

Maledivy tvoří tisíce malých ostrůvků, které jsou omývány křišťálově průzračnou vodou a písek na plážích je jemný a bílý tak jako nikde jinde na světě. To celé dokresluje azurově modré nebe bez jediného mráčku a vzrostlé kokosové palmy.

Průvodce pro Maledivy
Průvodce pro letiště Gan