Srí Lanka - rybáři

Předvánoční letenky z Prahy na Srí Lanku se stopem v Kyjevě. Letenky od 10 480 Kč

4 komentáře
2017-10-05T18:41:59+02:00

O akci

Akčních letenek na Srí Lanku je v poslední době jak šafránu, a tak v tomto světle potěší letenky společnosti Ukraine Int. Airlines z Prahy v listopadu a první polovině prosince za . Při cestě z Prahy na Srí Lanku nás čeká 20hodinový přestup v Kyjevě, který však budeme brát jako bonus. Ještě před odletem do tepla načerpáme trochu té předvánoční atmosféry ve městě plném památek a levného ubytování. Při balení tak nezapomeňte, že teplé oblečení bude potřeba ještě v Kyjevě :)

Po jedné noci už směle nabereme kurz Indický oceán, kde si užijeme odpočinku na početných plážích nebo důkladné poznávačky jednoho z nejrozmanitějších ostrovů v Asii. 

Kdo plánuje Vánoce v exotice, i na něj UIA myslí, aktuálně nabízí letenky v termínu 18. - 31.12 za 576 USD / 12.490 Kč, přičemž nejlevnější další možnost pořídíte u Flydubai kolem 17 tisíc Kč.

Cestovatelé často rádi spojují dovolenou na Srí Lance s blízkým tropickým rájem na Maledivách, nejlevnější zpáteční přelet do Male pořídíte kolem 5.700 Kč, vyplatí se tak spíše stále platná akce SriLankan Airlines, při které od 14.385 Kč zkombinujete letenky na Srí Lanku a na maledivský ostrov Gan.

  • Ušetříš až 20 % oproti obvyklé ceně 13 100 Kč
  • Hledej v období Mnoho termínů v listopadu a první polovině prosince.
  • Čeká tě přestup na letišti Při cestě tam celonoční přestup (zpět kratší dopolední) na letišti Kyjev.
  • Poletíš s aeroliniemi Na Cejlon vás přiblíží standardní evropská aerolinka Ukraine International Airlines.
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky je odbavené zavazadlo do 20 kg + standardní příruční.
PRG/Praha
CMB/Kolombo
Zpáteční letenky
30 hodin letu (1 přestup)
10 480 Kč
PRG/Praha
CMB/Kolombo CMB/Kolombo
GAN/Gan GAN/Gan
PRG/Praha
3x letenky
17 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Colombo, letiště Gan.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2017-10-05T14:01:51+02:00

4 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Petra
před 5 lety

Dobrý den, mě by zajímalo přesně to samé co Markétu výše. Také letíme v půlce prosince na Srí lanku a 20 hodin v Kyjevě bychom rádi využili k prohlídce města. Děkuji za. Tipy jak to provést. Petra

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Odpovězeno.

Avatar uživatele Market _1
Market _1
před 5 lety

Zdravím, díky za akci. Letíme na konci listopadu přes Kyjov s přestávkou 20hodin přes noc. Vízum na Ukrajinu není, ale chci se zeptat jak funguje stopover a případně kam zajít a jestli si zajistit hotel ve městě nebo u letiště? Odlet do Colomba máme v dopoledních hodinách...

Ohledně stopover - zařizuje se dopředu, při check-in nebo až na letišti, kde přestupujeme? Zavazadla nám dají sebou nebo pocestují rovnou do cílové destinace? Díky moc za odpověď.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 5 lety

Zdravím Markéto, vše je v tomto případě ve vaší režii. Tedy po příletu si vyzvednete zavazadla a klasicky odjedete do centra města. Druhý den se znovu odbavíte, lístky tak dostanete pouze na plánovaný let (s největší pravděpodobností).

Hotel si musíte zajistit též sami, UIA jej zdarma nedávají.

Další akce