Burj Khalifa v mlze

Přímé lety z Prahy do Dubaje během celého listopadu. Letenky od 4 304 Kč

15 komentářů
2018-10-03T19:21:49+02:00

O akci

Letecká společnost SmartWings postupně uvolňuje do prodeje zlevněné letenky na svých přímých spojích mezi Prahou a Dubají. Aktuálně jsou k mání zpáteční letenky s bezkonkurenční cenovkou 4.305 Kč prakticky na celý listopad, přičemž nejlevnější lety jsou v úterý a pátky, zpět pak především v úterý. 

Listopad už začíná být k návštěvě vhodným měsícem vzhledem k pomalu klesajícím teplotám do snesitelných výšin kolem 30 stupňů, které vybídnou ke koupání i výletům mimo město. Ostatně více si přečtete v našem průvodci po Dubaji i průvodci po Spojených Arabských Emirátech. Nespornou výhodou pro všechny shopaholiky je pak odbavené zavazadlo do 15 kg zahrnuté již v ceně letenky.

  • Ušetříš až 46 % oproti obvyklé ceně 8 000 Kč
  • Hledej v období Listopad 2018
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Prahy na letiště Dubaj.
  • Poletíš s aeroliniemi Up Airlines
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně odbavené zavazadlo do 15 kg + standardní příruční.
PRG/Praha
DXB/Dubaj
Zpáteční letenky
6 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Dubaj.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-10-03T18:05:55+02:00

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele paxie
paxie
před 5 lety

A dost, zakazuji si se na tyhle stránky dívat. Vracíme se z Dubaje 2 dny před odletem do Belgie. Kde mám tu dovolenou brát? :D díky za to, že tohle děláte!

Avatar uživatele
Sue Ellen Ewing
před 5 lety

Dubaj a SAE mají tolik jedinečných atrakcí, že koupání lze brát jen jako doplněk.

Pro koupáky bude všade jinde levněji a ještě v hezčích destinacích.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

Tak tak Naděždo :). Kde letí do Dubaje za koupáním, nemá dle mého názoru moc pod čepicí :)))

Avatar uživatele Vladimír Čoudil
Vladimír Čoudil
před 5 lety

Spíš kdo letí obecně do Dubaje, nemá moc pod čepicí

Avatar uživatele
cali
před 5 lety

Ale může mít v kešeni...:-)

Koupání ne, návštěva ze zvědavosti klidně ano...

Avatar uživatele
Sue Ellen Ewing
před 5 lety

Mě pobavily ty ručníky a lehátka jak se tady řeší níže.....SAE mě čekají za 2 měsíce (ale jen ze zvědavosti, ještě jsem tam nebyla a letenky byly skoro zadarmo a nechci se tady zaobírat přípravami na vánoce když jsem neznaboh).

Avatar uživatele
Marek
před 5 lety

Neboť v listopadu už začíná dražší sezona, můžu doporučit třeba levnější alternativu Hilton Dubai Creek. Sice není u moře, ale ve staré části, ale hotel nabízí zdarma shuttle na pláž sesterského hotelu Hilton Jumeirah Beach, kde můžete využívat celé jeho zázemí (bazén, restaurace, bary, pláž včetně lehátek a slunečníků, dostanete i ručníky).

Počítejte totiž, že když hotel není na vlastní (soukromé) pláži, tak je na výběr ze 2 možností - 1) pláž v Dubaj Marine (krásná - ale lehátka za ca 700 na den) nebo 2) veřejný plážový park (moc se mi nelíbí).

V případě, že by byla nějaká akce na některý z hotelů na JBR (Dubai Marina), tak tam jsou též super hotely - JA Ocean View, Sofitel Jumeirah Beach, Amwaj Rotana, Movenpick Jumeirah Beach. Myslím, že se zde ale do 20 tis nevejdete.

Pokud cestujete s dětmi, tak kdyby bylo na mě jel bych jedině do hotelu sítě Jumeirah. Sice jsou o něco dražší, ale jsou TOP. Například hotel Jumeirah Creekside (to je ten nejlevnější) není zas tak moc drahý. Navíc má neomezený vstup do vodního parku Wild Wadi a na soukromou pláž.

Avatar uživatele
Romana Huskice
před 5 lety

Byli jsme v Savoy Central hotel Apartments, není to sice u moře, ale zdarma jezdí na krásnou pláž La Mer autobusek, pak jsme byli i v Savoy Park a ten má na střeše (bazén je samozřejmostí) i vířivku, což bylo po celodenním chození naprosto boží a také jezdí zdarma autobusek na pláž - více si můžete přečíst v mých recenzích na bookingu u těchto hotelů. Mno a při prokliknutí přes následující odkaz budete mít navíc slevu 10% : https://www.booking.com/s/32_8/rpator90 ;-)

Nedaleko je pak nákupní centrum Bur Juman, kde je Carrefour a také jídelní zóna, kde byla například "Britská" restaurace s Fish and Chips a MEGA porce stála 20 AED (cca 120 Kč).

Pokud jedete na déle, není od věci rozdělit si pobyt a jet na několik dní i do Abu Dhabi, tam jsme bydleli v hotelu: Eclipse Boutique Suites což bylo také u obchodního centra, přes cestu k moři, jen bazén byl v partnerském hotelu Tryp.

Avatar uživatele mispi
mispi
před 5 lety

napríklad v Marine

https://book.revato.com/Grid?Pro...%BEkami%20(v%C3%BDh%C4%BEad%20na%20more)%20-%20Wifi%20zahrnut%C3%A9%20v%20cene,%20S%C3%BAkromn%C3%A9%20parkovanie%20(na%20mieste)%20zahrnut%C3%A9%20v%20cene&source=HCM&label=1016742871&affiliateid=300&sd=0&brandid=

to je špička,

alebo lacnejšie v Marine

https://www.hotelscombined.sk/Ho...arget=true

Avatar uživatele
sisi11
před 5 lety

dobry den, doporučíte nejaky fajn hotel 4* idealne se snidani, kdy cena pro 2+2 za 5 dnu nebude přes 20tis.? idealne blizko more, z vlastní zkusenosti.. dekuji moc

Avatar uživatele
Liborek
před 5 lety

Roda Amwaj Suites Jumeirah Beach Residence nebo Hilton Dubai The Walk . Většina hotelů ale nabízí na nějakou pláž shuttle zdarma, takže blízkost moře nemusí být až tak zásadní kritérium volby.

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

Liborku, máš pravdu, že ten Roda se pohybuje kolem 20 tis, ale ten Hilton kolem 30 tis, tak nevím, kde jsi na tu cenu pod 20 přišel :) Sisi11 píše pro 2 dospělé a 2 děti :).

Avatar uživatele
Liborek
před 5 lety

Normálně mi to vyhodil booking - https://screenshots.firefox.com/...ooking.com

Avatar uživatele
Liborek
před 5 lety

Hilton byl ráno za 800 EUR s poznámkou "Only 1 room left", takže je dost možné, že už left není :-)

Avatar uživatele niemandos_1
niemandos_1
před 5 lety

Tak ten Roda Jo. To mě taky hodilo 19570 Kč, ale ten Hilton Dubai The Wolk jsem zkoušel 2 termíny a hodilo to 33 a 30 tis

Další akce