Jak akci využít?

Letecká společnost SmartWings postupně uvolňuje do prodeje zlevněné letenky na svých přímých spojích mezi Prahou a Dubají. Aktuálně jsou k mání zpáteční letenky s bezkonkurenční cenovkou 4.305 Kč prakticky na celý listopad, přičemž nejlevnější lety jsou v úterý a pátky, zpět pak především v úterý. 

Listopad už začíná být k návštěvě vhodným měsícem vzhledem k pomalu klesajícím teplotám do snesitelných výšin kolem 30 stupňů, které vybídnou ke koupání i výletům mimo město. Ostatně více si přečtete v našem průvodci po Dubaji i průvodci po Spojených Arabských Emirátech. Nespornou výhodou pro všechny shopaholiky je pak odbavené zavazadlo do 15 kg zahrnuté již v ceně letenky.

Sdílej akci s přáteli

Akční letenky

Praha
Česká republika
Dubaj
Spojené arabské emiráty

od 4 304 Kč

Vyhledej letenky
Zpáteční přímý let 6 hod letu Rezervace na cestujlevne.com

  Ukázka letenek z 03. 10. 2018.

Co se ještě hodí vědět

Jak je akce výhodná?

Běžná cena je 8 000 Kč . Ušetříš přibližně 46 %.

Do kdy akce platí?

Platí do vyprodání nejlevnějších míst.

Na jaké termíny jsou letenky?

Listopad 2018

Jsou během letu přestupy?

Přímé lety z Prahy na letiště Dubaj.

S kým poletím?

Up Airlines

Jaké jsou limity pro zavazadla?

V ceně odbavené zavazadlo do 15 kg + standardní příruční.

Kudy, kam a co tam?

Připrav se na cestu. Proklikej mapu a zjsiti jak z letiště nebo co podniknout v destinaci

15 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele paxie
paxie

A dost, zakazuji si se na tyhle stránky dívat. Vracíme se z Dubaje 2 dny před odletem do Belgie. Kde mám tu dovolenou brát? :D díky za to, že tohle děláte!

Odpovědět
před 10 měs

Dubaj a SAE mají tolik jedinečných atrakcí, že koupání lze brát jen jako doplněk.

Pro koupáky bude všade jinde levněji a ještě v hezčích destinacích.

před 10 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos
 • Právě online
 • Přidal se před rokem
 • Napsal 427 komentářů
 • Poslat zprávu

Tak tak Naděždo :). Kde letí do Dubaje za koupáním, nemá dle mého názoru moc pod čepicí :)))

před 10 měs
Avatar uživatele Vladimír Čoudil
Vladimír Čoudil

Spíš kdo letí obecně do Dubaje, nemá moc pod čepicí

před 10 měs
cali
 • Právě online
 • Přidal se před 7 lety
 • Napsal 798 komentářů
 • Poslat zprávu

Ale může mít v kešeni...:-)

Koupání ne, návštěva ze zvědavosti klidně ano...

před 10 měs
Надежда Константиновна Крупская
 • Přidal se před 3 lety
 • Napsal 125 komentářů
 • Poslat zprávu
 • (upraveno 2018-10-04T12:09:08+02:00)

Mě pobavily ty ručníky a lehátka jak se tady řeší níže.....SAE mě čekají za 2 měsíce (ale jen ze zvědavosti, ještě jsem tam nebyla a letenky byly skoro zadarmo a nechci se tady zaobírat přípravami na vánoce když jsem neznaboh).

Přidat odpověď
před 10 měs

Neboť v listopadu už začíná dražší sezona, můžu doporučit třeba levnější alternativu Hilton Dubai Creek. Sice není u moře, ale ve staré části, ale hotel nabízí zdarma shuttle na pláž sesterského hotelu Hilton Jumeirah Beach, kde můžete využívat celé jeho zázemí (bazén, restaurace, bary, pláž včetně lehátek a slunečníků, dostanete i ručníky).

Počítejte totiž, že když hotel není na vlastní (soukromé) pláži, tak je na výběr ze 2 možností - 1) pláž v Dubaj Marine (krásná - ale lehátka za ca 700 na den) nebo 2) veřejný plážový park (moc se mi nelíbí).

V případě, že by byla nějaká akce na některý z hotelů na JBR (Dubai Marina), tak tam jsou též super hotely - JA Ocean View, Sofitel Jumeirah Beach, Amwaj Rotana, Movenpick Jumeirah Beach. Myslím, že se zde ale do 20 tis nevejdete.

