Z Mnichova do ráje: letenky na Filipíny přes Peking. Letenky od 11 832 Kč

Zpáteční
Před 2 měs

Jak akci využít?

Rádi byste vyrazili do teplých krajin ještě před koncem roku? Vyhovují vám země, kde neutratíte za pobyt majlant, užijete si tyrkysového moře, úchvatného podvodního světa a tisíce rozmanitých ostrovů a ostrůvků? Pak jsou právě Filipíny pravou volbou. Vzhledem k nedostatku levných letenek z Prahy si musíme kousek popojet, a sice do německého Mnichova. Vzhledem k výhodným časům (odlet v poledne, přílet v brzkých ranních hodinách) se však na letiště dopravíme bez nejmenších problémů, a to jak veřejnou dopravou, tak autem.

Obdobná cenovka na vás čeká při rezervaci z Mnichova i do indonéské Jakarty. Podobně drahé jsou také letenky do ostatních destinací v JV Asii (Kuala Lumpur, Bangkok, aj.), u nich se jedná ale spíše o běžnou cenu, na kterou lze občas narazit i z Vídně či Prahy.

Na cestu vyrazíme s aerolinkou Air China, přičemž oběma směry nás čeká celodenní přestup v Pekingu, který využijeme k návštěvě města, tranzitní víza jsou v tomto případě zdarma až na 144 hodin. Jen pozor, v listopadu a prosinci může v Pekingu i mrznout, bundy s sebou!

Chcete-li se vypravit i k Velké Čínské zdi, lze jednoduše za stejnou cenu nastavit vícedenní stopover v Pekingu, viz v nabídkách níže.

Letenky

Běžná cena: 14 500 Kč
 • Mnichov - Manila
Odkud Mnichov Mnichov
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - prosinec
 • 1 přestup
 • 30 hodin letu

Cena od 11 832 Kč 

Vyhledej letenky od 11 832 Kč

cestujlevne.com

+4
 • Mnichov - Peking
 • Peking - Manila
 • Manila - Mnichov
Letenka 1
MUC - PEK
Letenka 2
PEK - MNL
Letenka 3
MNL - MUC
 • 3x letenka
 • Na Listopad - prosinec
 • 1 přestup
 • 30 hodin letu

Cena od 11 832 Kč 

Vyhledej letenky od 11 832 Kč

cestujlevne.com

 • Mnichov - Jakarta
Odkud Mnichov Mnichov
 • Zpáteční letenka
 • Na Listopad - prosinec
 • 1 přestup
 • 32 hodin letu

Cena od 11 840 Kč 

Vyhledej letenky od 11 840 Kč

cestujlevne.com

Ukázka letenek z 06. 10. 2017.

Co se ještě hodí vědět

Úspora

Běžná cena je 14 500 Kč. Ušetříš přibližně 18 %.

Platnost

Platí do aktualizace tarifu.

Termíny

Listopad a první polovina prosince.

Přestup

Dlouhé celodenní přestupy na letišti Peking Capital,

Dopravce

Dopravu zajistí moderní aerolinka Air China, člen Star Alliance.

Zavazadla

V ceně letenky jsou dvě odbavena zavazadlo do 23 kg (každé z nich) + standardní příruční.

Průvodce

Poznej destinace ještě před cestou

Nemusíte být mladí, zkušení nebo mít státnice z cizích jazyků. Najděte odvahu jít za svým snem s pomocí tipů od baťůžkářů, kteří už v zemi byli. Stačí kliknout na zemi v mapce.

6 komentářů

Žádná otázka není hloupá ani špatná. Pokud známe odpověď, rádi se o ni podělíme.

S timhle od včerejška trochu pracuju a i když u FD ztrácim čas jen občas, tak u CA furt platí, že je automaticky vhodnej kandidát...zatim mám nějaký 3x co to stáhnou lehce pod 8k, ale jeví se mi to jen jako itable - neví teda někdo, jestli se to dá dotáhnout do konce, nebo je to u CA ztráta času?

Určitě jde, i u nás. Záleží na vhodném 3x, aby byl běžně dostupný v GDS. Ale kolikrát jsem se dopracoval k rezervačce.

Ok, mám to, ale nikdy nedostanu celej YQ pryč :) dá se vůbec?

Myslím, že takhle jen 50 %. Jednoho času to bralo i let PEK-MSQ-VIE, ale dlouho jsem to neviděl.

Na Vánoce asi nic, co?

