Fuerteventura pláž

TOP ceny z Berlína na červnové Kanárské ostrovy. Letenky od 680 Kč

5 komentářů
2018-05-18T20:35:07+02:00

O akci

Že jsou ceny letenek na Kanárské ostrovy dlouhodobě nejvýhodnější z Německa jsme si už zvykli, ale aby se prodávaly zpáteční letenky pod 700 Kč, to tu opravdu dlouho nebylo! A co víc, dostupné jsou na všechny lety v prvních třech červnových týdnech! Rezervaci letenek neodkládejte, je pravděpodobné, že nejlevnější místa budou rozebrána velmi rychle. 

Nejlevnější letenky seženeme na ostrovy Lanzaorte a Fuerteventura, potěšující skutečností bude i poměrně levné ubytování startující i na méně než 1.000 Kč za noc ve dvoulůžkovém pokoji jednoduššího apartmánu. Podobně jsou na tom i levné autopůjčovny, které poskytnou mnohem větší svobodu při objevování ostrova...Třešničkou na dortu jsou pak skvělé odletové i příletové časy z berlínského letiště Schönefeld, které poskytnou dost prostoru pro naplánování nejlevnější cesty, především v případě Lanzarote.

SXF/Berlín
ACE/Lanzarote
Zpáteční letenky
4 hodin letu (1 přestup)
SXF/Berlín
FUE/Fuerteventura
Zpáteční letenky
4 hodin letu (přímý let)
  • Ušetříš až 81 % oproti obvyklé ceně 3 500 Kč
  • Hledej v období První polovina června
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z letiště Berlín Schonefeld na Fuerteventura nebo Lanzarote.
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně letenky 2 příruční zavazadla: 55x40x20 cm a 35x20x20 cm, větší z nich bude u gatu zdarma posláno do podpalubí.

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Berlín Schonefeld, letiště Lanzarote, letiště Fuerteventura.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-05-18T19:22:27+02:00

5 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce