Ejlat

V zimě za teplem do jižního Izraele z Vídně i Bratislavy. Letenky od 25 €

0 komentářů
2019-11-11T11:58:54+01:00

O akci

První útok zimy na střed Evropy už je za dveřmi a je tedy na čase rozmýšlet, kam chladnému počasí uniknout. Pokud letošní zimní sezonu hledáte destinaci ideální na kratší výlety, pak by vaší pozornosti neměl uniknou samotný jih státu Izrael, konkrétně okolí rudomořského letoviska Ejlat. Průměrné lednové teploty kolem 21 °C sice ke koupání v moři vybídnou jen otužilejší jedince, odpočinek a polehávání na pláži za neustálého slunečního svitu už ale bude příjemné pro většinu z vás. 

Okolí Ejlatu navíc nabídne i další přírodní krásy v čele s Mrtvým mořem, Negevskou pouští nebo přírodní rezervací Eilat Mountain. 

Nejlevnější letenky jsou nyní k dispozici pro moravskou a slovenskou část čtenářů. Wizz Air z Vídně nabízí zpáteční lety od úterý do soboty za 25 EUR (pro členy WDC jen za 20 EUR), zatímco Ryanair z Bratislavy startuje na 31 EUR na termíny od čtvrtka do neděle, vždy během ledna.

Při cestách po jižním Izraeli si ideálně půjčte auto, ceny na tři dny začínají na 2 000 Kč. Ubytování v Ejlatu vybírejte ideálně co nejdříve, s přibližujícím se datem odletu ceny rychle stoupají. Aktuálně pořídíte bydlení v klasickém hotelu za cca 1 100 Kč za noc pro dva.

  • Ušetříš až 50 % oproti obvyklé ceně 50 €
  • Hledej v období Leden
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Bratislava i Vídeň na letiště Ejlat Ramon
  • Poletíš s aeroliniemi Z Vídně s Wizz Air, z Bratislavy s Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je Detailní rozměry zjistíte kliknutím na název aerolinky o řádek výše
VIE/Vídeň
ETM/Ejlat
Zpáteční letenky
3.5 hodin letu (přímý let)
BTS/Bratislava
ETM/Ejlat
Zpáteční letenky
3.5 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Vídeň, letiště Ejlat Ramon, letiště Bratislava.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2019-11-11T10:33:38+01:00

0 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Další akce