(A opravte si Air Canada coby dopravce v souhrnu :))

Vánoce bohužel :(

Opraveno, díky, CA-AC, plete se to :D

Avatar uživatele

Nechceš klikat? Přidej se mezi nás! (pokud nejsi robot)

Další akční letenky

Nejen červencové přímé lety z Prahy na Maltu
-48 %

Tam to bude krásný!

Za pozemským rájem na Seychely
-21 %

A už tam budem?

Na safari do JAR nejen do Krugerova národního parku
-31 %

To budou fotky!

Další akce
Zavřít
Ikona pinu
Německo Přílet na letiště Mnichov

Německo se nachází ve střední Evropě a sousedí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Dánskem, Polskem, Švýcarskem, Českou republikou, Rakouskem a také se Severním a Baltským mořem. Německo je rozděleno na 16 spolkových zemí. Oficiální název země zní Spolková republika Německo.

První věc, která napadne většinu lidí, když se řekne Německo, je Adolf Hitler. Na druhou stranu Německo dalo světu množství významných osobností, které svět ovlivnily pozitivním způsobem, například Ludwiga van Beethovena (jeho klavírní koncert pro Elišku je geniální), Alberta Einsteina (pokud si odmyslíte tu atomovou bombu), Martina Luthera, Immanuela Kanta a řadu dalších.

Průvodce pro Německo
Průvodce pro letiště Mnichov

Zavřít
Ikona pinu
Filipíny Přílet na letiště Manila Ninoy Aquino

Rozmanité a zábavné, to jsou Filipíny

Filipíny jsou ostrovní stát nacházející se v jihovýchodní Asii v Tichém oceánu. Nejbližsími sousedními státy jsou Taiwan na severu, Indonésie na jihu a Malajsie na jihozápadě.

Cestovatelé na Filipíny jezdí kvůli jejich biodiverzitě. Najdete zde překrásné pláže, hory, vodopády, rýžová pole, deštné pralesy, jeskyně a především místa na šnorchlování a potápění, která patří k nejvyhledávanějším a nejkrásnějším na světě.

Průvodce pro Filipíny
Průvodce pro letiště Manila Ninoy Aquino

Zavřít
Ikona pinu
Čína Přílet na letiště Peking Capital

Nejlidnatější země světa plná kontrastů

O Číně se často mluví jako o zemi kontrastů a je tomu skutečně tak. V Číně můžete navštívit krásnou neposkvrněnou přírodu, ale i moderní metropole, chudý venkov i obrovská nákupní centra, ochutnat jídla, kde se nechává vyniknout chuť hlavní suroviny, ale i jídla, která jsou tak pálivá, až se vám zatočí hlava.

Můžete jít na tradiční představení pekingské opery, ale i na divokou rave party. V Číně může být uspokojeno srdce dobrodruha, ale i těch, kteří si potrpí na komfortnější cestování. 

Průvodce pro Čína
Průvodce pro letiště Peking Capital

Zavřít
Ikona pinu
Indonésie Přílet na letiště Jakarta Soekarno Hatta

Smaragdový náhrdelník na rovníku

Indonésie je ostrovním státem v jihovýchodní Asii, který tvoří ho více než 17.000 ostrovů, z nichž největší jsou Sumatra, Jáva, Kalimantan (o ten se Indonésie dělí s Malajsií a Brunejí), Sulawesi a Nová Guinea (k Indonésii patří západní polovina ostrova). Na severu přes moře sousedí s Malajsíí a Filipínami, na jihu s Austrálií. Hlavním městem je Jakarta na ostrově Jáva.

Indonésie je neskutečně rozmanitá země, na její národní heslo „jednota v rozdílnosti“ budete narážet všude – na každém ostrově se setkáte s jinými kulturami, zvyky, jazyky, lidmi i jejich obyčeji. Ačkoliv je tato země republikou, najdete zde sultanáty, království nebo kmeny, jejichž způsob života se od doby kamenné příliš nezměnil, v kontrastu s moderními a pohodlnými velkoměsty přetíženými dopravou.

Milujete-li přírodu, jste tu správně, je to nádherná zelená země s druhou nejrozmanitější biodiverzitou na světě, mnoha přírodními parky a rezervacemi. Můžete se sem vydat s cestovkou, nebo na vlastní pěst – Indonésie vás přijme s otevřenou náručí. Jak moc dobrodružná bude vaše cesta touto zemí, záleží jen a pouze na vás.

Průvodce pro Indonésie
Průvodce pro letiště Jakarta Soekarno Hatta