Pokud cestujete s dětmi, tak kdyby bylo na mě jel bych jedině do hotelu sítě Jumeirah. Sice jsou o něco dražší, ale jsou TOP. Například hotel Jumeirah Creekside (to je ten nejlevnější) není zas tak moc drahý. Navíc má neomezený vstup do vodního parku Wild Wadi a na soukromou pláž.

Odpovědět
před 10 měs
Romana Huskice

Byli jsme v Savoy Central hotel Apartments, není to sice u moře, ale zdarma jezdí na krásnou pláž La Mer autobusek, pak jsme byli i v Savoy Park a ten má na střeše (bazén je samozřejmostí) i vířivku, což bylo po celodenním chození naprosto boží a také jezdí zdarma autobusek na pláž - více si můžete přečíst v mých recenzích na bookingu u těchto hotelů. Mno a při prokliknutí přes následující odkaz budete mít navíc slevu 10% : https://www.booking.com/s/32_8/rpator90 ;-)

Nedaleko je pak nákupní centrum Bur Juman, kde je Carrefour a také jídelní zóna, kde byla například "Britská" restaurace s Fish and Chips a MEGA porce stála 20 AED (cca 120 Kč).

Pokud jedete na déle, není od věci rozdělit si pobyt a jet na několik dní i do Abu Dhabi, tam jsme bydleli v hotelu: Eclipse Boutique Suites což bylo také u obchodního centra, přes cestu k moři, jen bazén byl v partnerském hotelu Tryp.

Odpovědět
před 10 měs
Avatar uživatele mispi
mispi

napríklad v Marine

https://book.revato.com/Grid?Pro...%BEkami%20(v%C3%BDh%C4%BEad%20na%20more)%20-%20Wifi%20zahrnut%C3%A9%20v%20cene,%20S%C3%BAkromn%C3%A9%20parkovanie%20(na%20mieste)%20zahrnut%C3%A9%20v%20cene&source=HCM&label=1016742871&affiliateid=300&sd=0&brandid=

to je špička,

alebo lacnejšie v Marine

https://www.hotelscombined.sk/Ho...arget=true

Odpovědět
před 10 měs

dobry den, doporučíte nejaky fajn hotel 4* idealne se snidani, kdy cena pro 2+2 za 5 dnu nebude přes 20tis.? idealne blizko more, z vlastní zkusenosti.. dekuji moc

před 10 měs
Liborek

Roda Amwaj Suites Jumeirah Beach Residence nebo Hilton Dubai The Walk . Většina hotelů ale nabízí na nějakou pláž shuttle zdarma, takže blízkost moře nemusí být až tak zásadní kritérium volby.

před 10 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos
 • Právě online
 • Přidal se před rokem
 • Napsal 427 komentářů
 • Poslat zprávu

Liborku, máš pravdu, že ten Roda se pohybuje kolem 20 tis, ale ten Hilton kolem 30 tis, tak nevím, kde jsi na tu cenu pod 20 přišel :) Sisi11 píše pro 2 dospělé a 2 děti :).

před 10 měs
Liborek

Normálně mi to vyhodil booking - https://screenshots.firefox.com/...ooking.com

před 10 měs
Liborek

Hilton byl ráno za 800 EUR s poznámkou "Only 1 room left", takže je dost možné, že už left není :-)

před 10 měs
Avatar uživatele niemandos
niemandos
 • Právě online
 • Přidal se před rokem
 • Napsal 427 komentářů
 • Poslat zprávu

Tak ten Roda Jo. To mě taky hodilo 19570 Kč, ale ten Hilton Dubai The Wolk jsem zkoušel 2 termíny a hodilo to 33 a 30 tis

Přidat odpověď
před 10 měs
Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

ušetříš až 56%
Jedem!
ušetříš až 28%
To budou fotky!
ušetříš až 30%
Honem, dokud jsou místa!
Tam to bude krásný!
4381 starších akcí
Zavřít boční panel
Česká republika Přílet na letiště Václava Havla Praha

V současné době je letiště spojeno s centrem města pouze autobusovou dopravou. Pro cestu do centra vždy musíte využít kombinaci autobusu a metra.

