Gdaňsk

4v1: Skákačka severní Evropou z Prahy. Letenky od 1 650 Kč

12 komentářů
2019-12-09T13:14:38+01:00

O akci

Jsou–li na vás také 3 dny v jedné evropské destinaci příliš, pak s plnou náručí vezmete za vděk tuto skládačku, kdy během prodlouženého víkendu (od středy do neděle) postupně navštívíte 4 severská města a za 5 letenek a jednu jízdenku zaplatíte 1 650 Kč.

Využijete levných jednosměrných letenek společností Ryanair a Wizzair. V ceně budete mít malé příruční zavazadlo a pokud byste potřebovali větší, cena se minimálně zdvojnásobí.

Termíny za uvedenou cenu jsou vždy od středy do neděle v těchto datech:

  • 22. až 26. leden
  • 29. leden až 2. únor
  • 5. až 9. únor

Celý itinerář jsme seskládali tak, aby dával koncepčně smysl a na ubytování v severských destinacích jste nenechali jmění.

A jak se tedy letí?

Ve středu z Prahy do Göteborgu v 8:10–9:50, kde budete mít celý den a večer budete pokračovat do Gdaňsku 21:15–22:25. V Gdaňsku si rezervujte 2 noci v levném hotelu (od 500 Kč / pokoj) a v pátek pokračujte do finského Turku ranním letem 7:00–9:30, kde se nevyhnete 1 dražší noci (okolo 2 000 Kč / pokoj). V sobotu dopoledne přeletíte do litevského Kaunasu 9:40–10:55. Rezervujte si 1 noc v Kaunasu (od 500 Kč / pokoj) a v neděli odpoledne pokračujte do Norimberku 13:40–14:45, odkud tentýž den pojedete autobusem zpět do Prahy, který vyráží ideálně v 16:50–20:45 na Regiojet za 379 Kč nebo pokud chcete navštívit i historickou část města, v 20:45–00:00 na Flixbus za 759 Kč.

Doprava z letišť a ceny potřebných jízdenek:

Celkově se za letenky, jízdenky a hotely můžete pohybovat okolo 4 000 Kč.

  • Hledej v období Leden a únor 2020
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair a Wizz Air
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Malé příruční zavazadlo 40 x 30 x 20 cm

Kde koupit

PRG/Praha
GOT/Göteborg
Jednosměrná letenky
2 hodin letu (přímý let)
GOT/Göteborg
GDN/Gdaňsk
Jednosměrná letenky
1 hodin letu (přímý let)
GDN/Gdaňsk
TKU/Turku
Jednosměrná letenky
1 hodin letu (přímý let)
TKU/Turku
KUN/Kaunas
Jednosměrná letenky
1 hodin letu (přímý let)
KUN/Kaunas
NUE/Norimberk
Jednosměrná letenky
2 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Praha, letiště Göteborg, letiště Gdaňsk, letiště Turku, letiště Kaunas, letiště Norimberk.

Avatar uživatele
David Eiselt
naposledy aktualizováno 2019-12-05T16:25:34+01:00

12 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele sali
sali
před 4 lety

Podařilo se někomu koupit?

Avatar uživatele Breathe
Breathe
před 4 lety

Poslední dobou je to s akcema na letenky fakt bída, globálně. Cestujlevne s tím nic dělat nemůže, to musí být každýmu jasný.

Avatar uživatele
Libor
před 4 lety

Děkuju všem co se věnují těmto stránkám. Za mě - těším se na každou akci, která mi přijde notifikací do mobilu a i když zdaleka nemohu letět všude , tak už mockrát jsem tipy od Vás využil a děkuji za to ! :-) Škarohlídů si nevšímejte a díky za Vaši dobrou práci :-)

Jakub Langer
před 4 lety

Skládačka skvělá, je to fakt láce, v temném období roku 🌒. Alespoň centra měst budou krásně nasvětlená, i když polární záři odtamtud zahlédnout ještě nepůjde.

Avatar uživatele Ahmad Masúd
Ahmad Masúd
před 4 lety

Jo, doba se mění... ale oceňuji upřímnost! ;-)

Avatar uživatele gg.bn
gg.bn
před 4 lety

Hm 5x cesta na letiste,čekání na let,pak samotný let,cesta z letiště a cesta na ubytování v pěti dnech. To toho člověk z tech měst opravdu spoustu uvidí,ale pro nekoho na fotku na insta, že tam byl asi super.

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Ony ty cesty z letiště nejsou tak strašidelné :) Většinou trvají do 20 minut jízdy. Pravdou je, že otravné bude čekání na odlet, ale s online palubní vstupenkou a příručákem tu můžeš být 1 hodinu předem, není potřeba víc...

Z měst uvidíš vše, jsou to malá centra a nikde není důvod setrvávat déle. Všude máš 1 celý den, což je opravdu dostačující. Není to Paříž nebo Londýn.

Je to jiné cestování než na 3 dny do jednoho města, však to v úvodu hned zmiňuji. A věř tomu, někdo takto cestuje i bez toho, aniž by se musel chlubit na sociálních sítích. Prostě mu den na malé město stačí. Tobě to nesedne, takže vyčkej na nějakou lepší akci ;)

Avatar uživatele srato
srato
před 4 lety

Tak tohle je paráda.

Avatar uživatele
Petr
před 4 lety

To je parádní skákačka, to se mi líbí:-)) Jen ten Flixbus určitě nee. Jsou schopni zkazit celý zážitek, tak jako mě nedávno.

Avatar uživatele floodland
floodland
před 4 lety

Tohle už je čirý zoufalství...

Avatar uživatele
David Eiselt
před 4 lety

Mimořádně musím souhlasit :) Normální akce vymizely a psát kravinu typu jednotermínové Bergamo za 500,- nás taky nebaví a postrádá přidanou hodnotu... Tady je alespoň menší invence, ale i přesto je to akce z čirého zoufalství ;)

Avatar uživatele lukas zmrzlik
lukas zmrzlik
před 4 lety

Nevim, proc je nekdo tak negativni. Nekomu akce vyhovuje, nekomu ne. Kazdpadne diky lidem kolem webu, ze neco takoveho delaji a davaji lidem moznost usetrit. Jasne, kazdej si muze hledat slevy sam indvidualne, jak mu vyhovuje ale ja osobne jsem s vami spokojeny. :D

Další akce