Zimní Bergamo

Z Brna a Ostravy do italského Bergama i dál. Letenky od 388 Kč

2 komentáře
2018-12-13T08:27:26+01:00

O akci

Snížení cen na trasách z obou hlavních moravských metropolí do Bergama láká nejen k výletu do Itálie, ale klidně i dál po Evropě. Nejlevnější letenky za 388 Kč seženeme z Brna na termíny středa-neděle nebo neděle-středa, o něco výhodněji se pak jeví lety z Ostravy od čtvrtka do neděle za 430 Kč. Pro nadšené rychlocestovatele se také nabízí kombinace Brno – Bergamo – Ostrava s jediným přespáním (středa-čtvrtek).

Pro koho by pobyt v Bergamu, resp. blízkém Milánu byl příliš dlouhý, nechť si pohraje s rezervačním systémem Ryanairu a vybere pokračování zimního výletu. Z Bergama se létá prakticky do celé Evropy: tak například zpáteční letenky z Bergama do Barcelony, Zaragozy či na Maltu pořídíte za 30 €, destinací je ale na výběr samozřejmě mnohem více.

Pro pobyt v samotném Bergamu si vyhraďte maximálně jeden den, pak se vypravte poznávat skryté krásy Milána, o kterých se dozvíte v našem průvodci, nebo zamiřte do kteréhokoliv jiného města na severu Itálie. Doprava po železnici i Flixbusem je frekventovaná a relativně levná. Na ubytování v Itálii si vyhraďte částku kolem 1.500 Kč na noc pro dva.

  • Ušetříš až 61 % oproti obvyklé ceně 1 000 Kč
  • Hledej v období Nejlevněji v lednu, únor pak o pár desítek korun dražší.
  • Čeká tě přestup na letišti Přímé lety z Ostravy i Brna na letiště Milán Bergamo.
  • Poletíš s aeroliniemi Ryanair
  • Čeká tě přímý let
  • V ceně je V ceně malé příruční zavazadlo velikosti 40 x 25 x 20 cm. Klasický větší příručák + menší zavazadlo za 6 € jedním směrem.
BRQ/Brno
BGY/Bergamo
Zpáteční letenky
1 hodin letu (přímý let)
OSR/Ostrava
BGY/Bergamo
Zpáteční letenky
1.5 hodin letu (přímý let)

Nevíš, jak se dostaneš z letiště do centra? Přečti si naše průvodce: letiště Brno, letiště Milán Bergamo, letiště Ostrava.

Kryštof Hájek
naposledy aktualizováno 2018-12-13T02:28:34+01:00

2 komentáře

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

Avatar uživatele
Jaroslav Denk
před 4 lety

Dobry den ,prosim jak je to ,kdyz by jsme chteli mit s sebou lyze z Brna do Bergama?Dekuji za info,s pozdravem Denk Jaroslav

Kryštof Hájek
před 4 lety

Dobrý den, za jeden pár lyží se připlácí 45 EUR jednosměrně.

Další akce