Nejrychleji se do centra dostanete linkami 100 a 119:

 • 100: každých 15 až 30 minut jezdí ke stanici metra B (žlutá linka) Zličín, celková cesta do centra zabere asi 45 minut,
 • 119: jednou za 3 až 10 minut jezdí ke stanici metra A (zelená linka) Nádraží Veleslavín, celková cesta do centra zabere asi 35–40 minut,
 • alternativně využijete autobus číslo 191, který jezdí přes sídliště Na Dědině, Petřiny (metro A), Strahov na Anděl (metro B). Autobus jezdí každých 15 až 30 minut a celková doba jízdy na Anděl trvá 50 až 60 minut.
 • V noci (0:00 až 4:30) jezdí na letiště autobusové linky 910 (2x za hodinu viz jízdní řád, z/do centra – Újezd, Karlovo nám., I. P. Pavlova) a 907 (1x za hodinu viz jízdní řád, I. P. Pavlova, Hlavní nádr., Náměstí republiky, Hradčanská)

Všechny výše uvedené linky jezdí zhruba od 4:30 do 0:00 a platí stejný tarif (32 Kč) na 90 minut (pro všechny typy dopravy v Praze) nebo 110 Kč na 24 hodin. Jízdenku si kupte v automatu na zastávce nebo v prodejním stánku v příletových halách, u řidiče je vždy dražší. V automatech je nově možné platit i kreditní kartou.

Přímo na Hlavní nádraží pak jezdí speciální autobusová linka:

 • AE: od 5:30 do 21:00 jezdí každých 15 až 30 minut. Na lince neplatí tarif pražské MHD, ale tarif Českých drah a je tak možné si na e-shopu ČD koupit jízdenku přímo na letiště.

Aktuální informace o pražské hromadné dopravě naleznete na stránkách dpp.cz

Jízdenky přímo na letiště nabízí na svých dálkových linkách i RegioJet.

Průvodce pro Česká republika
Průvodce pro letiště Václava Havla Praha

Zavřít boční panel
Spojené arabské emiráty Přílet na letiště Dubaj

Dopravní spojení z dubajského letiště zajišťuje metro, autobusy a taxislužby.

Při využití městské hromadné dopravy budete potřebovat kartu Nol, kterou se platí jízdné. Prodává se ve 4 variantách – červená, stříbrná, zlatá a modrá. Využijete buďto jednorázovou červenou za 2 AED, nebo přednabitou stříbrnou za 6 AED (prodejní cena je 25 AED, v rámci níž je již 19 AED kreditu na cestování). Ceny se pak liší v závislosti na trase a typu karty následovně:

 • 1 zóna: červená 4 AED, stříbrná 3 AED
 • 2 zóny: červená 6 AED, stříbrná 5 AED
 • 3 a více zón: červená 8,5 AED, stříbrná 7,5 AED

Při cestě z letiště vám vystačí cesta pro jednu, maximálně dvě zóny. Více o veřejné dopravě hledejte na webu rta.ae, mapu zón v Dubaji najdete na tomto odkazu a plánovač tras na webu wojhati.rta.ae

Metro červené linky zajíždí pouze k terminálům 1 a 3. V provozu je denně od 5:50 do 0:00 s výjimkou pátku, kdy je v SAE víkend a jezdí se od 10 hodin. Cesta do centra a čtvrti hotelů Deira trvá 8 minut, k nákupnímu centru Dubai Mall a současně věži Burdž Chalífa 25 minut. Je však nutné počítat s dalšími 15 minutami chůze z metra k východu.

Autobusy odjíždí každou chvíli, proto nebudete čekat více jak 10 minut. Více informací k mapám linek najdete na odkazu stránky Dubai buses

Taxi jezdí po celé Dubaji striktně na taxametr. Při cestě z letiště je nástupní sazba 25 dirhamů a následně za každý ujetý kilometr 1,96 dirhamu. Do centra (k Dubai Mall) tedy zaplatíte kolem 70 AED.

Na letiště Dubai World Central

K přesunu z letiště Dubai International na Dubai World Central využijete linky metra na stanici Battuta Metro Station, kde přestoupíte na letištní autobus F55, který odjíždí každou celou hodinu. Doba cesty trvá 1,5–2,5 hodiny. Projedete 3 zóny městské hromadné dopravy.

[iframe https://www.google.com/maps/d/u/0/embed?mid=1GR2sBncbYbQLAgrRYWuthN8WaD4]

* použité barvy linek jsou pouze ilustrační a neodpovídají oficiálnímu označení dopravního podniku

Průvodce pro Spojené arabské emiráty
Průvodce pro letiště Dubaj