Funchal

Rychlé spojení z Prahy na zimní Madeiru. Letenky od 4 140 Kč

10 komentářů
2018-04-27T17:07:00+02:00

O akci

Pokud plánujete rádi dopředu a příliš neholdujete zimnímu počasí ve středoevropských končinách, nemusíte jezdit na daleké cesty za hranice kontinentu. Vyrazte na ostrov věčného jara, portugalskou Madeiru, která potěší celoročně přívětivými teplotami ideálními pro pořádání pěších výletů. Ostatně na Madeiru se jezdí především kvůli úchvatné krajině, moře je studené i v létě.

Rychlé spojení s jedním krátkým přestupem umožní nová linky Lufthansy. Cestu z Prahy přes Frankfurt zvládnete za 6,5 hodiny, což je aktuálně zdaleka nejlepší varianta s poměrem ceny a výkonu. Běžné letenky s TAPem přes Lisabon startují na 6 tisíc korunách, naopak levnější kombinace s low-cost aerolinkami zase obvykle neumožní cestu bez nocování v místech přestupů, navíc často začínají na letištích mimo ČR.

Suma sumárum, preferujete-li pohodlná spojení za dobrou cenu, pak je nabídka určená právě vám. Vzhledem k tomu, že místa již nyní ubývají, lze předpokládat, že nižší ceny se v průběhu roku již neobjeví...

Dostupné termíny:

  • 8. - 15.12.
  • 15. - 22.12.
  • 19. - 26.1.
  • 26.1. - 2.2.
  • Ušetříš až 31 % oproti obvyklé ceně 6 000 Kč
  • Hledej v období Prosinec a leden
  • Čeká tě přestup na letišti 1 krátký, avšak dostatečný přestup na letišti Frankfurt.
  • Poletíš s aeroliniemi Lufthansa
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně jen příruční zavazadlo 55 x 40 x 23 cm do 8 kg. Odbavené zavazadlo do 23 kg stojí 15 € jedním směrem.
PRG/Praha
FNC/Madeira
Zpáteční letenky
7 hodin letu (1 přestup)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Funchal.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-04-27T12:43:31+02:00

10 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Jana Votava
před 6 lety

Zdravím, koukám na letenky na 8.12. - 15.12. a vidím už jen za cca 6500,-. Nejsem si jistá, zda správně hledám, ale asi ano... :( Díky.

Avatar uživatele
rachel
před 6 lety

super..konecne mozeme z Madeiry vyrazit do Europy na vylet!my tu uz zijeme skoro 4 roky a odtialto sa dostat je dost draho..hlavne neodporucam sem letiet v obdobi februar az marec,fuka a vela lietadiel nepristane/neodleti..

Avatar uživatele
Petr
před 6 lety

Koupeno na poslední termín, díky.

Avatar uživatele
Lenka
před 6 lety

Koupeno na 8-15.12. Poletím s mamkou, kdyby se chtěl někdo přidal na společné cestování :)

Avatar uživatele
Pavel
před 6 lety

Jdeme do toho s manželkou ve stejný termín. Přemýšlíme, jaký typ letenky si koupit. Zda nám to 8 kg zavazadlo na týden bude stačit :)

Avatar uživatele
Lenka
před 6 lety

Taky jsem nad tím dumala dlouho. Pro mamky komfort jsem vzala jednu letenku v tarifu Klasik a pro sebe Light. Ale cena za zavazadlo mě drala nervy - 760 Kč/ jeden směr.

Avatar uživatele
Jana Votava
před 6 lety

Dobrý den Leni, rády bychom se k vám s mamkou přidali. 😉 Nejde mi vás kontaktovat do soukromé zprávy. Napište mi prosím mail voriskova100@gmail.com nebo na FB janca.voriskova. 😉

bugr
před 6 lety

Já asi koupím to 8-15/12. V prosinci jsem tam ještě nebyl, ideál je teda září ale to jsou trochu jiné ceny :)

A vemu to s kufrem, za 5100 je to luxusní cena, navíc 4x kafe :)

Avatar uživatele
Tomáš Zelenka
před 6 lety

Tak to jedem asi znovu :-) Ráj pro turistiku. Byli jsme na začátku dubna a počasí vyšlo parádně. Hodně nám pomohl cestopis na horama.cz, kde najdete skoro všechno, netřeba kupovat klasický cestopis.

http://horama.cz/horama-pesky/madeira/

Avatar uživatele
Martin_S
před 6 lety

Hlavně na Madeiře se hodně věcí rychle mění a papírový průvodce zastarává rychleji :-) Jinak potvrzuji, čtení cestopisu na horama.cz před cestou stojí za to. Přihodím ještě svoje zápisky a tipy - http://www.cestanahoru.cz/madeira/

Další akce